Clenbuterol-0,04mg/tab 100tabs-80zł

Kolejnym produktem który znajdziecie państwo w naszym sklepie jest Clenbuterol.

Czym jest Clenbuterol ?

Clenbuterol to lek stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej , bardzo popularny w medycynie , produkowany jest przeważnie w stężeniu 20-40mcg na tabletkę.

Clenbuterol jest preparatem doustnym , podawanym w formie tabletek , rzadko można go spotkać w postaci syropu czy środków iniekcyjnych . Clen wzmaga proces termogenezy , jego działanie niestety wiąże się ze skokiem ciśnienia.

Kolejnym z efektów działania popularnego clenu jest wzrost temperatury ciała , co wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej , dodatkowo odwraca on efekt działania insuliny co skutkuje uwalnianiem glikogenu z powrotem do krwioobiegu , co w wielkim skrócie przyspiesza rozpad wolnych kwasów tłuszczowych , stąd środek ten jest tak bardzo ceniony przez kulturystów ale i również przez sportowców innych dyscyplin .

Skutki uboczne ?

Niestety ale możemy spodziewać się takich negatywnych objawów jak : nadmierna potliwość ,mdłości , bezsenność , drżenie rąk , zwiększenie ciśnienia krwi. Badania wykazały że skutki uboczne ustają po około tygodniu stosowania Clenbuterolu , po prostu organizm się do niego przyzwyczaja.

Jak uniknąć bądź zminimalizować skutki uboczne ?

Aby uniknąć ostrych efektów ubocznych należy stopniowo wchodzić na dawkę docelową .

Dawkowanie :

Jeżeli chodzi o dawkowanie to dobrze jest zacząć od 20-40mcg dziennie , stopniowo wchodząc na dawkę docelową , dla bezpieczeństwa nie przekraczał bym dawki 120 mcg na dobę . Praktyka pokazuje że fajne rezultaty osiąga się już przy 80mcg na dobę.

Czas stosowania Clenbuterolu to temat otwarty ale zazwyczaj nie przekraczamy czasu do 4 tygodni z tego powodu że nasz organizm dosyć szybko przyzwyczaja się do tego leku i niestety już na niego nie oddziałuje , dłuższe stosowanie może zrobić nam tylko krzywdę.

CLENBUTEROL STOSUJEMY DO 4 TYGODNI !!!!

Po skończeniu stosowania clena czas na jaki należy odstawić środek musi być taki sam jak okres stosowania .

Popularnym sposobem dawkowania clenbuterolu jest stopniowe wchodzenie na dawkę docelową z czasem stosowania 2 TYG ON i 2 TYG OFF i znowu 2 TYG ON i 2 TYG OFF.

Ważne :

Sporo osób zapomina niestety o toksyczności Clenbuterolu dla wątroby ! Dlatego powinniśmy stosując go z innymi sterydami zachować szczególną ostrożność i regularnie badać wątrobę.

Z czym warto łączyć ?

W czasie tzw. „wycinki” kulturyści łączą go często z hormonem tarczycy czyli Cytomel T3 , daje to niezwykle szybkie i mocne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej.

Dla osób które mają większy budżet proponujemy dorzucić hormon wzrostu który zagwarantuje nam jeszcze lepsze efekty .

Podsumowanie:

Zażywając Clenbuterol wystąpi podwyższenie temperatury ciała , może również wystąpić podwyższenie ciśnienia ,a przy większych dawkach drgawki i bezsenność . Dlatego ważne jest rozsądne dawkowanie.

Stałą i fundamentalną zasadą jest to żeby ostatnią porcję Clenbuterolu należy brać do godziny 17 !!!

Jeżeli boimy się zażywać hormon tarczycy , a chcemy zmaksymalizować efekt działania clena , proponuje połaczyć go np. z Yohimbiną ( rozsądne dawki to 20 mg dziennie).

Dzięki yohi wydłuża się efekt działania clenbuterolu , dodatkowo dzięki niej możemy wydłużyć kurację w czasie nawet o 2 tygodnie , przy czym ważne jest rozsądne dawkowanie .