Boldenone Undecylenate

Boldenone Undecylenate został wyprodukowany w 1949 roku przez znany koncern farmaceutyczny „Ciba”.

Jest on w rzeczywistości pochodną testosteronu bardzo podobną do Metandienonu.

Boledenon powoduje wysokiej jakości, aczkolwiek powolny, stały przyrost masy mięśniowej. Atleci często stosuję tę substancję w diecie. Zależy im bowiem w dużej mierze na przyroście mięśni z małą ilością tłuszczu i wody.  Stosują go jako steryd bazowy i łączą go z testosteronem o przedłużonym lub krótkim działaniu. Dużą zaletą Boldenone jest zatem efekt podnoszący objętość krwi , który wspomaga wzrost naczyń. Atleci, którzy chcą uzyskać przyrost wagi stosują Nadrolon, z kolei Ci którym zależy na wyglądzie zewnętrznym zaleca się przyjmowanie Boldenone.

Stosują go nie tylko mężczyźni, ale również i kobiety. Aby osiągnąć dobre wyniki przyjmują 50-150g/ tydzień, co powoduje solidny przyrost mięśni przy nieznacznych działaniach ubocznych.

Ważną kwestią jest to iż w odróżnieniu od Nandrolonu, osoby przyjmujące Boldenone nie mają problemów z erekcją i odbywaniem stosunków płciowych. Stosujący

Boldenone Undecylenate skutki uboczne

Boldenone muszą wiedzieć, że istnieje jednak ryzyko utraty włosów na głowie. Inną niepokojącą kwestią jest krótkotrwała duszność podczas iniekcji. Nie do końca wiadomo jak dochodzi do takiego efektu. Astmatykom zaleca się trzymanie przy sobie leków. Dodatkowo wystąpić może nieregularne tętno oraz nieregularny rytm serca. Ponadto zaobserwować można trądzik i nadmierne wydzielanie sebum. Musimy być również przygotowani na podwyższenie apetytu. Skutek ten występuje po około tygodniowym zażywaniu dawki 400mg.

Boldenone dawkowanie:

Najlepsze wyniki osiąga się stosując dawkę 1:1 czyli przy dawce 400 mg Nandrolonu Decanoat wstrzykujemy również 400 mg Boldenonu Undecylenate.

Początkowo jednak najlepiej jest stosować dawkę 200-300mg/ tydzień. Powoduje to konkretny przyrost mięśni. Jako, że steryd ten jest dosyć łagodny zażywanie go powinno trwać co najmniej 12 tygodni. Zaawansowani mogą zwiększyć dawkę na 400-600mg na tydzień. Zawodowi kulturyści oraz sportowcy na wysokim poziomie w fazie przyrostu masy zażywają nawet 1000 mg tygodniowo! W takiej sytuacji Boldenone Undecylenate łączony jest z wstrzyknięciem esteru testosteronowego np. Testosteron Enentat, z hormonem wzrostu oraz z insuliną. Po takim połączeniu, sportowiec bądź kulturysta jest w stanie już w trakcie treningu uzyskać ogromną masę.

 

Boldenone Undecylenate Equi Bol 250 to jeden ze starszych specyfików tego typu, który ma nieco łagodniejszy wpływ od mocnych sterydów i w bardzo typowy sposób oddziałuje na ciało. Specyfik ten powoduje stały przyrost masy mięśniowej i dość często stosowany jest przez atletów w diecie, by mogli uzyskać możliwie jak najciekawsze efekty. Nie chodzi tu jedynie o kulturystów, ale też o biegaczy oraz o pływaków. Także w przypadku dyscyplin w których liczy się wytrzymałość stosowane są tego typu środki bo dają odpowiednie rezultaty. No a tym najbardziej przewidywalnym w stosowanie jest Boldenone Undecylenate Equi Bol 250, bo to specyfik który jest obecny na rynku od wielu lat, a jego wady i zalety zna wielu sportowców i bardzo wielu. Dlatego w bardzo wielu procentach przypadków sportowcy mogą brać go sami w oparciu jedynie o instrukcję producenta i jeśli pojawią się niepokojące objawy to wystarczy jedynie zmniejszyć nieco dawkę i to bez konsultacji z lekarzem. Rzecz jasna Boldenone Undecylenate Equi Bol 250 nie jest specyfikiem w pełni bezpiecznym, ale to że jego działanie zna wielu sportowców w znaczący sposób ułatwia sprawę.

Inne środki o większej zawartości substancji czynnej rzecz jasna dają te ciekawe rezultaty w krótszym czasie i mogą mieć lepszy skład chemiczny, dzięki któremu efekty uboczne mogą być słabsze. Lecz trzeba też pamiętać o tym, że środki silniejsze od Boldenone Undecylenate Equi Bol 250 trzeba brać pod nadzorem lekarza a ich cena jest zazwyczaj nawet kilkukrotnie wyższa. Dlatego warto postawić na coś sprawdzonego i tańszego. No bo te drogie suplementy diety który wywołują gorsze efekty uboczne to dość droga opcja powiązana z wydatkami na konsultacje z lekarzem. To kombinowanie to dla kulturysty o niewielkich zarobkach jest jest raczej nie realną opcją, a środek taki jak Boldenone Undecylenate Equi Bol 250, czyli coś co istnieje na rynku od wielu dekad to opcja przewidywalna, nie droga i dająca możliwość samodzielnego dawkowanie i dlatego ten konkretny środek nadal jest na rynku i nadal się sprzedaje.

Istotnym jest też i to, że Boldenone Undecylenate Equi Bol 250 też wywołuje efekty uboczne takie jak utrata włosów na głowie, krótkotrwała duszność podczas iniekcji, która jest nieco większym problemem gdy ktoś ma astmę. Dlatego astmatycy i alergicy powinni brać Boldenone Undecylenate Equi Bol 250 wraz z lekami na astmę które zaleca producent. No ale lista tych efektów ubocznych nie jest dość długa i rzecz jasna można nim przeciwdziałać nawet bez konsultacji z lekarzem. No bo zazwyczaj wystarczającą metodą jest zmniejszenie dawki. Do efektów ubocznych zażywania Boldenone Undecylenate Equi Bol 250 można też dodać mało estetyczne zmiany na skórze i wzrost apetytu. Lecz te efekty uboczne są znane sportowcom który stykają się ze światem sterydów i dla nich tanie specyfiki są czymś co działa przewidywalnie i nie wywołuje zbyt dużych efektów ubocznych. Bardzo ważnym jest też i to, że wraz z tymi specyfikami można brać leki na kaszel ze sklepu i inne tabletki dostępne bez recepty.