Aquatest

Jest to silny i bardzo skuteczny steryd, przeznaczony dla zaawansowanych sportowców.

Odradza się do stosowania osobom początkującym, gdyż jest dość szkodliwy, a iniekcje są bolesne. Dawkę możemy dostosować do pożądanych przez nas efektów. Należy pamiętać jednak, aby stosować się do zaleceń producenta i nie przekraczać dziennych dawek. Zaleca się, podczas przyjmowania Aquatestu, aby być w stałym kontakcie z lekarzem. Przyjmowany w nadmiarze prowadzi do wielu skutków ubocznych.

Substancja aktywna zawarta w sterydzie to macierzysty hormon testosteronu. Powoduje on powiększenie członka i jąder, obniżenie barwy głosu, powiększenie owłosienia łonowego oraz owłosienia na twarzy, bądź łysienie! , wzrost masy mięśniowej, wzmocnienie kości, utrzymanie prawidłowego popędu seksualnego, produkcje plemników. Nie zaleca się jednak przyjmowania w nadmiernych ilościach , gdyż powoduje między innymi uszkodzenie mięśnia sercowego i choroby wątroby.

Musimy pamiętać jednak o tym , że podczas kuracji Aquatestem ważne są regularne ćwiczenia. Stosowanie go w innym celu niż przybranie masy mięśniowej jest zbędne i nie daje zadawalających efektów.

Aquatest działa przez 24 godziny , dzięki czemu uzyskamy satysfakcjonujące efekty.

Dawkowanie Aquatest

Zaleca się spożycie od 50-200 mg. Zwiększając dawkę należy być ostrożnym i skonsultować się z lekarzem. Doświadczeni atleci decydują się na zwiększenie dawki , gdy jest to niezbędne np. przed zawodami. Wiąże się to jednak z bardzo bolesnymi zastrzykami, co spowodować może awersję do ćwiczeń.

Steryd cechuje niska toksyczność, przy przyjmowaniu zalecanych dawek .

Zaletą stosowania Aquqtestu jest szybki przyrost masy mięśniowej , w niedługim czasie. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 8 tygodni, cały czas pamiętając o regularnych ćwiczeniach.

Skutki uboczne stosowania Aquatest

Steryd ten powoduje liczne skutki uboczne takie jak: zaburzenia funkcjonowania wątroby i nerek, bóle i zawroty głowy, osłabioną kondycję, niechęć do ćwiczeń, senność, retencje wody- co wiąże się z opuchniętymi kostkami, stopami i brzuchem, ginekomastię- czyli przerost sutka u mężczyzn, zmęczenie, problemy z oddychaniem i wiele innych. Dobrym antidotum na retencje wody będą napary oczyszczające między innymi z mniszka lekarskiego , zielonej herbaty lub skrzypu polnego.

Aquatest to bardzo silny środek zaliczany do sterydów anabolicznych. Nie poleca się go początkującym miłośnikom ćwiczenia na siłowni, bo jego przyjmowanie jest dość bolesne i co najistotniejsze nieumiejętnie dawkowany wywołuje dość silne efekty uboczne. Jednym słowem należy go stosować zgodnie z instrukcją i co najważniejsze dopasować dawkę do masy ciała i do programu ćwiczeń. No a najlepiej brać Aquatest pod kontrolą lekarza ze względu na to, że tylko w ten sposób osiągniemy dobry rezultat i nie dopadną nas skutki uboczne. Amator może dobrać sobie złą dawkę i co najistotniejsze dłuższe stosowanie tego specyfiku na wyczucie może się negatywnie odbić na zdrowiu. Nie chodzi tu jedynie o to że specyfik może wywołać zmiany skórne i inne dolegliwości zdrowotne. W skutek nieumiejętnego dawkowania przez amatora może dojść też do niepokojących zmian w psychice biorącego Aquatest. No bo dość wiele rodzajów sterydów anabolicznych wpływa na agresje, na nasilenie się stanów lękowych, a w niektórych przypadkach mogą wywoływać halucynacje. Dlatego gdy chce się stosować silne sterydy to najlepiej jest to robić pod kontrolą lekarską.

Kluczowe znaczenie ma też i to, że Aquatest działa przez całą dobę od iniekcji i rzecz jasna można go użyć wtedy gdy chcemy wrócić do formy w szybkim tempie, ale bardziej dotyczy to sportowca po poważnej kontuzji niż pracownika fizycznego na budowie czy w magazynie. No bo Aquatest to wybitnie mocny środek i zaleca się go jedynie tym którzy ciągle ćwiczą z ciężarami takie jak sztangi. No a chętni na powrót do siły po złamaniu ręki na budowie powinni brać coś znacznie słabszego i coś co wywołuje znacznie mniej efektów ubocznych. Mogą być to sterydy anaboliczne i nie muszą być to środki słabe, ale Aquatest dla robotnika który złamał rękę to rzecz zbyt silna. Z tej właśnie przyczyny nawet kulturyści nie sięgają po niego zbyt często. No a gdy taki kulturysta ulegnie wypadkowi i złamie rękę, to raczej nie sięgnie po ten specyfik, tylko skorzysta z czegoś bardziej bezpiecznego. Chodzi tu o to, że bardzo wielu kulturystów uważa, że Aquatest to nie lek przyśpieszający rehabilitację.

Bardzo ważnym jest też i to, że specyfiki takie jak Aquatest wywołują szybki przyrost masy mięśniowej, powiększenie się jąder i penisa. Przyrost owłosienia w miejscach intymnych i na głowie. Lecz w przypadku głowy ten konkretny środek może też wywołać nadmierne łysienie u mężczyzn. Jednym słowem Aquatest nie powinien być używany w formie leku na potencję, bo podobnie jak inne sterydy anaboliczne nie powstał w tym celu. Kluczowym zadaniem tego specyfiku jest wpływanie na przyrost masy mięśniowej i śmiało można powiedzieć że ten wpływ tego leku jest bardzo mocny. Dlatego trzeba go brać zgodnie z instrukcją i w wypadku niepokojących zmian konsultować się z lekarzem, bo jedynie lekarz powie nam czy mamy zmienić dawkę, czy też skorzystać ze środka który działa w mniej radykalny sposób. Dlatego kulturysta powinien raczej dojrzeć umysłowo do stosowania sterydów anabolicznych takich jak Aquatest, bo stosowanie tego specyfiku to spore ryzyko i to zwłaszcza dla początkującego kulturysty