Boldenone Undecylenate 200mg/ml

Opis

Boldenone Undecylenate jest pochodną testosteronu, z grupy silnych anabolików. Wykazuje on również umiarkowane efekty androgeniczne i estrogenowe. Swoją popularność wśród kulturystów, zdobył poprzez spektakularne efekty, jakimi jest dość twarda i stała masa mięśniowa. Potocznie zwany „zwierzakiem”gdyż wykorzystywany jest również w weterynarii, jednak zalicza się do grupy dość bezpiecznych anabolików. Jest to steryd domięśniowy, a plusem jest fakt, że ma bardzo niską aromatyzacje, co wpływa na niską retencje wody. Wśród osób z branży kulturystycznej, jest to środek o najbardziej efektywnym działaniu.

Działanie Boldenonu

Do głównych działań leku możemy zaliczyć, poprawienie równowagi azotowej, która jak wiadomo wpływa na zwiększenie białek, w komórkach mięśni. Przyczynia się on również, do wzmożonej stymulacji produkcji krwinek czerwonych. Poprawia dotlenienie mięśni i wspomaga nasze siły. Zwiększa dość mocno masę mięśniową, poprzez zatrzymanie nitrogenu i ma pozytywny wpływ na ponowną syntezę białek. Boldenon jest dobrym środkiem na masę, ponieważ zwiększa apetyt, co w połączeniu z dobrym indeksem anabolicznym działa zarówno na przyrost masy jak i rzeźby. Lek ten jest dość uniwersalny, możemy nazwać go bazowym, gdyż bez problemu możemy łączyć go z innymi środkami. Boldenon skutkuje na rozbudowę bardziej suchej masy mięśniowej, co nie wpływa na równowagę proporcji. Potrafi zwiększyć objętość krwi, dzięki czemu wzrost naczyń ulega przyspieszeniu. Do jego właściwości możemy zaliczyć: zwiększenie pompy mięśniowej, zwiększenie siły, poprawa apetytu oraz poprawę twardości i definicji mięśnia.

Dawkowanie

Dawkowanie tego specyfiku zależne jest od stopnia zaawansowania. Przeciętna dawka to 200-600mg przez 7dni.

  • Początkującym zaleca się nie więcej niż 200-300mg tygodniowo,
  • średnio zaawansowanym 400-600 mg tygodniowo
  • zaawansowani mogą przyjmować nawet 800-1000 mg na tydzień,

Boldenon Undecylenate zazwyczaj występuje w dawce 25mg, jednak specjalnie do dopingu jest dostępna dawka z większym stężeniem 200mg, co ułatwia stosowanie i może być podawane raz w tygodniu. Uwolnienie jest szybsze a afekt kumulacji znacznie wcześniejszy.

Zazwyczaj stosuje się go, nie dłużej niż 12-16 tygodni.

Jeżeli chodzi o odstawienie, powinniśmy dobrać Clomid, Nolvadex, HCG. Odblokowanie zaczynamy na 18-21 dni po ostatniej iniekcji Boldenonu.

Łączenie z innymi środkami

Przy robieniu rzeźby polecane jest połączenie Boldenonu Undecylenate z  niearomatyzującym sterydem o nazwie Winstrol czy Primabolan.

Do osiągnięcia bardzo dużego przyrostu, możemy użyć połączenia Boldenonu ze sterydem masowym, takim jak testosteron czy Anadrol, zaleca się wtedy  powiększenie dawki Boldenonu.

Stanazolol natomiast zwiększa twardość mięśni i siły przy czym Boldenon podkreśla znakomicie ich rysy. Trenbolon zaś, poleca się tym którzy chcą osiągnąć mniejsze ale za to bardziej suche przyrosty.

Dla kogo Boldenon

Stosują go zarówno mężczyźni jak i kobiety. Polecany kulturystą, ale również osobą regularnie uprawiających sporty. Sprawdza się w lekkoatletyce czy sportach siłowych. Jednak również początkujący znajdą w nim swojego sprzymierzeńca.

Skutki Uboczne

Boldenon Undecylenate jest raczej bezpiecznym środkiem, jeżeli nie przekracza się zalecanych dawek. Dla tego jest równie często stosowany. Jednak jak każdy inny lek może powodować skutki uboczne. Do których zaliczamy między innymi:

  • trądzik
  • tłusta cera
  • zmiana profilu lipidowego krwi
  • nieregularny rytm serca
  • wirylizacja u kobiet
  • zwiększenie hematokrytu
  • wypadanie włosów czy łysienie ale to kwestia uwarunkowania genetycznego

Ciekawostki o środku

Jego androgeniczny skład,  w większości nie pośredniczy poprzez formę 5-alpha zredukowaną, co ciekawe większość sterydów miewa odwrotnie. Zwiększa on również apetyt a ma to na celu dopływ potrzebnych składników do syntezy protein. Nie musimy się tego bać, ponieważ zapewnienie dużej ilości jedzenia a zwłaszcza białek to równoznaczne z dobrym przyrostem. Boldenon jest środkiem farmaceutycznym, który został stworzony już w 1949 roku. W latach 80 tych był najczęstszym środkiem wybieranym przez kulturystów, co daje mu dużą popularność wśród dzisiejszych sportowców. Między innymi jak podają niektóre źródła Boldenon zażywali tacy sportowcy jak: Kita Cope, Ruiz Gasso Lazaro, Antonio Silvę, Martinez Marię Belen i wielu innych.

Podsumowując środek Boldenone Undeculanate jest bardzo popularnym i dość łatwo dostępnym dopingiem. Zażywać go mogą również początkujący sportowcy jak i kobiety. Idealnie sprawdza się w kulturystyce czy też innych sportach. Stosuje się go w postaci iniekcji. Jest dosyć bezpieczny a jego skutki uboczne są sporadyczne. Używają go popularni sportowcy już od lat 80-tych. Jego podróbki na czarnym rynku pojawiają się naprawdę sporadycznie. Przy stosowaniu Boldenone osiąga się spektakularne efekty stosując przy tym, odpowiedni sposób odżywiania. W przypadku tego leku masa mięśniowa nie jest budowana szybko ale za to w stabilny sposób dzięki czemu osiągają one świetną twardość i wyraźną definicję.