Anapolon 25 mg/tab

Każdy, kto pasjonuje się kulturystyką i jest stałym bywalcem siłowni, doskonale wie jak ważny jest progres i odpowiednie przyrosty.

Budowanie mięśni to długotrwały proces, który wymaga ogromnego nakładu pracy, systematyczności i wielkiego zaangażowania. Poza ćwiczeniami w klubie bardzo ważna jest dieta i przyjmowanie odpowiednich suplementów, dzięki którym nasz organizm odpowiednio się regeneruje, a procesy hormonalne zachodzą szybciej, dzięki czemu jesteśmy bardziej wydajni, a nasze mięśnie rozwijają się prawidłowo. Jeżeli za cel obieramy sobie ekspresowe budowanie masy mięśniowej i bardzo zależy nam na szybkości tego procesu, możemy skorzystać z szeregu środków dostępnych na rynku, takich jak sterydy, które zażywane w odpowiednich proporcjach i w określonych odstępach czasu dają bardzo dobre efekty. Jednym z ciekawszych i pomagających bardzo szybko zwiększyć objętość mięśni jest Anapolon.

CZYM JEST ANAPOLON ?

Anapolon to steryd niezwykle popularny w kulturystyce oraz sportach sylwetkowych, ze względu na bardzo szybkie działanie i doskonałe efekty, które możemy obserwować po krótkim czasie zażywania. Preparat jest często stosowany przez ćwiczących, którzy przygotowują się do zawodów i uważa się go za jeden z najskuteczniejszych sterydów tego typu na rynku. Anapolon pierwotnie był stosowany w medycynie, jako preparat na poważne schorzenia, takie jak anemia, niedokrwistość czy częściowy zaniki mięśni, jednak z czasem stał się również popularny w kulturystyce. Jego silne działanie jest potwierdzone laboratoryjnie oraz klinicznie, dlatego należy pamiętać, że jeżeli zdecydujemy się przyjmować Anapolon, powinniśmy to robić bardzo rozsądnie.

JAK DZIAŁA ANAPOLON?

Substancja czynna, która zawiera Anapolon wpływa na procesy hormonalne i powoduje szybki przyrost masy mięśniowej. Preparat jest przyjmowany doustnie w postaci tabletek. Jego prawidłowe działanie zagwarantuje przyrost masy mięśniowej w okolicach 10 kilogramów w 3 tygodnie, oczywiście jeżeli nie będziemy w tym czasie przyjmować innych anabolików i sterydów. Po zażyciu Anapolon delikatnie podnosi ciśnienie tętnicze krwi, dlatego możemy zaobserwować u siebie uczucie gorąca i zaczerwienienie twarzy. Steryd charakteryzuje się umiarkowanym blokowaniem układu HTPA, natomiast bardzo mocno blokuje produkcję własnego testosterony, co należy wyrównać po cyklu przyjmowania. Anapolon stanowi pochodną DHT, a jego substancje czynne, przypominają strukturalnie działanie podobne do estrogenu. Osoby przyjmujące ten steryd są wyraźnie pobudzone, mają dużo siły do ćwiczeń, bywają rozdrażnione i mogą obserwować u siebie kłopoty ze snem. Podczas cyklu kulturyści są bardzo wydajni i bardzo często biją swoje rekordy siłowe. Anapolon powoduję bardzo silną retencję wody w organizmie, przez co rano możemy czuć się delikatnie ociężali. Steryd gwarantuje bardzo wysoką jakość zbudowanych mięśni i jest aktywny w organizmie przez około 16 godzin.

JAK PRZYJMOWAĆ ANAPOLON? 

Anapolon należy przyjmować przez około 2-4 tygodnie Trzeba pamiętać, że ze względu na swoje silne działania, które obciąża wątrobę i inne narządy, nie należy go przyjmować przez okres dłuższy niż 4 tygodnie. Inną ważna informacją jest fakt, że po 4 tygodnia nasze ciało się uodparnia na ten steryd i efekty, które obserwowaliśmy na początku przestają nas satysfakcjonować, bo siła Anapolonu spada. Jeżeli chcemy uzyskać idealne rezultaty powinniśmy przyjmować między 50mg, a 150mg substancji dziennie, czyli między 3 a 6 tabletek w zależności od naszej wagi i stopnia siłowego zaawansowania. Anapolon najlepiej zażywać razem z posiłkami i należy pamiętać o jakimś dodatkowym suplemencie ochronnym, żeby nie niszczyć żołądka. Odczuwalne efekty przyjmowania sterydu są widoczne po około trzech dniach zażywania. Podsumowując :

  • czas trwania cyklu – 2-4 tygodnie
  • nie należy stosować dłużej niż 4 tygodnie
  • zażywamy 3-6 tabletek dziennie ( 50mg-150mg)
  • spożywamy w trakcie posiłku

SKUTKI UBOCZNE ZAŻYWANIA ANAPOLONU

Zażywanie sterydu może powodować zmiany skórne, takie jak trądzik, krosty i zaczerwienienia naskórka. Preparat powoduje podwyższone ciśnienie tętnicze, dlatego możemy odczuwać przyspieszoną akcję serca. Ze względu na ograniczanie w produkcji testosteronu powinniśmy go dodatkowo uzupełniać suplementami, a po skończonym cyklu wyrównać jego poziom. Anapolon może powodować zawroty głowy, biegunkę, wzmożone pobudzenie i rozdrażnienie. Steryd zaburza gospodarkę hormonalną organizmu, dlatego u niektórych może występować zjawisko zwane ginekomastią, która mija po odstawieniu substancji. Nie zaleca się stosowania Anapolonu przez kobiety.

PODSUMOWANIE 

Anapolon to silny steryd, pomagający w krótkim czasie zbudować dużą masę mięśniową bardzo dobrej jakości. Przekroczenie wskazanego czasu zażywania grozi powikłaniami zdrowotnymi i zwyczajnie przestaje być skuteczne, bo nasz organizm się uodparnia. W opinii ekspertów to jeden z najlepszych sterydów na rynku, który zaczyna bardzo szybko działać, a efekty możemy zauważyć po kilku dniach. Nie należy przekraczać wskazanej dawki, bo jakość preparatu tego nie wymaga i nie musimy dodatkowo obciążać naszej wątroby.