Bolden 250mg/ml – Boldenone Undecylenate

Bolden 250mg/ml – Boldenone Undecylenate

Czym są sterydy, do których kwalifikuje się Bolden-250?

Sterydy pod względem chemicznym przypominają męski hormon testosteron – w zależności od rodzaju. Sterydy anaboliczne, które wykorzystywane są w głównej mierze przez zawodowych kulturystów są najbardziej popularne. Przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej, lecz spożywane w niezalecanych przez informacje na opakowaniach ilościach są w stanie zaburzyć hormonalną gospodarkę organizmu. Sterydy odpowiadają za zwiększoną szybkość rozwoju komórek wchodzących w skład tkanek ludzkiego organizmu. Wzmacniają również kości dzięki syntezie białek. Najczęściej sterydy są oferowane w postaci tabletek lub zastrzyków. Pozytywnymi aspektami sterydów jest przyrost masy mięśniowej oraz kości, siła i ogólna wytrzymałość organizmu. Zażywanie sterydów wiąże się również ze zwiększoną odpornością na bóle stawów, dzięki redukcji tkanki tłuszczowej przyspiesza metabolizm a intensywność produkcji krwinek czerwonych zostaje znacznie, lecz bezpiecznie zwiększona. Z nieodpowiedzialnym zażywaniem sterydów wiązać się mogą problemy z hormonami. Mogą pojawić się również wymioty, biegunka, wzdęcia, wzrost agresji, podniesione ciśnienie krwi, choroby skóry, choroby wątroby i nerek, problemy z prostatą czy nawet zawały serca. Dlatego bardzo ważnym jest, żeby podejść do zażywania sterydów bardzo poważnie, dokładnie zapoznać się z treścią zaleceń dawkowania i nie działać na własną rękę.

Opis produktu Bolden-250.

Boldem-250 od BM Pharmaceuticals, hinduskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów farmaceutycznych jest produktem kształtującym muskulaturę. Stosowany przed różnego rodzaju zawodami oraz w czasie trwania cyklu redukującego daje bardzo wysokie efekty dobrze zbudowanej sylwetki, ze stosunkowo średnim przyrostem obiętościowym masy mięśniowej. Głównie wybierany przez kulturystów.

Działanie substancji Bolden-250.

Specyfikacja produktu Bolden-250 jest mocno zbliżona do Metandienonu, potocznie zwanej „metki”, jednak dzięki odpowiedniemu dobraniu składu, działanie jest kompletnie inne. Bolden-250 aromatyzuje w znikomym dla organizmu stopniu, a jego właściwości anaboliczne są umiarkowane. W przeciwieństwie do Metandienomu, który wysoce aromatyzuje i „nawadnia” mięśnie, inaczej mówiąc tworzy solidną masę mięśniową z wysoką retencją wody.

Produkt Bolden-250, poprzez powiększanie objętości krwi przyspiesza wzrost naczyń krwionośnych. Nieunikniona aromatyzacja, a konkretniej jej intensywność, występująca po zażyciu sterydu została skutecznie obniżona do połowy niż w przypadku np. testosteronu, dzięki czemu ograniczone zostaje prawdopodobieństwo retencji wody i ginekomastii. Bolden-250 pozwala zapomnieć o konieczności zażywania dodatkowych inhibitorów oraz blokerów aromatazy, które w przypadku zażywania innych sterydów, takich jak wcześniej wymieniony Metandienon są wysoce zalecane. Konieczność zażywania dodatkowych środków w przypadku Boldenu-250 zalecana jest jedynie przy znacznym przekroczeniu dopuszczalnych dawek. Działanie substancji Bolden-250 jest jednym z najlepszych wyborów zarówno dla pasjonatów siłowni jak i zawodowych kulturystów, którym nie zależy na wadze i masie, a chcą przede wszystkim dobrze wyglądać w zdrowym i zadbanym ciele.

Dawkowanie preparatu Bolden-250.

Bolden-250 jest ciekłą substancją, którą niezależnie od doświadczenia czy stanu fizycznego ciała wstrzykuje się jednorazowo w każdym tygodniu. Gramatura dawek w głównej mierze zależy od tego, czy produkt zostaje zażywany przez osoby doświadczone, czy początkujące oraz od płci. Mężczyźni zajmujący się zawodowo kulturystyką powinni przyjmować dawki nie większe niż 1000 mg. Dolna granica nie powinna być niższa, niż 400 mg. Początkującemu kulturyście i pasjonatom siłowni w zupełności wystarczą dawki po 200 mg tygodniowo. Dzięki stosunkowo niskiej androgeniczności oraz łagodności dla organizmu substancja Bolden-250 może być przyjmowana przez kobiety. Gramatura dawki dla kobiet musi być nie większa, niż 150 mg. Sam cykl stosowania produktu powinien oscylować w granicach od 3 do 6 miesięcy. Nie ma przeciwwskazań z tworzeniem kompozycji z innym produktami typu sterydy, takich jak Testosteron Propionate, Nandronolon Decanoat, Trenbolon czy Winstrol.

Skutki uboczne produktu Bolden-250.

Substancja Bolden-250 jest wysoce bezpiecznym produktem na rynku sterydowym, nie wyrządza szkód w organizmie i może być stosowany ciągle do 6 miesięcy – póki jest stosowany wg zaleceń dawkowania. Z bardzo niskim prawdopodobieństwem mogą pojawić się delikatne zmiany skórne, wypadanie włosów lub wręcz przeciwnie – wzrost włosów na ciele może być zwiększony oraz w niektórych przypadkach trądzik. W praktyce nie zdarza się to często, są to raczej pojedyncze przypadki, w których powyższe objawy miały miejsce. Warto jednak zwrócić uwagę na uczucie duszności zaraz po zastosowaniu iniekcji produktu, które potrafią okazać się dość intensywne. Zawodowi kulturyści, konsumujący maksymalną, zalecaną dawkę produktu wskazywali również na wysoce nieregularną pracę serca.