GHRP-6 5mg-80zł

Opis:

Kolejnym z popularnych i sprawdzonych peptydów jest iniekcyjny GHRP-6, należącym do grupy peptydów uwalniających naturalny hormon wzrostu.

Sięgając po GHRP6 możemy się spodziewać zwiększenia produkcji GH. Peptydy z rodziny GHRP to GHRP-2 i 6, Ipamorelin i Hexarelin. Wszystkie te peptydy działają podobnie i nie ma potrzeby ich łączenia w jednej kuracji.

Zastosowanie:

Pierwszoplanowym zastosowaniem popularnej „szóstki” jest zwiększenie naturalnego poziomu hormonu wzrostu HGH, co jak wiemy już z poprzednich naszych publikacji prowadzi do wzrostu innego hormonu jakim jest IGF-1. Proces ten ma wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, oraz przy odpowiedniej diecie i treningu prowadzi do przyrostu mięśni. Peptyd GHRP wykorzystywany jest jako alternatywa do syntetycznego hormonu wzrostu , dlatego nie warto ich łączyć.

GHRP-6 swoją popularność zawdzięcza mocniejszym działaniem w stosunku do innych GHRP , wpływ peptydu na zwiększenie apetytu ( jest wadą , jak i zaletą kwestia indywidualna), dodatkowo okazał się skuteczny w zmniejszaniu stanu zapalnego i wspomaga gojenie urazów i regenerację ścięgien.

Kiedy stosować ?

GHRP-6 ma podobne właściwości co GH i w podobnych celach jest stosowane , pamiętajmy że stosując peptydy uwalniamy własne zasoby hormonalne, oraz ghrp jest łagodniejsze dla naszego portfela.
Jego zalety to :poprawa sylwetki , przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,lepszy wpływ na wydolność i regenerację oraz właściwości kosmetyczne (poprawa jakości skóry ,gojenia się blizn).

Łączenie z innymi peptydami ?

Stosując GHRP-6 może dochodzić do dużych wzrostów wydzielania hormonu wzrostu, badania wykazały że odpowiednie dawkowanie GHRP6 da znacznie większy efekt niż peptydy z grupy GHRH. Jednak gdy połączymy dowolne GHRH z GHRP-6, to wystarczy połowa lub nawet 1/3 dawki GHRP-6, aby uzyskać taki sam wzrost wytwarzania GH.

Dlatego bardzo popularne jest połączenie GHRH z GHRP. Dobrym wyborem z GHRH jest :Mod 1-29 (znany również pod inną nazwą CJC-1295).

Dawkowanie:

GHRP-6 najczęściej dostępne jest w opcji 5 mg, które przechowujemy w lodówce. Proszek rozrabiamy w wodzie iniekcyjnej i mamy gotowy roztwór do iniekcji. Ilość wody to kwestia indywidualna może być 2,5 ml lub mniej. Roztwór obowiązkowo musimy przechowywać w lodówce.

GHRP6 jest peptydem iniekcyjnym stąd podawanie może być podskórne lub domięśniowe, zgodnie z preferencjami osoby stosującej.

Dawkowanie ghrp6 to 2-3 razy dziennie w dawkach od 100 do 200mcg. Ważne jest by peptyd przyjmować co najmniej 30-60 minut przed posiłkiem. Stosując GHRP-6 z innym peptydem z grupy GHRH czyli np. CJC1295 , powinniśmy zmniejszyć dawkowanie należy do około 50-100mcg w iniekcji.

Termin ważności:

Dużo osób pyta jaki termin przydatności peptyd ma po rozrobieniu , chociaż nie ma wyraźnego okresu to przyjmuje się że należy go zużyć w ciągu 30 dni od rozrobienia.

Farmakologia:

Wszystkie peptydy z grupy GHRP są mimetykami greliny, czyli hormonu wytwarzanego w komórkach żołądka na czczo. Grelina i mimetyki greliny , działają w ten sposób że aktywują receptory greliny, potocznie nazywanym: wydzielaniem receptora hormonu wzrostu (GHS-R1a). Jest taka hormonalna zależność że podwyższony poziom greliny oddziałuje na zwiększenie poziomu GH poprzez stymulację receptorów greliny w przysadce.

Grelina sama w sobie ma wiele czynności które mają ważny wpływ na nasz organizm, oprócz stymulacji do uwalniania hormonu wzrostu to dodatkowo pobudza apetyt, pełni funkcje ochronne komórek przed uszkodzeniami np.:oksydacyjnymi. Osobiście przekonałem się o właściwościach leczniczych w okresie kontuzji : zmniejsza stan zapalny, wspomaga proces gojenia i może wspomagać spalanie tłuszczu. Pamiętajmy że Grelina ma nieznaczny wpływ na wzrost produkcji kortyzolu poprzez wzrost ACTH , jak i również prolaktyny. Wpływ na kortyzol i prolaktynę jednak porównywalny jest do kiedy jesteśmy na czczo.

O czym pamiętać stosując GHRP-6 ?

Pamiętajmy że aby GHRP-6 było niezwykle skuteczne to poziom glukozy we krwi lub somatostatyny musi być niski. Z tej przyczyny dla uzyskania najlepszego efektu stosując GHRP-6 powinno być podawane podczas gdy cukry we krwi są na niskim poziomie, na przykład około 30-60 minut przed posiłkiem. Pamiętajmy że GHRP tak jak hormon wzrostu nie lubi węglowodanów.

Ważny też jest nasz poziom tarczycy , jak jest niski to również ma wpływ na skuteczność GHRP-6 .Dlatego często podczas stosowania GHRP cyklicznie dodaje się do kuracji nieznaczne ilości T3 lub T4 (50-200 ug na dobę T4 lub 12.5-50 mcg / dzień Cytomel T3). Takie dawki mogą poprawić efektywność. (Pamiętaj jeśli dodałeś Cytomel T3, to dawka dzienna powinna być podzielona na trzy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *