Trenbolone Enanthate-200mg/ml 1 ml , 10 amp -210zł

Trenbolon to obecnie bez wątpienia najbardziej popularny steryd anaboliczny wśród zaawansowanych zawodników kulturystyki.

Swoją ogromną popularność Trenbolon zawdzięcza bardzo silnemu a jednocześnie wielowymiarowego działaniu, przy jednoczesnym braku poważniejszych efektów i często występujących efektów ubocznych. Cena Trenbolonu nie jest co prawda tak atrakcyjna, jak ma to miejsce w przypadku mniej zaawansowanych anabolików, jednak inwestycja w ten steryd to wydatek, który z całą pewnością się opłaci, niezależnie od tego, czy będziemy stosować Trenbolon jako typowy anabolik wspierający procesy anaboliczne, czy też w fazie redukcji.

Jak działa Trenbolon?

Jak wspominano powyżej, działanie Trenbolonu przebiega jednocześnie na kilku różnych, niezwykle ważnych z perspektywy każdego ćwiczącego płaszczyznach. Należy więc tutaj wyodrębnić przede wszystkim takie efekty przyjmowania Trenbolonu, jak:

  • 1. Potężny przyrost „suchej”, beztłuszczowej masy mięśniowej
  • 2. Wyraźna poprawa twardości oraz definicji mięśni
  • 3. Poprawa siły i dynamiki
  • 4. Wsparcie procesów przyswajania przez organizm określonych substancji odżywczych
  • 5. Działanie akcelerujące procesy spalania tkanki tłuszczowej

Trenbolon jest więc jednym z nielicznych naprawdę wszechstronnych sterydów anabolicznych. Nie można w jego przypadku mówić o żadnej funkcji podstawowej, w odniesieniu do której pozostałe właściwości miałyby znaczenie poboczne lub dodatkowe. Zarówno przyrost masy mięśniowej, jak i na przykład poprawa definicji mięśni zaliczają się do głównych, fundamentalnych efektów stosowania Trenbolonu. Wystarczy wspomnieć, że zarówno wskaźnik anaboliczności, jak i wskaźnik androgenności Trenbolonu kształtują się na poziomie aż 500 punktów, podczas gdy na przykład popularny Testosteron w obu tych parametrach osiąga wynik w wysokości 100 punktów.

Mechanizm anabolicznego działania Trenbolonu przynosi tak imponujące rezultaty dlatego, że steryd ten przyspiesza procesy rozbudowy masy mięśniowej jednocześnie na kilka odmiennych sposobów. Przede wszystkim więc, Trenbolon znakomicie łączy się z receptorami androgenowym, które są w ogromnej wręcz mierze odpowiedzialne za przebieg oraz intensywność procesów anabolicznych.

Z drugiej strony, Trenbolon działa także na zasadzie silnego przyspieszania procesów hipertrofii mięśni szkieletowych. Dochodzi w ten sposób do wzmożonego uwalniania jednojądrowych komórki prekursorowe mięśni, co w potężnej mierze poprawia proces syntezy białek przez komórki mięśniowe.

To jednak jeszcze nie koniec korzyści wynikających ze stosowania Trenbolonu. Liczne badania naukowe dowodzą również, że ów anabolik znacząco poprawia retencję azotu w tkankach mięśniowych. Dzięki temu, komórki mięśniowe stają się bardziej „chłonne”, co oznacza między innymi, że w znacznie wyższym stopniu przyswajają substancje odżywcze, w tym zwłaszcza proteiny.

Inne ważne informacje

Warto dodać, że oprócz działania stricte anabolicznego Trenbolon wykazuje również inne, wyjątkowo cenne korzyści. Przede wszystkim, znacząco wspomaga procesy redukcji tkanki tłuszczowej, dzięki czemu można stosować ten steryd zarówno w celu budowy suchej masy mięśniowej, jak i podczas redukcji.

To jednak jeszcze nie wszystko. Trenbolon posiada także właściwości hamujące działanie Kortyzolu, czyli hormonu, który znacząco przyczynia się do zachodzenia procesów o charakterze katabolicznym.

Wspominano już także, że Trenbolon poprawia przyswajalność substancji odżywczych. Warto jednak wiedzieć, że nie dotyczy to tylko i wyłącznie protein czy węglowodanów, ale także witamin oraz pierwiastków mineralnych. Dzięki temu, w pośredni sposób Trenbolon przyczynia się również do zwiększenia zasobów naturalnych sił witalnych organizmu, co oczywiście także nie jest bez znaczenia w procesie budowy masy mięśniowej, a zwłaszcza w trakcie fazy redukcji, gdy nasz organizm często jest poddawany naprawdę poważnym obciążeniom.

Wreszcie, Trenbolon pozytywnie wpływa na procesy regeneracji zasobów glikogenu w komórkach mięśniowych. Zapewnia to z jednej strony znakomitą, konieczną wręcz bazę dla przebiegu procesów o charakterze anabolicznym, z drugiej zaś strony działanie anty-kataboliczne.

Dla kogo przeznaczony jest Trenbolon?

Oferowany przez nas produkt to najwyższej jakości, czysty Trenbolon w postaci enhanatu tej substancji. Trenbolon jest dedykowany przede wszystkim zaawansowanym oraz średniozaawansowanym zawodnikom. Pomimo jego wybitnie anabolicznego działania oraz znikomych i rzadko występujących efektów ubocznych, nie zaleca się stosowania Trenbolonu w przypadku osób początkujących. Steryd ten wymaga odpowiedniego, dostosowanego do możliwości oraz predyspozycji własnego organizmu dawkowania.

W przypadku zawodników zaawansowanych Trenbolon stanowi za to prawdopodobnie najbardziej korzystną z dostępnych opcji. Działanie anaboliczne Trenbolonu jest jeszcze mocniejsze, niż ma to miejsce w przypadku chociażby Metanabolu, jednak Trenbolon nie powoduje zwiększonej retencji wody w mięśniach ani też nie konwertuje do estrogenu. Efekty stosowania Trenbolonu odznaczają się trwałością. Steryd ten nie cechuje się również szczególnie silnym działaniem hepatoksycznym(pomimo tego zaleca się jednak stosowanie osłony na wątrobę podczas trwania cyklu).