Testosterone Isocaproate – 100mg/ml 10ml/vial EP – 90zł

Testosteron Izokapronian , gdzieś to już słyszałem, ale nie mogę sobie przypomnieć , ok już wiem 🙂

Testosteron Izokapronian to jeden z 4 estrów testosteronu który występuje w Sustanonie250 i Omnadren250. Teraz pewnie jedni zapytają się po co sprzedawać 1 estr jeśli w mixie testosteronu mamy ich cztery , odpowiem dosyć szybko , ponieważ każdy z tych estrów ma nieco inne właściwości i osobno można je wykorzystać w różnych cyklach.

Testosterone Isocaproate

Testosteron Isocaproate jest bardzo zbliżony do innego nie produkowanego już testosteronu jakim jest Caproate ( Hexanian) testosteronu, był to dawny składnik Omnadrenu , jednak opisywany tu hormon różni się kilkoma wyjątkami. Oba mają taką samą liczbę atomów wodoru, atomów węgla, tlenu i taką samą masę cząsteczkową, ale aktywność Izokapronianu jest o jeden dzień dłuższa niż w przypadku Hexanianu (kapronianu) testosteronowego. Testosteron Isocaproate jest związany z kwasem tłuszczowym , co skutkuje opóźnieniem jego uwalniania w organizmie. Jak napisałem wcześniej, ma bardzo długi okres aktywnego życia, co oznacza, że ​ pozostaje w organizmie przez dłuższy okres czasu, dlatego akurat ten rodzaj testosteronu można podawać raz w tygodniu.

I już mam teraz pewną myśl , skoro można go dawkować raz w tygodniu ze względu na jego długi czas aktywności to idealnie nadaje się do terapii TRT lub HRT , wystarczy że podajemy go raz w tygodniu a i tak utrzymujemy stabilny poziom hormonu we krwi. Badania potwierdziły ze podając w iniekcji 100mg Testosteronu Izokapronianu otrzymujemy około 72 mg rzeczywistego testosteronu we krwi.

Efekty

Tak jak każdy testosteron jego stosowanie pomoże nam zwiększyć masę ciała, a także otrzymamy wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Kolejna wspólna cecha testosteronów to pomoc w pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej , wspomnę jeszcze tylko o jego dobroczynnym efekcie na nasze libido, czerwone krwinki, regeneracje i wiele wiele innych. Jak wspomniałem wcześniej, bardzo trudno jest go znaleźć na rynku sterydów w czystej postaci , stąd poszerzenie go w ofercie Euro-Pharmacies. Testosteron Isocaproate jest bardzo użyteczny w zwiększaniu syntezy białka w organizmie, redukcji kortyzolu, zwiększaniu zdolności do regeneracji, szczególnie po ciężkich i intensywnych treningach, pomaga w zwiększaniu siły , jak i masy mięśniowej. Jest on także bardzo skuteczny zarówno w cyklach redukcyjnych jak i masowych. Ale ponieważ tak jak inne testosterony jest spokrewniony z rodziną androgenu, będzie miał również właściwości aromatyzujące. Oczywiście wspomnę że oprócz tych pożądanych efektów ma wszystkie inne efekty uboczne tak jak i inne rodzaje testosteronów. Dlatego stosując akurat ten typ testosteronu , powinniśmy zachować wszystkie protokoły bezpieczeństwa i PCT , tak jak w przypadku pozostałych testosteronów.


Dawkowanie

Tak jak w większości przypadków , pamiętaj że jest to sprawa indywidualna , czy będziesz przyjmował 100 czy 300mg testosteronu tygodniowo , pamiętaj że jednak iniekcja wystarczy raz w tygodniu , czyli jest to bardzo wygodne . Dawki są zależne od tego co chcesz osiągnąć na cyklu , ale polecam to osoba które nie chcą przekraczać 200mg/tygodniowo , lub w kuracjach hormonalnych. Inna sprawa że po kuracji niezbędny jest tzw. Odblok , a w czasie kuracji , badania estradiolu i ewentualne zażycie AI ( antyestrogen).

Po więcej informacji zapraszam tutaj.