Testosterone Base-50mg/ml 10ml vial-80zł

Testosteron Base TNT tosteroid anaboliczno-androgenny (saa), zwany popularnie sterydem, który stanowi związek syntetyczny, który jest pochodną testosteronu.

Ten naturalny hormon męski wykazuje silne działanie anaboliczne, które polega na stymulacji przyswajania białka, co prowadzi do szybkiego wzrostu masy mięśniowej.

Produkt dostępny w stężeniu 50mg/ml w formie iniekcyjnej. Ampułka zawiera 10 ml produktu, który produkowany jest przez firmę Euro-Pharmacies.

Działanie i efekty

Testosteron Base TNT to nie tylko najsilniej działający, ale też najszybciej przyswajalny testosteron. Ta cecha wynika z faktu, że w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku form testosteronu, ten produkt jest zawiesiną wykonaną na bazie wody. To zmniejsza czas wchłaniania, przez co w krótkim czasie stężenie hormonu w krwi znacząco wzrasta. Większość tego typu saa jest wykonanych na bazie oleju, co znacznie wydłuża czas wchłania się do krwi. Czas aktywności Testosterone Base TNT to 12 godzin. Co ważne, jego struktura sprawia, że jest krótko wykrywalny w ciele, bo do 24 godzin.

Działanie hormonu odczuwalne jest już od samego początku stosowania. Chętnie sięgają po niego doświadczeni kulturyści ze względu na siłę jego działania, która umożliwia duży przyrost masy mięśniowej oraz zauważalną poprawę wytrzymałości siłowej w bardzo krótkim czasie. Pozwala to realizowanie wymagających planów treningowych i uzyskanie wyjątkowych efektów.

W trakcie stosowania cyklu testosteronem, zwłaszcza testosteronem base, powinno sięgnąć się po antyestrogeny. Należą do nich między innymi takie substancje zawierające HCG (Gonadotrophinum chorionicum – środek, który imituje wytwarzane przez przysadkę i podwzgórze hormony gonadotropowe, a które stymulują jądra do produkcji testosteronu, jak: nolvadex, proviron czy arimidex. Jest to ważne, ponieważ podczas stosowania syntetycznego testosterony w organizmie obecna jest aromataza (enzym konwertujący androgeny do estrogenów), który może doprowadzić do niepożądanych objawów, jak na przykład: wzrost tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy, inne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej (na biodrach, udach, ramionach), ginekomastia, zmniejszenie metabolizmu. Aby uchronić się przed tymi niechcianymi objawami należy więc sięgnąć po antyestrogeny, które działają na zasadzie antagonizującej w stosunków do tych efektów obecności estrogenów.

Zalety stosowania

W zaletach wyboru Testosteronu Base TNT wymieniana jest przede wszystkim siła i szybkość działania tej formy hormonu. Stosowanie go razem z odpowiednią dietą, treningiem i dobranymi antyestrogenami daje powalające wręcz efekty. Przyrost wartościowej masy mięśniowej oraz znaczna poprawa wytrzymałości wpływają znacząco na sylwetkę i możliwości treningowe. Na jego korzyść przemawia tez szybkość działania, która diametralnie różni się od innych tego typu substancji, w przypadku których na efekty trzeba czekać około dwa, trzy tygodnie. Testostern Base TNT działa i widać tego efekty już od kilku dniach. Doświadczeni kulturyści decydują się na wybór tego testosteronu, ponieważ wiedzą, że przy odpowiedniej wiedzy na temat własnego organizmu i zasad działania tej substancji są w stanie osiągnąć wymarzone efekty.

Możliwe działania niepożądane

Trzeba jednak pamiętać, że Testosteron TNT jest silnym steroidem anaboliczno-androgennym i z powodu jego androgenicznego działania należy być świadomym efektów ubocznych, jakie może przynieść. Należą do nich:

  • trądzić;
  • przetłuszczanie się skóry;
  • inne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej;
  • agresja;
  • wzrost wypadania włosów;
  • problemy trawienne.

Jednak, jak już wspomniano, aby zadbać o to, żeby skutki uboczne były jak najmniejsze, ważne jest używanie antyestrogenów. Potrzeba taka wynika z faktu, że testosteron w tej formie hamuje endogenne (wytwarzane wewnątrz organizmu) wydzielanie tego hormonu, dlatego wspomóc trzeba się substancjami zawierającymi HCG, które zwiększą poziom naturalnie produkowanego testosteronu. Dla niedopuszczenia do pojawienia się efektów ubocznych, zaleca się branie mieszanki nolvadexu i provironu już od początku cyklu. Natomiast dla osób borykających się z wypadaniem włosów spowodowanym genetyką najodpowiedniejszy będzie proscar.

Podaż

Na początku warto podkreślić, że sposób stosowania Testoronu Base TNT powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości sportowca. Początkujący kulturyści powinni zaczynać korzystanie z substancji od mniejszych dawek, aby zapobiec wszelkim niepożądanym objawom oraz dać sobie czas i możliwość na obserwację organizmu. Doświadczone osoby, które dobrze znają już swoje możliwości dostosowują dawkę do potrzeb i tak większość z nich stosuje produkt w dawce 100 mg/doba.

Testosteron Base TNT powinien być zażywany w cyklu 30-dniowym. Najczęściej polecanym jest wykonywanie iniekcji co 2-3 dni. Średnia dawka, zależna od możliwości i doświadczenia, waha się od 50 mg do 300 mg w jednorazowym strzyknięciu. Produkt ten polecany jest do przyjmowania przed trenigiem, ze względu na jego szybkość wchłaniania i działania – wpłynie na wzrost wytrzymałości i motywacji podczas wysiłku fizycznego.