Testosterone Base-50mg/ml 1 ml , 10 amp -90zł

Sekret skuteczności

   Testosteron Base to iniekcyjny steryd anaboliczno – androgenny o największej sile działania spośród tego rodzaju preparatów. Sekretem jego skuteczności jest formuła, w jakiej został opracowany. Preparat powstał na bazie wody (zawiesina wodna), co w efekcie powoduje, że bardzo szybko po podaniu przenika do krwi. To sprawia, że Testosteron Base wyróżnia się na tle innych. Natychmiastowa przyswajalność powoduje, że już po krótkim czasie można zauważyć wzrost masy i siły mięśni. Wielu z przyjmujących zauważa pierwsze pozytywne efekty już po tygodniu stosowania. Dla porównania warto dodać, że w przypadku większości dostępnych sterydów trzeba czekać co najmniej 2-3 tygodnie od pierwszej iniekcji.

Dawkowanie

   Dostępny w ofercie steryd Testosteron Base to w sumie 10 ampułek, z których każda zawiera 50 mg substancji. Okres aktywności preparatu to średnio 12 godzin, przy czym jego wykrywalność w organizmie to maksymalnie 24 godziny. Średnia dawka Testosteronu Base to od 50-200 mg. Zaleca się wstrzykiwanie z częstotliwością co 2-3 dni. Długość dawkowania to z kolei okres od 4 do 6 tygodni. Wielkość przyjmowanej dawki uzależniony jest od indywidualnych możliwości i potrzeb danej osoby. Początkujący powinni zaczynać od mniejszych „porcji” sterydu, aby uniknąć nasilonych skutków ubocznych dla organizmu. Nieco inaczej ma się sprawa z osobami, które mają już doświadczenie i wiedzą na ile mogą sobie pozwolić. Optymalna dawka tego specyfiku to 100 mg na dobę. Testosteron Base, jak każdy steryd, należy przyjmować rozsądnie i zgodnie z wcześniej sporządzonym planem. Nie należy także na siłę zwiększać optymalnej dla danej osoby dawki, gdyż organizm musi mieć czas na odpowiednie rozdysponowanie wcześniejszej, do której już zdążył się przyzwyczaić.

Działanie i efekty

   Testosteron Base w formule zawiesiny wodnej jest bardzo popularny w środowisku kulturystów, gdzie przyrost masy, siły i wytrzymałości jest bardzo pożądany. Ma swoje zastosowanie w szeroko pojętych sportach siłowych, gdzie siła i wytrzymałość mięśni to czynniki mające podstawowe znaczenie, aby odnieść sukces. Są to także podnoszenie ciężarów, dyscypliny lekkoatletyczne, pływanie, itp. Bardzo często testosteron suspension stosuje się w okresie przygotowawczym do zawodów. Mogą oni uzyskać lepszą sprawność fizyczną, większą siłę podczas sesji treningowych oraz i lepszy wygląd ogólny, czyli rozwiniętą tzw. „rzeźbę”, charakterystyczną dla osób uprawiających kulturystykę. Stosowanie sterydów, w tym właśnie Testosteronu Base, odpowiada za przyśpieszenie procesu rozwoju komórek, które wchodzą w skład tkanek w organizmie uprawiającego sport. Zadaniem sterydów jest również wzmacnianie kości. Z opinii stosujących Testosteron Base wynika, że głównymi zaletami tego preparatu, które mają największe znaczenie, są szybkość działania oraz wysoka skuteczność. Cieszy się także opinią bardzo silnego środka, którego trzeba stosować z rozsądkiem. Polecany głównie osobom, które posiadają już doświadczenie ze sterydami anaboliczno – androgennymi. Sam preparat znany jest już ponad 40 lat.

Skutki uboczne

   Nie należy zapominać, że zażywanie sterydów anaboliczno – androgennych może także powodować skutki uboczne, które mogą dać się mocno we znaki. Każdy organizm tak naprawdę reaguje inaczej. Ich częstotliwość i nasilenie zależy przede wszystkim od wielkości dawek i możliwości organizmu przyjmującego. Jedne osoby będą bardziej podatne, inne mniej, dlatego tak ważna jest ostrożność i znajomość własnego organizmu. Najczęściej występujące efekty niepożądane to:

  • trądzik i inne zmiany skórne,
  • łysienie,
  • ginekomastia (powiększenie piersi);
  • spadek libido i impotencja,
  • wzrost agresji,
  • uszkodzenia wątroby, trzustki i nerek.

   Warto także pamiętać, że picie alkoholu podczas przyjmowania Testosteronu Base to bardzo niebezpieczne połączanie, gdyż może nasilać objawy niepożądane. Ponadto, alkohol może znacznie osłabić i zaburzyć działanie sterydu, a to może wypaczyć spodziewany efekt.

Suplementacja i wspomaganie

   W okresie przyjmowania sterydów anaboliczno – androgennych, warto także zadbać o odpowiednią suplementację, czyli uzupełnianie diety. Zadaniem tych środków, bogatych w różnego rodzaju składniki mineralne i odżywcze, jest pomoc organizmowi w prawidłowym utrzymywaniu procesów wewnętrznych. Ważną kwestią jest również fakt, iż Testosteron Base hamuje endogenną produkcję testosteronu, dlatego należy wspomagać się preparatami zawierającymi HCG (np. Clomid, Nolvadex. Z kolei w kontrolowaniu poziomu estrogenów pomocny może okazać się Arimidex. Po zakończeniu cyklu przyjmowania Testosteronu Base zaleca się zrobienie przerwy przed kolejną serią. Wówczas jest najlepszy czas na przeprowadzenie kuracji regeneracyjnej i zastosowanie odżywek. Sterydy mają znaczny wpływ na gospodarkę hormonalną i dlatego też po każdym cyklu sterydowym należy zadbać o właściwe odblokowanie. Nie sposób nie wspomnieć także o wyborze dystrybutora preparatu. Nie warto oszczędzać, kupując w niesprawdzonych miejscach, ale decydować się na wiarygodnych dostawców.