T3 Tiromel 25mcg/tab 25tabs

 Jeśli interesuje cię syntetyczny hormon tarczycy T3 ( cytomel/tiromel)  w atrakcyjnej cenie zapraszamy na sterydy.org.pl

T3  występuje również pod innymi nazwami jak Tiromel czy Cytomel , skład natomiast jest ten sam . Tiromel jest to syntetyczny hormon tarczycy trójjodotyroniny T3, krócej to  liotyronina sodu.

Gdzie stosujemy hormon tarczycy ?

Główne zastosowanie jak w przypadku większości leków znajduje w medycynie jako środek wykożystywany w leczeniu dysfunkcji tarczycy. Natomiast wśród sportowców znalazł zastosowanie , jako preparat przyspieszający metabolizm i sprzyjający osiąganiu dobrej jakości masy.

  • zalecane dawkowanie to 50 – 150mcg na dobę.
  • ważne jest aby zwiększać dawkę średnio co 4 – 7 dni, rozpoczynając od  12,5 mcg dziennie, aż do osiągnięcia maksymalnej wartości 100-150mcg. Dzienna dawka powinna też być rozłożona.
  • Jeżeli chodzi o kobiety nie powinny przekraczać dawki 50mcg dziennie.
  • Okres stosowania maksymalnie 4-5 tygodni. Nie przerywamy kuracji nagle , robimy stopniowo przez zmniejszanie dawek.

Efekty działania

Tiromel czy Cytomel , to syntetyczny  hormon tarczycy oznaczony symbolem T3, przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu komórkowego, co skutkuje szybszym spalaniem węglowodanów, tłuszczy i białek.

Lek wykorzystywany  jest między innymi w walce z otyłością, dlatego wśród sportowców ceniony jest za szybkie efekty w wyeliminowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej . Hormon tarczycy  doskonale sprawdza się przed wszelkimi  zawodami, kiedy musimy  jak najlepiej ukształtować sylwetkę czy pozbyć się zbędnych kilogramów , bez konieczności znacznego ograniczenia  ilości kalorii w diecie.

Zalety stosowania

  • Wyeliminowanie zbędnej tkanki tłuszczowej .
  • Osiąganie dobrych efektów sylwetkowych bez zmniejszania ilości kalorii.
  • Wspieranie długich cykli masowych o dużej podaży kalorycznej.

Ewentualne skutki uboczne

Tiromel jest hormonem o bardzo mocnym działaniu, dlatego wywiera bardzo duży wpływ na nasz organizm. Liczba efektów ubocznych niestety pojawiających się podczas stosowania cytomelu t3 jest duża , a zalicza się do nich : tzw.skrócony oddech, nieregularny puls,dysfunkcje związane z metabolizmem ,  palpitacje serca, nudności, bóle głowy, nadmierne pocenie się.