SYMEX-Exemestanum 25mg/tab 28-30tabs

Eksemestan to popularny antyestrogen znany też pod innymi nazwami jak Symex czy  Aromasin.

Po sprawdzone i niedrogie środki zapraszamy na sterydy.org.pl

Większość środków dopingujących zmusza nas do stosowania dodatkowych substancji w czasie cyklu , aby w naszej gospodarce hormonalnej nie dochodziło do zaburzeń. Właśnie takim środkiem jest popularny Aromasin (Symex) , czyli związek o nazwie Exemestanum ( po polsku eksemestan).

Czym jest Eksemestan ?


Jest lekiem przeznaczonym dla kobiet ( najczęściej po menopauzie) , w leczeniu raka piersi. Jest podawany
w drugim estapie leczenia , najpierw przez 2 – 3 lata podawany jest Nolvadex ( tamoxifen) a następnie kobietą jest podawany Aromasin. Określany jest mianem nieodwracalnego niesteroidowy inhibitora aromatazy , czyli tak prościej bierze on udział w przemianie androgenów do estrogenów. A tak najprościej dla sportowców ważne jest to że zmniejsza on wydzielanie estrogenu w naszym organizmie .

Symex ulega szybkiemu wchłanianiu przez nasz organizm. Max stężenie osiąga już po 2 godz !!! Natomiast okres półtrwania wynosi podobnie jak w przypadku Arimidexu około 24 godziny.

Czyli Aromasin działa praktycznie od razu.

Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom cieszy on się ogromnym zainteresowaniem w kulturystyce, pozwala on na szybkie zbicie poziomu estrogenu aż o 85%. Stosowana dawka to najczęściej 25 mg na dobę przy mocnych cyklach sterydowych. Jest on stosunkowo bezpieczny , a toksyczność stwierdzono dopiero przy dawce około 600 mg.

Jeżeli pojawiły już by się skutki uboczne związane ze stosowaniem tego leku to są to zwykle : przejściowe efekty żołądkowo-jelitowe ( biegunka), nudności , zmęczenie ,uderzenia gorąca .

Badania wykazały że dawkowanie 25 mg dziennie daje praktycznie te same efekty co 50 mg dziennie.

Także jeżeli podczas cyklu masz problemy z estrogenem , szukasz pewnego środka zapraszamy na sterydy.org.pl