Sustanon 250 (testosteron mix) – 250mg/ml 10ml- 120zł

Sustanon250 – kup online

Sustanon, najlepsza jakość w sklepie ze sterydami online- KUP TERAZ

Sustanon 250

Zastanawiając się nad suplementacją substancji steroidowych zawierających w swoim składzie czysty, naturalny testosteron z pewnością wśród kręgów kulturystycznych można było usłyszeć o produkcie jakim jest Sustanon 250. Co to takiego, z czym to się je i czy jest to konkretny przeciwnik dla większości „suplementów” mających w swoim składzie nierzadko mocniej działające pochodne testosteronu, ale i jednocześnie niosące ze sobą pokaźne ryzyko dla zdrowia? Przekonajmy się.

O Sustanonie 250 słów kilka

Sustanon, skrótowo określany jako susta jest produktem zawierającym w swoim składzie 4 naturalne odmiany dobrze znanego nam testosteronu, którymi są:

 • Testosteron Propionioaniu
 • Testosteron Dekanianu
 • Testosteron Isocaproate
 • Testosteron Fenylopropionianu

Wszystkie cztery komponenty w swoim pierwotnym założeniu miały stworzyć wysoce wydajną mieszankę, która wstępnie miała być podawana młodszym wiekiem pacjentom jako preparat mający na celu utrzymywanie odpowiedniego poziomu wydzielanego testosteronu przez organizm. Jednakże po wstępnych badaniach i testach szybko okazało się, iż Sustanon 250 nie nadaje się do prawidłowego funkcjonowania w ciałach młodych mężczyzn, dlatego też z ogniska medycyny zainteresowanie Sustanonem 250 przeniosło się w kręgi kulturystyczne, atletyczne i sportowe, znajdując tym samym rzeszę zagorzałych fanów preparatu.

Dlaczego Sustanon 250?

Popularność mixu jaki posiada w swoim składzie susta wynika głównie z wysokiego anaboliczno-androgennego działania wszystkich połączonych komponentów na dorosły organizm. Reasumując, Sustanon 250 jest niczym więcej dla kulturystów jak prawdziwie czystym preparatem z testosteronem, który znajdując się w błyszczących fiolkach zapewnia spektakularne efekty w dziedzinach budowy masy mięśniowej, wyrobienia idealnej sylwetki, czy spalenia uprzykrzających codzienne funkcjonowanie boczków.

Sustanon 250 czyli mix testosteronów w 1ml! Sklep ze sterydami online!

Jednym z sekretów czterech połączonych komponentów jest ich czas półtrwania i zaniku. Każdy z nich działając przez inny okres czasu na organizm człowieka przynosi spektakularne efekty w odpowiednim zwiększeniu, a następnie stabilizacji podwyższonego poziomu testosteronu, zapewniając długotrwały napływ pozytywnych efektów na ludzki organizm, jednakże pomimo plusów jakim jest bezsprzecznie długi okres trwania preparatu, sceptycy patrzą na niemal 15 dniowy czas działania pojedynczej dawki susty jako kontrowersyjny, ze względu na dotychczas niezbadane efekty długotrwałego spożywania tak potężnego pod względem czasu półtrwania preparatu.

Czego spodziewać się po Sustanonie 250?

Działanie testosteronu jest z pewnością perfekcyjnie znane każdej osobie zainteresowanej suplementami zawierającymi w swoim składzie testosteron i jego pochodne. Sustanon 250 będąc użytkowanym prawidłowo jest w stanie zapewnić konkretne wyniki.

Będąc w praktyce czystym testosteronem, możemy spodziewać się wystąpienia takich efektów w trakcie cyklu jak:

 • Zwiększona regeneracja i ogólna wydolność organizmu
 • Zwiększona synteza białek
 • Zwielokrotniona liczba czerwonych krwinek we krwi
 • Przyśpieszenie przemiany materii przy jednoczesnym braku widocznych efektów spalania w partiach mięśniowych ciała.

Wszystkie efekty dodane do siebie zapewniają niezwykle sprawny progres w trakcie cyklu, rozpoczynając od solidnego uderzenia testosteronu możemy być pewni jego niebywałych rezultatów, utrzymujących się przez ogromny okres czasu.

Dawkowanie i cykle na Sustanonie 250

Susta jest prawdopodobnie jednym z najczęściej wybieranych sterydów naszych czasów.

Opinie ekspertów jak i kulturystów wskazują na to, iż przyjmowanie kolejnych dawek sustanonu powinno odbywać się w przerwach trwających mniej więcej od 2 do 3 dni w celu zachowania odpowiedniego, stabilnego poziomu testosteronu w naszym organizmie.

Sustanon250 mocny mix testosteronu w sklepie ze sterydami online

Cykl z użyciem Sustanonu 250 powinien trwać od 1 do 12 tygodni, przyjmując, iż maksymalne zużytkowanie preparatu będzie mieścić się w granicach 500mg/na tydzień! Oczywiście, znajdą się osoby używające większych dawek przez o wiele dłuższy okres cyklu, jednakże nie zalecamy stosowania takiego trybu ze względu na większe prawdopodobieństwo wystąpienia efektów negatywnych.

Doświadczeni użytkownicy, mający pojęcie na temat użytkowania Sustanonu 250 mogą zainteresować się także łączeniem go w trakcie cyklu z innymi preparatami jak Winstrol czy Trenbolon. Po konkretnym, dobrym jakościowo cyklu użytkownicy Sustanonu 250 powinni przejść obowiązkową PCT – „terapię po-cyklową”.

Energia i witalność w trakcie cyklu na Sustanonie 250

Komponenty testosteronu zawarte w bardzo lubianym w kręgach kulturystycznych Sustanonie 250 z pewnością zaakcentują, a następnie ukażą w pełnej krasie pokaz swoich możliwości w transformacji tego, jak czujemy się w ciągu dnia. Osoby suplementujące steryd jakim jest susta mogą spodziewać się uczucia bezgranicznej energii rozpierającej ciało, która aż nasuwa na myśl chęć pójścia na siłownię. Kiedy już się na nią udamy, możemy być pewni tego, że nie przestaniemy ćwiczyć przez bardzo długi czas. Testosteron zawarty w preparacie pobudza do działania i nastawia optymistycznie na każdy możliwy scenariusz, będąc świetną alternatywą dla toksycznych lekarstw z aptek, które nie przynoszą tylu korzyści i ile Sustanon 250.

Dzięki temu, susta to także świetny substytut typowych aptekarskich wyrobów, będąc idealnym suplementem dla osób ciągle pracujących, pełnych zmęczenia i negatywnych uczuć. Dzięki testosteronowi zawartemu w suplemencie, możemy być pewni ogromnej poprawy już w przeciągu paru dni od rozpoczęcia cyklu.

Wyrabianie masy na Sustanonie – jak wygląda?

Stosując zalecaną przez nas wyżej dawkę 500mg/na tydzień, powinieneś być w stanie zdobyć dodatkowe 5 do 6 kilogramów na 12 tygodniowym cyklu. Są to efekty dosyć standardowe jak na takie dawki przyjmowanego testosteronu, jednakże jeśli będziesz czuć się w pełni sił podczas stosowania suplementu, zalecamy powolne zwiększanie spożywanych dawek, mogących przyśpieszyć wyrabianie oczekiwanej masy.

Jak używać Sustanonu 250?

Zakupiwszy swój pierwszy zestaw Sustanonu 250 na pewno zastanawiasz się, jak go przyjąć będąc niedoświadczonym użytkownikiem sterydów anabolicznych? Sustanon 250 będąc dostępnym jedynie w formie iniekcji domięśniowej, powinien być podawany początkowo przez osoby wykwalifikowane w tej dziedzinie, ponieważ nieostrożny nowicjusz mógłby w trakcie iniekcji uszkodzić swoje ciało, poważnie grożąc zdrowiu.

Cele lecznicze i terapeutyczne zalecają dawkowanie 1 ml Sustanonu 250 na trzy tygodnie, jednakże taka dawka nie ma żadnego działania sportowego. Odpowiednie dawkowanie dla osoby chcącej rozpocząć suplementacje susty w celach kulturystycznych powinna wynosić 500mg (około 5ml) na tydzień w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Możliwe efekty uboczne podczas stosowania Sustanonu 250

Jak z każdym sterydem androgenno-anabolicznym, także i w przypadku Sustanonu, pomimo jego praktycznie naturalnego składu można spodziewać się wystąpienia mniejszych, bądź większych nieprzewidzianych skutków ubocznych zależnie od stosowanych dawek i długości cyklu.

Najczęściej spotykanymi wśród sportowców i kulturystów dolegliwościami związanymi z użytkowaniem Sustanonu są:

 • Trądzik – zazwyczaj umiejscowiony na twarzy i plecach
 • Łysienie – typowe podczas przyjmowania przez długi okres czasu dużych dawek, nie wyróżnia się niczym szczególnym od typowego, męskiego łysienia.
 • Ginekomastia – powiększone sutki u mężczyzn
 • Retencja wody  – rzadko spotykana, jednakże dotyka niektórych stosujących preparat
 • Zanik jąder – wyłącznie przy wysokich dawkach

Pomimo groźnego tonu jaki powyższe efekty przekazują swoim działaniem, zdecydowana większość stosujących Sustanon 250 nie musi się ich obawiać, ponieważ efekty te objawiają się wyłącznie u ok. 1-2% stosujących preparat.

Dodatkowym aspektem zabezpieczającym jest to, iż większość efektów negatywnych jest łatwa do przewidzenia, dlatego też warto mieć na względzie to w jaki sposób użytkujemy Sustanon, i czy jest to odpowiednia forma jego stosowania, nie zagrażająca nam efektami odejmujący męskości.

Podsumowanie

Pomimo normatywnie średniego, lecz wciąż zaskakująco dobrego działania na organizm zawartych w preparacie komponentów, możemy bezkompromisowo stwierdzić iż Sustanon 250 to jeden z najbardziej popularnych preparatów steroidowych obecnych na rynku, który dzięki swojemu praktycznie naturalnemu składowi zapewnia efekty, z którymi mogą konkurować także w pełni syntetyczne produkty, znane ze swojej wysokiej skuteczności działania.

Szybki czas regeneracji, wysoka synteza białek i przemiany materii to idealna kombinacja do wyrobienia męskiej, umięśnionej sylwetki która z pewnością zadowoli nas przez długi czas.