Nandrolone Phenylpropionate NPP – 100mg/ml 10ml-120zł

NPP Szybka Deca

Cykl na redukcji, kup NPP szybka deca

Nandrolonephenyl propionate czyli NPP (szybka deca)

Suplementacja jako dodatek do treningu siłowego jest bardzo popularna wśród kulturystów chcących przyspieszyć widoczność efektów swojej pracy. Sięgają po najróżniejsze środki wspomagające wzrost mięśni, które niestety nie zawsze są dobre dla zdrowia, i mogą wpływać negatywnie na gospodarkę hormonalną. Niemniej jednak na rynku można znaleźć najróżniejsze suplementy które spożywane w odpowiednich dawkach mogą dać zadowalające efekty bez większego uszczerbku na zdrowiu i ingerencji w naturalny mechanizm organizmu. Jednym z popularniejszych suplementów jest tzw. „  szybka deka”, czyli nandrolonephenyl priopionate. W spolszczonej wersji jest to po prostu Szybka deka. Czym właściwie jest ta substancja, jak działa, i jak przyjmować ją bezpiecznie, by osiągnąć zamierzone rezultaty?

Nandrolonephenyl priopionate – co to właściwie jest?

Substancja ta jest bardzo podobna do testosteronu, jako że ma podobne działanie. Jedyna różnica polega na tym, że jest to ester, który działa przeciwbólowo, i mocno wpływa na rozbudowę i trwałość tkanki mięśniowej. Podaje się go w postaci rozczynu wstrzykiwanego bezpośrednio w mięśnie, jako że podawany doustnie nie daje już tak spektakularnych efektów, a także nie wchłania się tak skutecznie. Innymi słowy, osoba trenująca siłowo która zażywa Nandrolonphenyl propionate może liczyć na duży i trwały wzrost masy mięśniowej, a także uniknięcie odczuwania dyskomfortu i bólu w trakcie ćwiczeń. Wydaje się być to całkiem dobre rozwiązanie dla osób chcących poprawić proporcje swojej sylwetki, a także którym zależy na przyroście masy mięśniowej w szybkim tempie. NPP był wielokrotnie badany przez naukowców od czasu lat 60 XX wieku, dlatego uważa się go za jeden z bezpieczniejszych suplementów dostępnych obecnie na rynku. Kulturystyka sportowa jednakże wykluczyła taką formę wsparcia zawodników w postaci  dyskwalifikacji, ponieważ masa mięśniowa oraz siła jaką daje ta substancja nie mieści się w normach etyki sportowej.  Ciekawostką jest również fakt, że tzw. „deca” lub „npp” czyli Nandrolon Phenylpropionat który jest praktycznie tym samym co „deka”, jednak uważa się, że mięśnie które pojawiają się po jej spożyciu są lepszej jakości, wykorzystywana jest w medycynie w najróżniejszych przypadłościach i chorobach, np. jest składnikiem leków opóźniających wyniszczające skutki Wirusa HIV, wykorzystuje się go również do opóźnienia raka sutka u kobiet, a także często spotykany przy leczeniu osteoporozy, jako że znacznie zwiększa gęstość kości. Nandrolon znajduje się również w niektórych kroplach do oczu, co jest niezwykle kontrowersyjnym tematem – wielu sportowców musiało pożegnać się z udziałem w zawodach kulturystycznych właśnie przez wzgląd na użycie takich kropel do oczu bez świadomości, co zawiera. Badania wstępne wykażą wówczas obecność zakazanej substancji, a to w surowych przepisach zawodów jest niedopuszczalne. Mogą one wykryć Nandrolonphenyl propionate nawet po półtora roku od zakończenia cyklu, co warto wiedzieć, jeżeli przymierzamy się do wzięcia udziału w tego typu zawodach.

Szybka deka czyli NPP, tylko w sklepie sterydy.org.pl
Zapraszamy do sklepu ze sterydami online

Stosowanie i efekty po Nandrolonie

Niewątpliwie największym, i zarazem najbardziej pożądanym skutkiem przyjmowania tej substancji jest znaczny wzrost masy mięśniowej i widoczne wymodelowanie sylwetki w o wiele krótszym czasie niżeli odbyłoby się to bez jego udziału w organizmie. Doskonale wpływa na efektywność trenującego w trakcie wykonywania ćwiczeń, jako że staje się on bardziej odporny na dyskomfort i ból mięśni związane z wysiłkiem. Niestety wielu mężczyzn zafascynowanych bardzo szybkim przyrostem mięśni często zapomina o tym, jak ważne jest stosowanie tej substancji w odpowiednich ilościach i w określonym cyklu, wskutek czego narażają się na szereg skutków ubocznych i trwałym uszkodzeniem organizmu. Na jakie skutki uboczne może liczyć nieroztropny kulturysta? Choć ich lista jest dość długa, na początku warto wspomnieć, iż Nandrolon jest bardzo zbliżony do testosteronu, a przyjmowanie go w zbyt dużej ilości jest niezwykle szkodliwe dla wątroby. Mimo że patrząc w aspekcie innych środków dostępnych na rynku jest to wciąż jedna z łagodniejszych substancji, to właśnie Nandrolon w nadmiarze jest destrukcyjny dla wątroby, która przecież odpowiada za jedną z ważniejszych funkcji oczyszczających ludzkiego organizmu. Kolejnymi skutkami ubocznymi są:

  • Zaburzenia osobowości, agresja – Substancja działa podobnie jak testosteron, stąd takie objawy
  • Wzrost ciśnienia krwi, nadciśnienie
  • Spadek libido
  • Problemy z erekcją
  • Wzmożony trądzik
  • Gromadzenie tkanki tłuszczowej (skutek odwrotny od zamierzonego)
  • Zatrzymanie owulacji i miesiączkowania u kobiet
  • Obniżenie tonu głosu, ciało zmienia się w bardziej męskie
  • W skrajnych przypadkach nawet bezpłodność!

Wobec takich objawów nadmiernego spożywania tej substancji nie można przejść obojętnie, a tę długą niestety listę skutków ubocznych powinien znać każdy kulturysta, który zamierza zacząć przyjmować NPP.

Jak prawidłowo przeprowadzić cykl?

Przyjmowanie tak mocno ingerującej w stan organizmu  substancji wymaga odpowiedniej wiedzy, która pozwoli na bezpieczne i prawidłowego przeprowadzenie cyklu, również uniknięcie nieprzyjemnych skutków ubocznych. Dla osób początkujących zaleca się dawkowanie 200 mg Nandrolonphenyl propionate na tydzień, natomiast osoby zaawansowane mogą zwiększyć tę dawkę do ok 400-600 mg na tydzień. Po około 3 tygodniach od rozpoczęcia cyklu można zauważyć już pierwsze efekty i działanie tej substancji, jako że treningi siłowe stają się o wiele bardziej wydajne, a mięśnie zaczynają widocznie zwiększać swoją objętość. Niemniej jednak cykl ten, szczególnie w przypadku osób początkujących, warto przeprowadzić w porozumieniu ze specjalistą w zakresie suplementacji, bądź przynajmniej osoby bardziej doświadczonej w tego typu temacie, która będzie obserwowała nasze postępy i zauważy szybko, jeżeli coś złego zacznie się dziać z organizmem. Niezmiernie ważne jest też to, by na 3 tygodnie przed zakończeniem całego cyklu rozpocząć przyjmowanie specjalnych środków mających na celu odblokowanie gospodarki hormonalnej organizmu kulturysty. Zwany potocznie „odblok” jest działaniem koniecznym, jako że organizm pozostawiony sam sobie po takiej suplementacji będzie wracał do swojego naturalnego stanu o wiele dłużej i ciężej, natomiast odpowiednie środki do odblokowania hormonalnego znacznie przyspieszą ten proces. W tym przypadku, czyli dobrania środków do odblokowania gospodarki hormonalnej, zasad ich przyjmowania oraz ilości, podobnie jak rozpoczynanie suplementacji Nandrolonem, należy skonsultować ze specjalistą lub doświadczonym trenerem.  Nabywanie tego środka jest stosunkowo proste, jako że zakupu można dokonać zarówno w Internecie jak i w stacjonarnych placówkach. Ceny wahają się w zależności od wielkości opakowania oraz marki produktu, jako że na polskim rynku dostępnych jest kilka wersji tej substancji. Dobrym rozwiązaniem dla początkujących kulturystów jest zdecydowanie wybranie się do renomowanego sklepu, gdzie doświadczeni sprzedawcy, najczęściej byli kulturyści, posiadając ogromną wiedzę i doświadczenie szybko pomogą wybrać najlepszą suplementację do potrzeb i oczekiwań klienta. Warto wybierać tylko sprawdzone źródła zakupywanej substancji, i zawsze wybierać tę z najwyższej półki, jako że niesprawdzone źródła często mają zaniżoną jakość, która na dłuższą metę może prowadzić nawet do nieodwracalnych szkód wątroby czy serca, oraz wielu innych, poważniejszych schorzeń organizmu.

Wyniki badań dla npp producenta euro-pharmacies
NPP czyli szybka deka

Ta substancja niewątpliwie może przyspieszyć pojawienie się efektów większych i silniejszych mięśni, czego każdy trenujący kulturysta bardzo by sobie życzył. Należy jednak pamiętać, by przyjmować ją zgodnie z zaleceniami, a także nie przekraczać odpowiedniej dla siebie dawki oraz częstotliwości zastrzyków z rozczynem. Nawet najlepsza suplementacja nie zastąpi sumiennych i dobrze dobranych treningów, więc warto traktować ją jako jedynie dodatek i wsparcie. Jeżeli zastosujemy się do tych rad, z pewnością unikniemy przykrych skutków ubocznych, a nasza masa mięśniowa będzie rosła w oczach!