OSTARYNA czy warto ?

Jak działa ?

Ostaryna wiąże się z receptorami androgennymi wykazując działanie mocno anaboliczne.
Co najważniejsze nie konwertuje do DHT oraz estrogenu ponieważ nie ma budowy jak sterydy ( steroidy). Taka budowa ma znaczenie , dzięki niej enzymy powodujące konwersje do dht i estrogenu za pomocą reduktazy i aromatazy nie mogą połączyć się. Kolejną zaletą Ostaryny jest to że w przeciwieństwie do testosteronu jak i wielu innych sterydów anabolicznych , nie wywołuje działania na wzrost raka prostaty i innych narządów płciowych.
Często jednak czytamy na forach o podniesionym poziomie estrogenu podczas brania Sarmów, dzieje się tak ponieważ działają one na pobudzenie receptorów androgenowych. Należy wiedzieć o tym że w naszym organizmie w naturalnych warunkach bez zażywania anabolików, i tak zachodzą zjawiska aromatyzacji, pobudzenie receptorów niestety ale skutkuje właśnie takimi przemianami.

Czy estrogen jest ważny ?

Hormon ten kontrolowany na odpowiednim poziomie ma ogromne znaczenie dla kondycji naszych stawów. Dzieje się tak za sprawą jego działania przeciwzapalnego oraz pobudzenia syntezy kolagenowej. Kolagen natomiast jak wiemy jest składnikiem naszych ścięgien, skóry oraz chrząstek stawowych.

Jak dawkować Ostaryne ?

Okres półtrwania do około 24 godzin, na to wychodzi że wystarczy że przyjmiemy ją raz dziennie . To kolejny plus ze jest to dla nas bardzo wygodne.

Dawkowanie :

10 mg jeżeli zależy nam na poprawie produkcji kolagenu i stanu stawów.

15-20 mg wystarczy aby uzyskać przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej.
20-30 mg duży wzrost masy mięśniowej i siły.

Indywidualne dawkujemy kiedy stosujemy bardziej rozbudowane cykle np. saa+sarmy , samry + pct , czy samry+prohormony.

Dawki jednak musimy konsultować ze specjalistami.

Ostaryna jest bardzo popularna w sportach wytrzymałościowych jak biegi , sporty walki , kolarstwo , daje bardzo dużą poprawę wytrzymałości naszych mięśni.

Podsumowując w 5 punktach Ostaryna daje nam :

  1. Już od dawki 3mg wykazuje działanie anaboliczne.
  2. Patrząc na sterydy to nie konwertuje do estrogenu.
  3. Nie potrzebujemy po niej PCT czyli popularnego odbloku.
  4. Wspomaga produkcje kolagenu – regeneracja stawów.
  5. Proste dawkowanie , raz dziennie.