PEG-MGF 2mg-120zł

Aby zacząć czym jest PEG-MGF , musimy zacząć od innego peptydu a mianowicie samego MGF jest to mechaniczny czynnik wzrostu, jest to pewien wariant genu jakim jest IGF-1 , peptyd wpływa na zwiększenie liczebności komórek macierzystych w naszych mięśniach i dodatkowo ma duży wpływ na regeneracje włókien.

Swoim procesem PEG-MGF powoduje wzrost mięśni u osób stosujących , zaleca się brać po 21 roku życia. W naturze MGF jest bardzo stabilny i nie porusza się w naszym krwiobiegu , jednak syntetyczny MGF na bazie roztworu który podajemy metodą iniekcji (podskórnie lub domięśniowo), przemieszcza się do krwiobiegu. Jednak sam MGF jest tam stabilny tylko przez około 30 minut. Dlatego poddano go procesowi pegylacji (PEG).
I tu dochodzimy do naszego PEG-MGF , sama Pegylacja jest to proces załączający glikol polietylenowy (PEG) , ta struktura natomiast łączona jest z większą cząsteczką (czyli MGF). PEG działa niczym osłona ochronna która umożliwia peptydowi MGF bezpieczne przemieszczanie się w krwiobiegu i dodatkowo wydłuża tym okres półtrwania peptydu

Dawkowanie:

Dawka wynosi od 200 do 400mcg dziennie. Stosować do 4 tygodni , po 4 tygodniach tyle samo czasu odpoczywamy od tego peptydu.

Nieco więcej o peptydzie:

Syntetyczny PEG-MGF bardzo mocno stymuluje wzrost mięśni, tworzy nowe włókna mięśniowe Zbliżony działaniem jest do IGF-1 , a kolejną właściwością którą posiada te peptyd jest wzrost retencji azotu i syntezy białek. PEG-MGF zazwyczaj jest stosowany do budowania mięśni oraz promowania mięśni w częściach ciała gdzie mięśnie nie są tak dobrze rozbudowane. Praktyka pokazała że na spalanie tkanki tłuszczowej i wytrzymałość , lepiej wpływa IGF-1 , jednak jeżeli zależy nam na wzroście masy i siły mięśniowej lepiej spisuje się peptyd PEG-MGF.
Miejmy na uwadze również to że PEG nie rozkłada się w naszym organizmie, w stanie nie naruszonym przenika on do moczu lub kału i tak też jest wydalany z organizmu.

Testy laboratoryjne:

PEG-MGF zanim zaczął być stosowany w medycynie przeszedł wiele testów , badania na gryzoniach w podeszłym wieku, wykazały że w chwili przyjmowania peptydu ich komórki satelitarne został aktywowane i nastąpił przyrost mięśni u dojrzałych osobników.
W badaniach w których podawano peg-mgf w przeciągu 2 tygodni nastąpił wzrost o około 20% masy włókien mięśniowych. Kiedy porównując w działaniu IGF który był stosowany 4 tygodnie dał on wzrost na poziomie 25%. Porównując MGF jest jednak trochę silniejszy niż IGF-1, a na pewno działa szybciej.

W praktyce PEG MGF działa lepiej i stabilniej niż MGF, jednak by zapewnić te same osiągi musi być podawane w większej dawce.

Proces Pegilacji (PEG) jest bardzo dobrym dodatkiem do MGF , wydłuża jego żywotność co jest kluczowe w działaniu tego peptydu.

Podsumowanie:

Peg-Mgf to bezpieczny peptyd o silnym działaniu , zwłaszcza jak zależy nam na budowaniu mięśni , bardzo dobrze działa w cyklu naprzemiennym z IGF-1 , czyli 4 tyg IGF i kolejne 4 tyg Peg-Mgf itd.

Doskonałe efekty daje również w połączeniu ze sterydami anabolicznymi , po więcej informacji zapraszamy pod adresem @ , lub na stronie e-sterydy.pl