M1T-10mg/tab 100tabs-200zł

M1T to skrót od Methyl-1-Testorone.

Co to jest ?

Metyl-1-testosteron  jest to doustny steryd anaboliczny (pochodna hormonu dihydrotestosteronu). Strukturą najbliżej mu do hormonu dihydroboldenone , jedyna różnica jest w tym że posiada  alkilowany C-17, dzięki temu aktywność M1T jest nieco inna . Lek ten został opracowany w roku 1960. Ogólnie lata 60 ubiegłego wieku należały do najbardziej owocnych w powstawaniu sterydów anabolicznych , a firmy farmaceutyczne nie szczędziły na to pieniędzy.

Badania wykazały  że substancja ma bardzo korzystne właściwości anaboliczne  w stosunku do androgenów ,jednak M1T wraz ze swoją recepturą poszedł w zapomnienie , albo cieszył się niszową popularnością. Dopiero w 2003 roku Methyl-1-Testosteron ponownie został wprowadzony do sprzedaży jako lek bez recepty !!!! Natychmiast w USA zaczął cieszyć się ogromną popularnością a to z tego względu  że był praktycznie nieznany w czasie kiedy sporządzono wykaz sterydów anabolicznych dostępnych tylko na receptę .W 2005 roku wychwycono te niedopatrzenie  i M1T można było kupić już tylko na receptę.

Po co M1T w sporcie ?

Zyskał on sporą popularność wśród kulturystów  jako szybki twórca masy mięśniowej, ceniony jest za swoją skuteczność Co do swojego działania , to można po nim spodziewać się takich efektów jak po mixie 3 produktów :Stanozol, Primobolan i Trenbolon . Struktura zbliżona do  Primobolanu oraz łatwość dawkowania ze względu że to środek doustny tak jak w przypadku stanozolu i duża moc anaboliczno-androgenna , jak w przypadku trenbolonu ,  zachęca kulturystów  do spróbowania tego środka. Popularne dawkowanie to 4 tygodniowe cykle.

 M1T był mocno testowany pod względem siły tego sterydu, wykazały one że naprawdę jest ona większa niż każdego innego sterydu w tabletkach dostępnego na receptę . Steryd ten jest popularny w cyklach łączonych, posiada duże możliwości  do promowania dużych przyrostów siły jak i masy mięśniowej. Jednak pamiętajmy o dużej ilości retencji wody , dlatego niezbędne jest  łączenie M1T z AI.

Skutki uboczne:

Działania niepożądane które mogą wystąpić : zwiększenie zarostu na ciele ,  tłusta skóra , ginekomastia , retencja wody. Natomiast u kobiet występują : wzrost zarostu, pogłębienia tonu głosu, rozszerzenia łechtaczki . Ogólnie M-1-t  nie jest zalecany dla kobiet !!! Kobiety nie powinny go stosować !!!

Kolejnym punktem niezmiernie ważnym jest to że  ze względu na swoją budowę M1T  jest niezwykle  ciężki dla wątroby. Dlatego stosując M1T nie powinniśmy stosować go  dłużej niż 6 tygodni ,dodatkowo w czasie cyklu nie zapomnijmy stosować osłonek wątroby !!!

Dawkowanie:

Odpowiednie dawkowanie to od 10 do 20 mg dziennie do 6 tygodni.

Po 6 tygodniach pamiętajmy o kuracji PCT , ponieważ Methyl-1- testosteron blokuje naszą gospodarkę hormonalną.