GAIATREN-AQ (Trenbolone Suspension) 50mg/ml 10amp

Trenbolon to jeden z najsilniejszych środków dopingujących dostępnych obecnie na rynku.

Prawda jest taka, że jest on wstanie całkowicie przetransformować sylwetkę i pomóc zbudować naprawdę imponujący wygląd. Nic nie jest jednak za darmo. Tak silnie działające środki, jak trenbolon to nie tylko korzyści w formie szybko zwiększanej masy mięśniowej i poprawy rzeźby. To także mnóstwo możliwych w wystąpieniu skutków ubocznych, jeżeli nie zastosuje się go odpowiednio pod kontrolą specjalistów. Dziś napiszemy nieco więcej o jego odmianie- Trenbolone Suspension

Wielu sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów) sięga po ten środek zbyt wcześnie. Oczywiści, może on przynieść niewyobrażalne efekty i na pewnym etapie kariery może być koniecznością dla zawodników, którzy marzą o tym, by stanąć na scenie, to jednak w przypadku zdecydowanej większości osób, która decyduje się na rozpoczęcie kuracji trenbolonem, jest to za wcześnie. Zanim zdecydujesz się na zastosowanie trenbolonu, to zastanów się, czy wykorzystałeś już pełny potencjał innych środków dopingujących jak np. testosteron, lub winstrol. Jeśli masz już duże doświadczenie z tego typu substancjami, to trenbolon może okazać się dobrym wyborem na dodatkowe dopracowanie detali w sylwetce. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę ze środkami dopingującymi, to trenbolon zdecydowanie nie będzie optymalnym rozwiązaniem.

Przejdźmy teraz do szerszego opracowania, czym jest trenbolon. Wspomnimy o jego historii , zastosowaniu oraz skutkach ubocznych.

Histora trenbolonu

Początkowo po wynalezieniu, Trenbolon był stosowany jako lek weterynaryjny w postaci octanu trenbolonu. Został wykorzystany do poprawy mięśni, wchłaniania minerałów i wydajności paszy u bydła. Trenbolon ma działanie androgenne i anaboliczne. Estry mogą zwiększyć wychwyt jonów amonowych przez mięśnie po ich metabolizowaniu. Zwiększa to syntezę białek, pobudza apetyt i zmniejsza katabolizm. Trenbolon jest silnym sterydem. Badania wykazały, że jest pięć razy silniejszy niż testosteron.

Trenbolon w formie przeznaczonej dla zastosowania przez ludzi został opracowany w 1963 roku. Dawniej nazywano go trienbolon i trienolon. Te nazwy nie są już jednak używane. Trenbolon jest nielegalny w niektórych krajach oraz w większości przypadków zabronią do użycia przez profesjonalnych sportowców i kulturystów. Sterydy zwiększające wydajność są często kontrolowane. Stany Zjednoczone sklasyfikowały lek na liście substancji kontrolowanych. Jest klasyfikowany jako lek w Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Użytkowanie osobiste i posiadanie nie jest nielegalne w tych krajach. W Australii użytkownicy mogą kupować Trenbolon jako lek na receptę lub steryd.

Korzysci ze stosowania trenbolonu

Trenbolon jest sterydem wzmacniającym. Zwiększa masę ciała i pomaga w okresie redukcji. Kulturyści używają go, aby rozwinąć większe i wyraźniejsze mięśnie. Steryd może pomóc we wzroście beztłuszczowej masy przy jednoczesnym wspomaganiu spalania tłuszczu. Nie ma prawie żadnego wpływu na wagę. Istnieje również pewien wpływ na wytrzymałość. Trenbolon jest znacznie silniejszy niż testosteron, a zatem proporcjonalnie bardziej skuteczny. Oznacza to również, że efekty uboczne są także automatycznie silniejsze.

Trenbolon zwiększa produkcję hormonu IGF-1. Pomaga to w stymulowaniu wzrostu mięśni i produkcji nowych komórek w mięśniach. Steryd zwiększa także szybkość syntezy białek. Prowadzi to do skutecznego zastąpienia uszkodzonych białek, co prowadzi do silniejszych tkanek w mięśniach. Steryd przyspiesza również proces gojenia i regeneracji podczas różnych cykli treningu. Powoduje przyrost masy mięśniowej.

Trenbolon zwiększa retencję azotu. Azot w aminokwasach jest budulcem białka, które buduje nasze mięśnie. Nie można rozwinąć więcej mięśni ani wzmocnić ich przy za niskiej zawartości azotu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy starają się nabrać masę mięśniową. Zazwyczaj profesjonalni kulturyści, którzy mają już znaczną masę, gdy zaczynają masować, potrzebują takiej formy wspomagania, ponieważ ciężko im nabierać więcej beztłuszczowej masy ciała. Trenbolon może się tym zająć.

Trenbolon pomaga w produkcji czerwonych krwinek, a tym samym zwiększa ogólną liczbę krwinek. Ułatwia to lepszą cyrkulację i dystrybucję tlenu w całym ciele. Dostępność większej ilości tlenu sprawia, że kulturyści, sportowcy i entuzjaści fitnessu doświadczają większej siły, wytrzymałości i szybszej regeneracji. Ci, którzy chcą, aby ich żyły wyskoczyły, aby mięśnie były naprawdę dobrze widoczne, mogą uzyskać ten efekt dzięki temu steroidowi. Dodatek redukuje także retencję wody w stopniu, w którym nie ma nadmiaru wody. Pomaga to wzmocnić mięśnie i uzyskać lepszy, rzeźbiony wygląd.

Dawkowanie

Trenbolon Suspension jest nietypową wersją Trenbolon, która nie ma estra i wiąże się ze stosowaniem większych igieł. Trenbolon Suspension ma bardzo szybkie działanie, ponieważ osiąga swój najwyższy potencjał we krwi już kilkadziesiąt minut po zrobieniu zastrzyku. Trenbolon to steryd około trzy razy silniejszy od Testosteronu. Doskonale się sprawdza przy cyklach na redukcje i można go łączyć z takimi substancjami jak: Masteron, Testosteron, czy inne formy trenu. Największym minusem są jednak możliwe skutki uboczne. Jak już wspomnieliśmy, trenbolon to bardzo silny steryd, dlatego niepożądane działania również mogą być znacznie bardziej odczuwalne niż w przypadku innych substancji. Zależy też o jakiej dawce mówimy.

Skutki uboczne Trenbolonu

Trenbolon może powodować wystąpienie od łagodnych do ciężkich skutków ubocznych w zależności od dawki, tolerancji osoby i innych czynników zdrowotnych.

Trenbolon może powodować poważne przerzedzenie włosów, trądzik, zwiększenie wydzielania oleju na skórze, a nawet powiększenie prostaty, w przypadku osób, które mają do tego predyspozycje.

Ginekomastia: Istnieje błędne przekonanie, że ponieważ nie aromatyzuje, Trenbolon nie może powodować ginekomastii. Nic nie może być dalej od prawdy. Tren ma bardzo silną naturę progestynową, co oznacza, że może powodować ekstremalne wzdęcia, jak również ginekomastię. Silny antyestrogen podczas cyklu może pomóc zminimalizować ryzyko ginekologii.

Psychiczne skutki uboczne: Trenbolone jest znany z wywoływania skrajnych efektów ubocznych, takich jak ataki lękowe, depresja, agresja, mgła mózgowa i bezsenność. Jednak ryzyko wystąpienia efektów ubocznych w umyśle jest większe przy wyższych dawkach. Umiarkowane i niskie dawki rzadko powodują takie problemy.

Cholesterol, nerki i wątroba: Trenbolone może być bardzo szkodliwy dla poziomu cholesterolu, pracy nerek i wątroby.

Jednak największym minusem i prowodyrem występowania skutków ubocznych przy stosowaniu Trenbolonu jest to, że to produkt z czarnego rynku i często przy jego produkcji używane są domieszki innych substancji, które niekoniecznie są przez stosujących go sportowców pożądane.

Podsumowanie

Trenbolon to niewątpliwie bardzo silny środek, który może przynieść zarówno bardzo duże korzyści, jak i również szkody. Jako administracja nie zachęcamy nikogo do stosowania środków dopingujących a wszelkie podane przez nas informacje, umieszczane są tutaj tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Oraz podkreślamy, że doping jest w sporcie zabroniony.