GAIAMAST (Drostanolone Propionate) 100mg/ml 10amp

Opis produktu

Masteron spotykany jest również pod nazwą drostanolone propionate. Środek został opisany w roku 1959. Wykorzystywano go w medycynie zwłaszcza w celu leczenia raka piersi. Stał się często stosowany w latach 70 oraz 80 XX wieku. W dzisiejszych czasach rzadziej spotykany. Niestety charakteryzuje się krótkim okresem półtrwania i wymaga regularnych iniekcji. Wersja enanthate wymaga rzadszego przyjmowania. Krótki masteron należy stosować minimum 3 razy w tygodniu co jest mało wygodne. Propionat to słaby środek anaboliczny, daje mało zauważalny przyrost masy mięśniowej. Jego działanie porównywalne jest to przyjmowania niewielkich dawek winstrolu, oral turinabolu, primobolanu czy oxandrolonu. Drostanolone propionate jest pochodną DHT, uważany jest z tego względu za cenny środek anabolicznoandrogenny, posiadający podobne działanie do podanych wyżej preparatów. Masteron w większych dawkach ma bardzo silne działanie. Dawka od 100 do 200 mg na tydzień może przynieść mało zauważalne efekty. Drostanolone propionate nie jest zbyt popularnym preparatem stosowanym w takiej dziedzinie sportu jak kulturystyka. Spotkać można jego oralną pochodną pod nazwą superdrol, który jest bardzo szkodliwy dla wątroby. Kiedyś masowo sprzedawany przez serwisy aukcyjne. Dużą zaletą Masteronu, jest to, iż nie ma on złego wpływu na wątrobę. Wszystkie wady produktu wynikają z jego budowy chemicznej. Jego pochodna DHT zwiększa siłę skutków ubocznych, jakie zwykle pojawiają się przy środkach podlegających 5-alfa redukcji. Masteron jest pochodną dihydrotestosteronu, przez co środki takie jak finasterydy nie mogą w tym wypadku pomóc. Należy uważać w trakcie przyjmowania preparatu, zwłaszcza jeśli ma się problemy z prostatą, łysieniem czy stawami. Masteron to produkt działający jako antyestrogen, jednakże jest mało efektywny w tym zakresie. Środek sprawdza się w cyklach jakościowych, w trakcie przyjmowania z winstrolem czy trenbolonem. W tym wypadku należy przyjmować minimum 250 testosteronu na tydzień. Trenbolone wykazuje się działaniem agresywnym, więc nie jest polecany dla początkujących. Masteron świetnie sprawdza się po długim cyklu SAA.

Efekty stosowania preparatu Masteron

Jeśli posiadamy już stworzony plan treningowy oraz właściwie dobrane dawki preparatu z podstawową wiedzą można rozpocząć trening. Należy jednak być świadomym, czy preparat działa zgonie z planem i czy jego stosowanie daje nam założone efekty. Warto zapoznać się z szacowanymi rezultatami przyjmowania środka. Doping z użyciem Masteronu spowoduje uzyskanie takich efektów jak:

zwiększenie siły

zwiększenie wytrzymałości

większa witalność oraz energia

dobrze zarysowane i twarde mięśnie

szybsza rekonwalescencja

niskie ciśnienie tętnicze

brak opuchlizny

brak odkładania się tłuszczu w organizmie

brak gromadzenia wody w organizmie

Im mniejsza ilość tkanki tłuszczowej zgromadzonej w organizmie, tym można liczyć na widoczniejsze efekty jakie osiągniemy z pomocą preparatu. Tkanka tłuszczowa nie powinna przekraczać 10 procent masy ciała, aby móc uzyskać jak najlepsze rezultaty. Jest to oczywiście ciężko do osiągnięcia zwłaszcza w początkowej fazie.

Skutki uboczne

Stosowanie pewnych sterydów anabolicznych oczywiście może być niebezpieczne. Jednakże warto wiedzieć iż Masteron nie należy do szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia produktów. Masteron jest uważany za jeden z bezpieczniejszych sterydów spotykanych na rynku, tak świadczą wszelakie opisy tego środka. Właśnie z tego względu jest on bardzo popularny i często wybierany. Efekty uboczne występujące w trakcie jego stosowania są znikome i często odwracalne. Nie pojawiają się także w każdym przypadku. Stosowanie Masteronu może wiązać się z takimi niedogodnościami jak na przykład spowolniony przyrost włosów albo ich wypadanie. Jednak u mężczyzn jest to jak najbardziej naturalne zjawisko występujące przez zwiększoną produkcję testosteronu. Taka reakcja może pojawić się u każdego aktywnego mężczyzny, intensywnie trenującego. Kolejnym efektem ubocznym w trakcie stosowania środka jest pojawienie się trądziku albo wystąpienie nadpobudliwości. W niektórych przypadkach zauważalny jest także zwiększony poziom agresji czy nerwowość. Takie efekty uboczne nie są jednak groźne dla zdrowia osoby zażywającej Masteron. Najbardziej przykrą dolegliwością z jaką borykają się mężczyźni jest przerost prostaty. W przypadku zauważenia jakichkolwiek efektów ubocznych, należy zaprzestać przyjmować środek i skontaktować się jak najszybciej z lekarzem. Przyjmowanie Drostanolone w kulturystyce nie jest legalne o czym należy pamiętać. Środek może zostać wykryty w organizmie do 3-4 tygodni od momentu przyjęcia dawki. Jednak znane są również przypadku utrzymywania się znikomych ilości środka w organizmie do 3 miesięcy. Z tego względu sportowcy za przestają brania tego sterydu na 3 tygodnie przed przeprowadzeniem badań lekarskich.

Pozostałe efekty uboczne to:

zwiększona masa ciała

bezpłodność, w niektórych przypadkach trwała

zatrzymanie produkcji testosteronu w jądrach

zwiększona ilość hematokrytu

wirylizacja u kobiet (obniżenie głosu, nadmierne owłosienie oraz trądzik, zwiększenie się łechtaczki)

zmiana profilu lipidowego krwi

wzrost LDL i spadek HDL

zwiększone ryzyko chorób serca oraz układu krążenia

wysuszenie się stawów wynikające z braku aromatyzacji (zwiększone ryzyko kontuzji)

Dawkowanie

Mężczyźni powinni przyjmować dawkę maksymalną 300 do 500 mg na tydzień, kobiety natomiast nie powinny przekraczać dawki do 100 mg tygodniowo. Długość polecanego cyklu wynosi od 8 do 10 tygodni. Kobiety mogą przyjmować ten środek, jednak nie jest to zalecane, gdyż mogą u nich pojawić się widoczne cechy męskie. Masteron nie ulega aromatyzacji

Środki jakie mogą być stosowane wraz z tym preparatem to:

1. Testosteron 250-400 mg na tydzień + masteron 100-150 mg co 2 dzień, cykl wynosi 8-10 tygodni.

2. Testosteron 250-400 mg na tydzień + oxandrolone 30 mg dziennie + masteron 300-400 mg na tydzień.

3. Testosteron 250-400 mg na tydzień + trenbolone enanthate 250-350 mg na tydzień + masteron 200-300 mg na tydzień.

Mimo tego iż Masteron Piopionate to preparat uznawany za niezwykle bezpieczny steryd, jednak stosować go powinny osoby doświadczone i mające już podstawową wiedzę w zakresie sterydów i ich działania. Zalecany zwłaszcza kulturystom, zajmującym się swoim sportem profesjonalnie. Mniej doświadczeni sportowcy także mogą podjąć się przyjmowania tego preparatu, jednak w tym wypadku warto wcześniej dokładnie zapoznać się z informacjami na temat tego środka. Na rynku znaleźć można wiele podobnie działających produktów. Warto rozpocząć swoją przygodę z właśnie tym produktem, jeśli wiążemy swoje plany z kulturystyką na poważnie i chcemy uzyskiwać jak najlepsze wyniki. Warto jednak pamiętać o rozsądnym przyjmowaniu Masteronu. Nie należy pod żadnym względem przekraczać zalecanych dawek czy przyjmować dalej środka, jeśli zauważymy uciążliwe efekty uboczne. Przed rozpoczęciem kuracji warto zapoznać się dokładnie z ulotką preparatu i zaleceniami co do dawkowania.