GAIADROLONE (Oxandrolone) 10mg/tab 60tabs

Niedawno zacząłeś regularnie uczęszczać na treningi?

Wciąż nie jesteś zadowolony z efektów swojej pracy? Szukasz czegoś, dzięki czemu Twoja masa mięśniowa i siła wzrośnie jeszcze bardziej? Zależy Ci na tym, aby stosowane przez Ciebie środki nie miały równocześnie negatywnego wpływu na Twoje zdrowie? Zastanawiasz się, jakie sterydy anaboliczne mogą przynieść interesujące Cię rezultaty? Jeżeli nie zależy Ci na tym, aby efekty ich działania pojawiły się praktycznie natychmiastowo – wypróbuj Oxandrolone i przekonaj się o trwałości, uzyskanych przy jego pomocy rezultatów. Przeczytaj dalej niniejszy artykuł i dowiedz się, jakie korzyści może przynieść Ci jego stosowanie…

Krótka charakterystyka Oxandralone’u

Oxandrolone (inaczej anavar) jest sterydem anaboliczno-androgennym i suplementem, którego działanie doceniają sportowcy. Czy jego renoma jest zasłużona i czy naprawdę potrafi zdziałać prawdziwe cuda? Jeśli jesteś cierpliwy i potrafisz poczekać na rezultaty jego stosowania zapewne będziesz z nich naprawdę zadowolony!

Anavar to bardzo łagodny środek, wpływający szczególnie na wzrost siły. Zażywa się go w postaci tabletek w dawkach 2,5 mg, 5 mg oraz 10 mg. Przy czym dorośli leczniczo mogą przyjmować dziennie ilości od 2,5 do 20 mg, i mniejszych niż 0.1 mg/kg masy ciała , jeśli chodzi o dzieci – w przypadku dziecka o masie 20 kg dawka ta jest mniejsza niż 2 mg. Środek ten można stosować bardzo długo, bo nawet przez kilka miesięcy. Kilka lat temu amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania na grupie dzieci i nastolatków (w wieku: od kilku miesięcy życia aż do 18 lat), na grupę placebo składały się aż 152 osoby, a w grupie, której podawano oxandrolone było 70 osób. Zastosowaną dawką była dawka w wysokości 0,1 mg anavaru na kilogram masy ciała i podawano ją codziennie rano i wieczorem. W trakcie badań prowadzono monitoring spoczynkowego wydatku energetycznego (REE), wzrostu, masy ciała, siły mięśni, zawartości różnego rodzaju elementów mineralnych w kościach (BMC), pracy serca i jego wpływu na dojrzewanie seksualne oraz poziom markerów stanu zapalnego, hormonów i enzymów wątrobowych. Po wypisaniu ze szpitala część pacjentów miała wdrożony 12 tygodniowy program ćwiczeniowy. Wyniki badań pokazały, że oxandrolone w wyraźnym stopniu wywołał zmniejszenie spoczynkowego wydatku energetycznego wraz z ciśnieniem i tętnem krwi (RPP), wywołał on natomiast wzrost poziomu IGF-1 w pierwszym roku po stosowaniu suplementu, a wraz z prowadzonym treningiem istotnie oddziaływał na wzrastanie mięśni i siły. Co więcej udało się zaobserwować zwiększenie wzrostu ciała i ilości elementów mineralnych, budujących kości w odniesieniu do grupy kontrolnej. Nie udało się stwierdzić żadnych skutków ubocznych, wynikających z przyjmowania anavaru.

Czy oxandrolone można używać przez dłuższy czas bez większych ograniczeń?

Mężczyzna w ramach dopingu może przyjmować anavar w dawce od 40 do 100 mg na dzień, dla kobiet dawka ta jest znacznie niższa i wynosi 10-25 mg dziennie. Zatem dawka, którą stosuje się na rzecz dopingu jest zdecydowanie wyższa niż ta stosowana w ramach leczenia. Powoduje to zwiększenie ryzyka występowania różnego rodzaju skutków ubocznych. Tym samym raczej nie powinno się go stosować nieprzerwanie tak długo, jak w opisanych wyżej badaniach. Jak się bowiem okazuje, anavar ma mniejszą szkodliwość dla wątroby niż metanabol czy winstrol, jednak nie pozostaje on dla niej zupełnie obojętny. Już po 7 dniach od rozpoczęcia zażywania oxandrolone’u stwierdza się podwyższone wskaźniki pracy wątroby, nawet gdy używa się go w znikomych dawkach w wysokości około 0,1 mg/kilogram masy ciała (zatem osoba, która waży 50 kg może przyjmować dawkę 5 mg na 12 godzin). Najwyższy przyrost poziomu wskaźników ALAT i ASPAT obserwuje się po 17 dniach, od rozpoczęcia kuracji. Ponadto oxandrolone nie wpływa na poziom estrogenów, ale za to podwyższa poziom testosteronu w organizmie. Wzrost ilości hormonu następował już przy naprawdę znikomych dawkach suplementu, więc nie wiadomo jak duży byłby on w wypadku stosowania dawek dopingowych.

Oxandrolone a zdrowie

Ogółem, możliwych skutków ubocznych w trakcie stosowania anavaru jest niewiele, a do tego są one stosunkowo nieistotne. Jednakże, jak się okazuje może przyczyniać się on do „wysuszania” stawów, co może wpłynąć na powstawanie różnego rodzaju kontuzji. Łącząc dwa, podobne środki, takie jak winstrol i oxandrolone, które nie konwertują do estrogenów – pojawienie się kontuzji Twoich stawów wydaje się być praktycznie nieuniknione. Co więcej zarówno jeden, jak i drugi środek znacząco przyczynia się do wzrostu siły, co powoduje, że ćwiczący chce dorzucać w prowadzonym przez siebie treningu kolejne ciężary. Stosowanie trenbolone w połączeniu z oxandrolonem też niesie za sobą duże ryzyko. Przy tym warto rozważyć używanie z nim razem – testosteronu (do ilości 200-300 mg, stosowanych na tydzień – testosteron służy ochronie stawów, z kolei w wyższych ilościach może niestety zaszkodzić). Trzeba także nadmienić o toksyczności zażywania testosteronu dla wątroby i jej zwiększonych problemach podczas jednoczesnego stosowania kilku z tego rodzaju środków. Jeśli nie chcemy doprowadzić do nadmiernego uszkodzenia naszej wątroby warto ograniczyć się do stosowania jedynie jednego takiego rodzaju suplementu.

Czy oxandrolone jest dobrym środkiem na rzecz budowania masy mięśniowej?

Nie bacząc na fakt, że wspomaganie się tego rodzaju środkami w tracie budowanie masy mięśniowej jest niezbyt moralne i stosowania tego rodzaju leków zakazuje się praktycznie we wszystkich zawodach sportowych warto zastanowić się nad wykorzystywaniem anavaru do tego, aby budować swoją masę mięśniową. Środek ten nie jest do tego celu najlepszy z kilku różnych powodów. Koszt zakupu anavaru jest naprawdę duży w stosunku do tego, jakie przyrosty mięśniowe przynosi. Ponadto znaczna część towaru, znajdującego się na czarnym rynku stanowi podróbki, tym samym zamiast oxandrolone bardzo często otrzymujemy znacznie tańszy metanabol. Niestety anavar, wbrew wszelkim, krążącym w obiegu opiniom niejednokrotnie prowadzi do hamowania produkcji naturalnego testosteronu. Co więcej nie warto stosować tego środka wraz z innymi suplementami, gdyż zazwyczaj jedynie nasila to występowanie różnego rodzaju skutków ubocznych wszystkich tych preparatów. Środek ten jest na tyle delikatny, że kiedy używa się go wraz z jakimiś innymi – jego działanie jest wręcz niezauważalne. Wszelkie działania niepożądane są tym większe, im większe są dawki środków, które zażywamy celem budowania dodatkowej masy mięśniowej.

Dla kogo wskazane jest stosowanie Oxandrolone’u?

Jak już wspomniano Oxandrolone cechuje bardzo łagodne i powolne działanie, nie powodując tym samym gromadzenia wody w organizmie. Bardzo często wykorzystuje się go także jako lek, w różnego rodzaju terapiach medycznych, między innymi przy zaburzeniach wzrostu u dzieci.

Dobrze sprawdzi się również u ludzi po przebytych różnego rodzaju urazach, czy operacjach, ponieważ istotnie łagodzi ból kości. Jak najlepiej posłuży on również starszym mężczyznom, mających problemy z nadwagą i otyłością. Doceniają go szczególnie Ci, którym zależy na naprawdę trwałych rezultatach, gdyż przyrosty masy mięśniowej może i są niewielkie, i powolne, ale za to utrzymują się przez naprawdę długi czas.

Po oxandrolone siegają również kobiety, jednakże u nich częściej dochodzi do powstawania różnego rodzaju skutków ubocznych. Należy do nich między innymi obniżenie tonu głosu.

Zastosowanie anavaru w medycynie

Zastosowanie medyczne anavaru nie ogranicza się tylko i wyłącznie do terapii zaburzeń wzrostu u dzieci. Jak się okazuje środek ten można wykorzystywać również w terapii Zespołu Turnera, do leczenia AIDS i różnorakich problemów w procesie dorastania u chłopców.

Podsumowując, anavar to delikatny środek, stosowany na rzecz budowania mięśni i dopingu. Jednakże jego skuteczność obserwuje się także w trakcie prowadzenia różnych terapii leczniczych, między innymi w trakcie leczenia zaburzeń wzrostu. Jednakże na rynku jest dostępnych dużo podróbek, zatem należy dokładnie przyjrzeć się temu, co kupujemy, a przede wszystkim kupować tego rodzaju środki tylko w sprawdzonych źródłach.

Jeśli szukasz delikatnych środków, które nie będą w istotny sposób wpływać na stan Twojego zdrowia, a równocześnie efekty ich działania będą długotrwałe, anavar jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Oczywiście, jak każdy inny preparat tego rodzaju posiada także swoje wady, i zwłaszcza w większych dawkach może, np. w pewnym stopniu prowadzić do uszkodzenia wątroby, ale stosowany „z głową” nie powinien przyczyniać się do powstawania jakichkolwiek problemów ze zdrowiem. Ponadto jest to stosunkowo drogi specyfik, ale biorąc pod uwagę jego łagodność i trwałość na pewno warto za niego zapłacić nieco więcej.

Rośnij w siłę i moc powoli przy zastosowaniu, możliwie jak najmniej ingerujących w Twoje zdrowie środków. Przekonaj się, że anavar to właśnie coś dla Ciebie już dziś, ale pamiętaj kupuj go tylko w sprawdzonych miejscach bez ryzyka podróbek niewiadomego pochodzenia o nieznanym Ci składzie.