ENABOL-250 (Testosteron Enanthate) 250mg/ml 10ml- 120zł

Testosteron Enanthat- kup online

Testosteron Enanthate czyli baza wszyskich cykli! Sprawdzony sklep ze sterydami online, opinie

Każdy, kto zetknął się z kulturystyką i sportem wie jak ważny w tych dziedzinach jest ciągły samorozwój. Do jego osiągnięcia niekiedy potrzebna pomocy specjalnych środków, takich jak sterydy anaboliczne. Jednym z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych na świecie jest Testosteron Enanthate. Sięgają po niego zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniami, jak i te, które posiadają już jakieś doświadczenie. Nawet pomimo wielu lat obecności na rynku wciąż wzbudza on niemałe emocje. Sprawdź co powinieneś wiedzieć o tym specyfiku. 

Czym jest Testosteron Enanthate?

Początki istnienia syntetycznego testosteronu sięgają lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Sam Testosteron Enanthate pojawił się zaś na rynku dopiero dwie dekady później. Specyfik ten został oddany do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych w 1952 roku. Od tamtego czasu regularnie gościł on na światowych rynkach pod takimi nazwami handlowymi jak, chociażby, Delatestryl lub Xyosted.  

Czym charakteryzuje się Testosteron Enanthate? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to tak zwany długi testosteronczyli długa estrowa forma testosteronu. Warto pamiętać, że mamy tu do czynienia z bardzo silnym sterydem anabolicznym i androgenem, który w pierwszej kolejności używany jest w celach medycznych – do leczenia zaburzeń hormonalnych u mężczyzn. Szczególnie tych związanych z obniżeniem poziomu testosteronu w organizmie. Używany jest także w terapiach hormonalnych podczas procesu zmiany płci. Warto jednak skupić się na jego obecności w takich dziedzinach jak kulturystyka lub sport. Zawodnicy stosują Testosteron Enanthate w momencie, kiedy zależy im na szybkim i skutecznym przyroście anabolicznym. Specyfik ten, niezależnie od przeznaczenia, podawany jest w postaci zastrzyku domięśniowego, który należy powtarzać raz na kilka tygodni.

testosteron enanthae kup prolongatum
Testosteron Enanthate w sklepie online

Jak działa Testosteron Enanthate? 

Z pewnością wiele osób zastanawia się, jaki jest wpływ Testosteronu Enanthate na nasz organizm. W jaki sposób zapewnia on aż tak spektakularne efekty? Tajemnica tkwi w ilości procesów, na które ten anabolik wpływa podczas obecności w naszym organizmie. Ma on znaczące przełożenie na białek, które, jak wiadomo, są głównym budulcem tkanki mięśniowej. Przyjmowanie tego rodzaju syntetycznego testosteronu wpływa na szybkość produkowania białka przez komórki, a to z kolei przekłada się na optymalny i korzystny wzrost anaboliczny. Dodatkowo warto wspomnieć także o zwiększeniu produkcji czerwonych krwinek, które jest następstwem suplementacji. Ponieważ spełniają one w organizmie rolę transportera tlenu, ich większa ilość przekłada się na optymalne dotlenienie, wzmożoną wydajność oraz wytrzymałość podczas treningów. Nasza wytrzymałość mięśniowa również staje się większa. Testosteron Enanthate ma także znaczący wpływ na zatrzymywanie się azotu w mięśniach, a to z kolei aktywnie zapobiega zmniejszaniu się masy mięśniowej. 

Jakie korzyści może przynieść nam Testosteron Enanthate?

Jakie są efekty przyjmowania Testosteronu Enanthate? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że bardzo skuteczne, wręcz spektakularne. Wynika to pośrednio z faktu, że ten konkretny steryd anaboliczny jest niezwykle silny. To z kolei przekłada się na narastające wokół niego kontrowersje, które nie mogą jednak przyćmić faktu, że przynosi on zbawienne efekty nie tylko osobom cierpiącym na zaburzenia hormonalne, ale także sportowcom, którzy pragną wzmocnić swoje możliwości anaboliczne. Jakie konkretnie?

Podczas suplementacji Testosteronem Enanthate możemy spodziewać się sporego przyrostu masy ciała oraz znaczącego wzrostu siły. Wpływają na to naturalne procesy, które powoduje, ale także w dużej mierze jego skłonność do zatrzymywania wody w organizmie. Kolejną istotną korzyścią jest odczuwalna bardzo szybko zmiana samopoczucia na lepsze. Nie dosyć, że na co dzień czujemy się pełni energii, to na dodatek jakość naszego życia seksualnego również się poprawia. 

Testosteron Enanthate czyli baza wszyskich cykli! Sprawdzony sklep ze sterydami online, opinie
Test Enan

Optymalny anaboliczny wzrost mięśni połączony z większą ilością energii do codziennego działania i ćwiczeń to skutki korzystania z Testosteronu Enanthate, które odczujemy bardzo szybko. Ten silny i bardzo skuteczny środek z pewnością przyniesie naszemu organizmowi wiele szybko zauważalnych korzyści.

Jakie są skutki uboczne przyjmowania Testosteronu Enanthate?

Warto pamiętać o tym, że Testosteron Enanthate tak jak każdy inny syntetyczny steryd anaboliczny może wywołać także pewne skutki uboczne, takie, które wpływają nie tylko na nasz stan zdrowia, ale także na odpowiednie funkcjonowanie w społeczeństwie. 

Nie warto jednak na wstępie się zniechęcać. Pamiętajmy, że rozsądne stosowanie sterydu oraz zażywanie umiarkowanych dawek w zasadzie daje nam pewność, że ewentualne skutki uboczne nie będą specjalnie uciążliwe. Czego więc powinniśmy się spodziewać? Potencjalne skutki uboczne stosowania Testosteronu Enanthate to między innymi:

– wzmożenie popędu seksualnego

– agresja

– nadmierne owłosienie ciała

– ginekomastia

– problemy z ciśnieniem krwi

– nadmierne magazynowanie się wody w organizmie

– problemy z przetłuszczaniem się skóry oraz trądzik

– konwertowanie do DHT

– aromatyzacja do estrogenu

Z dwoma ostatnimi problemami poradzimy sobie zażywając finasteryd. Jeżeli chodzi o problemy z agresją i panowaniem nad złością warto jeszcze przed rozpoczęciem przyjmowania sterydu uprzedzić  naszych bliskich i osoby z najbliższego otoczenia o potencjalnych problemach. 

Dawkowanie Testosteronu Enanthate

Pamiętajmy, że aby uniknąć skutków ubocznych przyjmowania testosteronu anabolicznego powinniśmy mieć świadomość tego, jakie dawki będą dla nas odpowiednie. Wynikają one bezpośrednio z charakteru oraz działania tego środka. 

Czas działania Testosteronu Enanthate wynosi w przybliżeniu od pięciu do siedmiu dni, dlatego nie powinien on być wprowadzany do organizmu częściej niż raz na taki okres. Środek dostarczany jest do naszego organizmu za pomocą zastrzyków domięśniowych.

To jaką dawkę powinniśmy przyjmować zależy w dużej mierze od naszego doświadczenia. Początkujący nie powinni przekraczać dawki 200-250 mg. Zawodnicy średnio zaawansowani mogą pozwolić sobie na przedział 300-500 mg, natomiast ci, którzy mają już za sobą sporo doświadczenia mogą zażywać nawet  500-1000 mg. Zdarza się, że niektórzy stosują dawki  testosteronu Enanthate, które przekraczają tysiąc miligramów, jednak zwykle zdarza się to w przypadku zawodników z najwyższej światowej półki, którzy są pod stałą opieką dietetyków i trenerów personalnych. Sięganie po taką dawkę na własną rękę może ściągnąć na nas całą masę ciężkich skutków ubocznych, o których mowa była powyżej. 

To jak długo będziemy przyjmować tę formę testosteronu zależy głównie od naszych prywatnych celów i aspiracji. Zasadniczo jednak nie poleca się przekraczania okresu szesnastu tygodni.

sklep--enan-test-kup-online
Długi estr testosteronu

Zachowując rozsądek i równowagę w stosowaniu Testosteronu Enanthate nie tylko ograniczamy ryzyko wystąpienia poważnych skutków ubocznych, ale także zapewniamy sobie efekty idealnie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Przed rozpoczęciem przyjmowania sterydu dobrze zasięgnąć opinii kompetentnych osób, takich jak trenerzy, dietetycy lub lekarze. Dadzą nam oni odpowiedni kontekst oraz pewną wiedzę na temat wszystkich aspektów przyjmowania tego preparatu.

Testosteron Enanthate – skuteczny i popularny steryd

Testosteron Enanthate obecny jest na rynku od ponad sześćdziesięciu lat, jednak wciąż pozostaje jedynym z najbardziej skutecznych i najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych. Odpowiednio stosowany może pomóc nam osiągnąć bardzo dobre efekty w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki jego niezwykłej skuteczności możemy znacząco zwiększyć nie tylko masę mięśniową, ale także naszą motywację, energię i zdolność do dążenia do celu. 

Jeżeli stosujemy go w odpowiednich dawkach oraz w połączeniu z dobraną indywidualnie dietą i ćwiczeniami z pewnością osiągniemy zadowalające efekty i spełnimy wszystkie nasze sportowe cele. Kluczem do wszystkich tych kwestii jest wiedza i działanie zgodnie z tym, do czego opisywany steryd został przeznaczony.