Drostanolone (Masteron) Enanthate-200mg/ml 10ml vial-210zł

Drostanolone (Masteron) Enanthate

Drostanolone Enanthate to sprawdzony i pewny środek sterydowy. Jest niezwykle ceniony pośród kulturystów, bowiem cechuje go aromatyzacja na prawie niezauważalnym poziomie. Jest to środek androgenny, który nie zwiększa poziomu estrogenów w organizmie. Drostanolone Enanthate pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Ponadto uwydatnia mięśnie i zwiększa tempo ich przyrostu. Ma wysoką skuteczność w ,,wysuszaniu” i utwardzaniu tkanki mięśniowej.

Działanie Drostanolone Enanthate

Zawarta w Drostanolone Enanthate substancja nie ulega w żadnym stopniu konwersji do estrogenu, co w przypadku kulturysty będącego na cyklu redukcyjnym, albo przygotowującego się do zawodów ma bardzo duże znaczenie. Dlaczego jest to takie ważne ? Po pierwsze dzięki temu nie dojdzie do gromadzenia się wody w organizmie, dlatego też problemy z dużą ilością tkanki tłuszczowej odejdą w zapomnienie. Niemniej jednak Drostanolone Enanthate sprzyja również budowaniu tkanki mięśniowej i poprawianiu jej definicji, wyglądu. Ponadto pozwala na także na modelowanie mięśni. Drostanolone Enanthate zapewnia także silne użylenie, które jest niezwykle istotne w przypadku kulturystów, którzy przygotowują się do zawodów.

Drostanolone Enanthate pozwala na budowanie suchej masy mięśniowej wraz z bardzo dobrze zarysowanym profilem mięśni i zwiększaniem ich siły. Korzystać z niego mogą zarówno osoby początkujące, jak i średniozaawansowane. Ponadto jego zalety docenili również zawodowi kulturyści, potrzebujący profesjonalnego wsparcia przed zawodami, albo w okresach redukcji. W niewielkim stopniu skorzystać z Drostanolone Enanthate mogą również osoby z dużą zawartością tkanki tłuszczowej. Najważniejszą cechą tego sterydu, która odróżnia go od innych jest zdolność do wykazywania swoich właściwości tylko i wyłącznie u osób z niską zawartością tkanki tłuszczowej w organizmie.

Zastosowanie Drostanolone Enanthate w kulturystyce

Drostanolone Enanthate jest silnym androgennym sterydem, który jest pochodną DHT. Pierwotnie używano go w medycynie do zwalczania niektórych form raka piersi. Obecnie w kulturystyce używany jest jako środek rozcinający i wypełniający, jak również jako dodatkowy lek, którego zadaniem jest zwalczanie skutków ubocznych działania estrogenów, do których można zaliczyć chociażby zatrzymywanie wody.

Drostanolone Enanthate stosowany jest głównie przez sportowców, dla których istotne jest zachowanie siły podczas utraty masy. Ponadto z jego dobroczynnych właściwości korzystają również biegacze. Dzięki Drostanolone Enanthate możliwe jest u nich pozostanie w określonej wadze przy jednoczesnym zwiększeniu gęstości i twardości mięśni.

Dawkowanie Drostanolone Enanthatu

Z powodzeniem można stosować 100-500 mg raz na dwa dni. Dzięki takiemu postępowaniu możemy liczyć na trwałe i wartościowe rezultaty. Maksymalnie preparat może być stosowany przez okres 12 tygodni. Drostanolone Enanthate nie tylko nie aromatyzuje, ale potrafi nawet obniżać poziom estrogenów w naszym organizmie, co składnia większość kulturystów do połączenia go z priopionianem testoteronu, aby móc podwyższyć poziom tego istotnego hormonu. Ponadto Drostanolone Enanthate jest nierzadko łączony z innymi sterydami, takim jak Boldenon, Dianabol, czy Metanabol.

Zalety Drostanolone Enanthate

Drostanolone Enanthate stosuje się głównie u kulturystów, których celem jest utrzymanie siły na odpowiednim poziomie podczas utraty masy. Jest to zaleta również w przypadku biegaczy, albo sportowców, którzy muszą pozostać w konkretnym zakresie wagi.

Drostanolone Enanthate zyskał dużą popularność w kulturystyce również ze względu na jego właściwości moczopędne. Ponadto oczywiście ceniony jest w tym wypadku za zwiększenie gęstości i twardości mięśni, co pozwala na znacznie lepsze przygotowanie przed zawodami.

Drostanolone Enanthate może zwiększać gęstość i twardość mięśni, co pozwala na osiągnięcie pełniejszego ich wyglądu podczas współzawodnictwa. Niemniej jednak dla osiągnięcia jak najlepszego efektu wymagana jest niska zawartość procentowa tkanki tłuszczowej w organizmie. Steryd ten zwiększa wytrzymałość mięśni, co umożliwia sportowcom siłowym, którzy znajdują się w określonej klasie wagi zwiększenie skuteczności, bez ryzyka podniesienia do wyższej klasy wagowej, albo przybrania masy, która może być utrudnieniem podczas zmagań na treningu.

Możliwe skutki uboczne podczas stosowania Drostanolone Enanthate

Kulturyści, którzy przyjmują Drostanolone Enanthate mogą nierzadko spotkać się z nadmiernym libido, jak również towarzyszącą codziennemu życiu nadmierną agresją, która na siłowni jest jak najbardziej pożądana. Niemniej jednak poza nią może stać się bardzo kłopotliwa. W gruncie rzeczy Drostanolone Enanthate to praktycznie niegroźny steryd. Organizm dość dobrze go toleruje. Na ogół tylko przekroczenie jego zalecanych dawek może wywoływać wyżej wymienione skutki uboczne. Poza agresją i zwiększonym libido wystąpić mogą również zmiany skórne, nadmierne owłosienie na ciele, łysienie, czy trądzik.