Depotest250- Testosterone Enanthate 250mg 10 amp

Testosterone Enanthate uznawany jest za jeden z podstawowych środków, który stosuje się w fazie anabolicznej (jest sterydem anaboliczno-androgennym).

Popularny jest zarówno wśród osób, które rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniami, jak i wśród profesjonalnych zawodników. Nie poleca się go natomiast kobietom, ponieważ przyjmowanie tego preparatu może powodować u nich wirylizację; proces ten polega na pojawieniu się zespół objawów związanych z rozwojem cech męskich (nadmierne owłosienie, obniżenie głosy, zmiany proporcji ciała itp).

Testosteron to jeden z najważniejszych hormonów w organizmie mężczyzny. Regulują zarost, barwę głosu, siłę, libido, poziom cholesterolu, rozwój prostaty. Testosteron odpowiada również za różnice między mężczyznami i kobietami, dotyczącymi zapadalności na różnorodne schodzenia. Działanie testosteronu sprawia, że kości w większym stopniu przyswajają wapń, co sprawia, że przedstawiciele płci męskiej rzadziej zapadają na osteoporozę. Obecność testosteronu wzmaga produkcję czerwonych krwinek w szpiku kostnym, co skutkuje niższą zapadalnością na anemię wśród mężczyzn niż wśród kobiet.

Historia syntetycznej odmiany testosteronu sięga połowy zeszłego wieku. Pozwala na przyrost dużej ilości mięśni, dlatego od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza wśród osób, którym zależy na osiągnięciu nie tylko jak najlepszego wyglądu ciała, ale również jak największej siły. O ogromnej popularności syntetycznego testosteronu wśród stałych bywalców siłowni (aż 80% z nich miało z nim jakąś styczność) decydują jego właściwości anaboliczne. To właśnie one wpływają na stopnień, w jakim dzielą się komórki, a w konsekwencji na stopień, w jakim następuje przyrost tkanek.

Testosterone Enanthate wykorzystywany jest głównie w fazie przyrostu. Aby zobaczyć efekty, należy się jednak uzbroić w odrobinę cierpliwości. Po dwóch lub trzech tygodniach zaczną być dostrzegalne pierwsze efekty działania preparatu. Do ciekawostek zaliczyć można fakt, że Testosterone Enanthate to testosteron najczęściej stosowany w medycynie. Lekarze przepisują go pacjentom, którzy zmagają się ze schorzeniami związanymi z deficytem androgennym; zaliczyć do nich można: impotencję będącą skutkiem hipogonadyzmu, zespół pokastracyjny czy hipogonadyzm pierwotny i wtórny.

Testosterone Enanthate, tak jak inne tego typu substancje, zwiększa skłonność organizmu do magazynowania wody. Aby zmniejszyć związane z tym skutki, poleca się przyjmować jednocześnie środki, które przeciwdziałają estrogenom; do tej grupy preparatów zaliczyć można Proviron lub Nolvadex (zanim zdecydujesz się na ich włączenie, warto najpierw skonsultować się ze specjalistą).

Zastrzyk preparatu poleca się wykonywać raz lub dwa razy w tygodniu. Okres aktywności Testosterone Enanthate to ok. 14 dni, dlatego preparat ten określa się jako ester testosteronu o przedłużonym działaniu. Preparat uwalnia się stopniowo – zawartość testosteronu rośnie przez kilka dni, by potem osiągnąć stabilny poziom. Jeśli chodzi o dawkowanie, to dla osób początkujących przewiduje się dawkę 200-250mg. Po pewnym czasie można ją zwiększyć do 300-500mg. Dawka dla zaawansowanych osób, takich jak doświadczeni kulturyści wynosi 500-1000mg. Zazwyczaj preparat stosuje się przez czas od 8 do 16 tygodni. Wystarczy zażywać tylko Testosterone Enanthate, aby móc odnotować spektakularne efekty. Istnieją jednak substancje, które chętnie łączy się z tym preparatem. Zaliczyć można do nich takie anaboliki, jak: boldenonem, enantat trenbolonu lub dianabol.

Do efektów przyjmowania Testosterone Enanthate zaliczyć można duży przyrost tkanki mięśniowej oraz przyrost siły. Warto wspomnieć o tym, że jeśli preparat jest właściwie dawkowany, możemy liczyć na duże, silne mięśnie i niewielką retencję wody.

Sportowcy i profesjonaliści od dziesięcioleci korzystają z Testosterone Enanthate. Decyduje o tym powolne uwalnianie do organizmu oraz fakt, że preparat jest jednym z najłatwiejszych do kontrolowania (oraz do przewidzenia skutków zażywania) substancji anabolicznych. Testosterone Enanthate zwiększa tempo syntezy białek. W całym ciele zwiększy się również aktywność anaboliczna, co pozwoli na szybszą regenerację po intensywnych ćwiczeniach.Testosterone Enanthate spowalnia produkcję kortykosteroidów – hormonów odpowiedzialnych m.in. za wstrzymanie syntezy białek w organizmie i nasilenie ich rozkładu oraz za zmniejszenie wchłaniania wapnia z jelit..

Testosterone Enanthate zwiększa również retencję azotu w organizne. Każda tkanka mięśniowa w twoim ciele składa się z ok. 16 % azotu. Jeśli ta wartość zmniejsza się, zamiast procesów anabolicznych mają miejsce procesy kataboliczne. Preparat pozytywnie wpływa również na produkcję hormonu wzrostu IGF-1. Ten hormon białkowy wytwarzany jest w wątrobie. Ma wpływ na procesy anaboliczne w organizmie, a więc na produkcję komórek w każdych tkankach, w tym mięśniowych. Działanie tego hormonu wiąże się również z działaniem hormonu wzrostu HGH, który sprawia, ze twoje ciało szybciej się regeneruje, a mięśnie w sprawniejszy sposób ulegają rozrostowi.