Propozycje cykli na SARM – Ligandrol (LGD4033)

Niedawno opisaliśmy propozycję kuracji Andaryny S4 , także wiemy już na czym zrobić siłę a za bardzo nie złapać niechcianej masy mięśniowej.

Jeśli jednak chcesz budować dobrą jakościową masę mięśniową , to czas na jeden z najbardziej popularnych Sarm , jakim jest Ligandrol (LGD4033).

Krótko na temat Ligandrol

Jest to Sarm który bardzo dobrze wpływa na budowanie masy mięśniowej, a co ważne wpływa również na wytrzymałość naszego organizmu. Jest jednym z lepiej przebadanych sarmów , a badania wykazały że nie obciąża on pracy naszego serca i co ważne wątroby. Kolejnym plusem LGD4033 jest jego działanie anty-kataboliczne. Dzięki swoim właściwością Sarm ten zapobiega szybkiemu męczeniu się mięśni i mikro urazą , co skutkuje tym że jesteśmy w stanie solidniej przepracować trening 🙂 a nasz mięsień będzie się rozwijał 🙂

Budowanie masy mięśniowej

Badania , jak i praktyka pokazała że czas stosowania sarmów, nie powinien przekraczać 8 tygodni. Jeśli zależy nam w tym czasie na zdobyciu paru kilogramów , bez zbędnej retencji wody to dawka dzienna powinna wynosić od 5 do 10mg dziennie. Osoba stosująca taką kurację na samym tylko Ligandrolu zdobyła około 6 kg masy mięśniowej , w połączeniu ze sterydami typu Metanabol , wynik był około 10 kg masy mięśniowej ( metanabol w dawcę 20mg dziennie).

Spalanie tkanki tłuszczowej

I tu zaskoczenie , ligandrol tak jak pisaliśmy wcześniej szczególnie popularny jest w procesie budowania masy mięśniowej , ale testy wykazały że stosując go w niższych dawkach , działa bardzo fajnie na spalanie tkanki tłuszczowej. Długość kuracji powinna wynosić 8 tygodni a dawkowanie to : od 3 do 5mg dziennie.

Po tym czasie efekty widoczne są gołym okiem , także jeśli zależy ci na bezpiecznej kuracji LGD4033 jest właśnie dla ciebie , niezależnie czy chcesz zdobyć kilogramy czy może tylko poprawić swoją sylwetkę.

Można wzmocnić działanie takiej kuracji przez wprowadzenie do cyklu innych sarmów , tu nasz ekspert poleca :

  • dodanie Anadrine S4 w dawce jaką zaleca producent
  • lub dodanie Cardarine w dawce jaką zaleca producent
  • lub dodanie Ostarynę w dawce jaką zaleca producent

Podsumowanie

Podsumowując LGD , jest to bezpieczny sarm o fajnych właściwościach , który śmiało można polecać do stosowania w pojedynkę lub w połączeniu z innymi sarmami lub sterydami . Jego właściwości  anty-kataboliczne sprawiają że szczególnie polecam go w okresie przed startem w zawodach aby chronił nasze mięśnie przed urazami a dodatkowo mocno wzmocni wytrzymałość mięśni w czasie treningów czy zawodów.