CYKL STERYDOWY Nr3 „Czuć się jak 18 latek”

Każdy z nas chyba pamięta tą energię która towarzyszyła nam jak byliśmy nastolatkami , niestety z wiekiem nasz „power” spada , a wcale nie musi tak być , sterydy.org.pl  ma dla was specjalnie ułożony cykl który zapewni wam bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty.

Cykl nr 3  to 7 miesięczna kuracja oparta na Testosteronie i hormonie wzrostu , dzięki którym osiągniemy wspaniałe rezultaty.

W skład kuracji wchodzą produkty producenta Euro-Pharmacies ( w @ zamówienia pisząc cykl nr3 oszczędzasz do 10%) :

40 ml Testosteron Enanthate – 250 mg / ml
40 tab AROMASIN – 20mg / tab
400 I.U hormonu wzrostu HGH- 10 IU / fiolkę (3,3mg)

3 opakowania HCG Eurigil 5000

Dawkowanie:

Od 1 do 1,5 ml  Testosteron Enanthate tygodniowo (e7d)
3 iu GH Eurotropin od poniedziałku do piątku (weekend przerwa , 3 iu dzielimy na dawki rano/wieczór)
20mg (1 tabletka) Aromasin co drugi dzień (e2d)

Co 8 tygodni HCG Eurigil 1000j co drugi dzień ( 5 iniekcji )

Opis kuracji :

Na samym początku pragniemy poinformować że nie zachęcamy do stosowania dopingu .

Pamiętajmy o tym że po Cykl Nr3 niezbędna jest kuracja PCT ( odblok), po więcej informacji na temat pct zapraszamy na @   sterydyorg@tutanota.com

W cyklu robimy jedno z najbardziej efektywnych połączeń czyli testosteronu z hormonem wzrostu , aromasin pełni rolę kontrolera estrogenu.
Mężczyźni stosują taki cykl w dojrzałym wieku , kiedy własna gospodarka hormonalna nieco już przygasa , a dzięki syntetycznym hormonom będą mogli sobie zapewnić odpowiednią formę fizyczną. Podczas stosowania hormonu wzrostu wraz z testosteronem uzyskamy efekt utrzymania wzrostu masy mięśniowej ,  niskiej zawartości tłuszczu jak i poprawy zdrowia naszych stawów.
Profesjonalni sportowcy powinni rozważyć taką kurację jako „mostek” po mocnych cyklach ,  aby utrzymać zyski z poprzedniej kuracji.
Dawki zostały tak obliczone , aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo i zminimalizować skutki uboczne.

Niestety ale z upływem czasu nasze mięśnie tracą swoją wytrzymałość , siłę , właściwości regeneracyjne , wygląd , pojawiają się boczki, brzuszek , ale dzięki naszej propozycji pozbędziemy się dyskomfortu związanego z upływem czasu.
Dlaczego takie połączenie ?

A to dlatego że te 3 środki wpływają na nasz organizm w 3 płaszczyznach:
1, Zarządzanie estradiolem , czyli estrogenem , dzięki niskim dawką Aromasinu, ( jeden z najlepszych anty-estrogenów).
2, Dzięki HGH Eurotropin uzyskamy zwiększenie syntezy kolagenu , a co za tym idzie zyskamy zdrowe stawy i dobry wygląd skóry, czyni to łagodne użycie hormonu wzrostu przez pięć dni w tygodniu (przez okres około 7 miesięcy).
3, Wzrost libido jak i  beztłuszczowej masy mięśniowej. Za to odpowiada testosteron w umiarkowanych dawkach.

Powyższy cykl to kuracja 7 miesięczna, może służyć jako mostek ale też jako nowy cykl , jest stosunkowo bezpieczny , dlatego może być stosowany przez pełnoletnich początkujących osób zaczynających z dopingiem. Również możemy go zastosować w dojrzałym wieku w celu spowolnienia efektów starzenia.
Po więcej informacji na temat poszczególnych środków zapraszamy do kontaktu priv.

Ze względu na to że mamy  świadomość że taka kuracja nie należy do tanich , przy ułożonym zestawie cena podlega negocjacji , przed złożeniem zamówienia napisz do nas a postaramy się przygotować ofertę specjalnie dla ciebie.