Propozycje cykli na SARM – Ostaryna MK2866

Kolejny raz witam 🙂  Tym razem postanowiliśmy opisać wam jeden z najbardziej popularnych , jak i przebadanych sarmów jakim jest Ostaryna.

Możecie ją zakupić w naszym sklepie w dziale NaturalSarm. Tak jak sterydy , tak i Ostaryna , w zależności od czasu stosowania jak i podawanych dawek ma przeróżne zastosowanie jak i działanie.

Wstęp

Jak już wiecie , każda kuracja , cykl – powinien mieć dwie podstawowe cechy ma być bezpieczny i efektywny. Dlatego zanim o czymś piszę , staram się przetestować i mieć o tym własne zdanie jak i posłuchać opinii ekspertów. Jako pierwszy sarmów na testy poszedł właśnie MK-2866 , 5 osób testowało go zupełnie na inny sposób , każdy osiągnął zadowalające go wyniki. Tak więc zaczynamy :

Budowanie masy mięśniowej

Jeden z naszych klientów od zawsze pisze do nas @ , zaczynające się od : ” chce jeszcze nabrać masy” , oczywiście mówimy o dobrej jakościowo masie mięśniowej . Jak sam mówił chce odpocząć od sterydów , dlatego zaproponowaliśmy mu Sarm.

Kuracja z użyciem Ostarine , powinna trwać do 8 tygodni , a dzienna dawka wynosi 25 mg.

W przeciągu 8 tygodni , akurat ten pan zaobserwował bardzo dobre rezultaty , złapał 6kg dobrej jakościowo i trwałej masy mięśniowej oraz odczuwalny wzrost siły .

Rekompozycja

Kolejny zawodnik który testował Ostarynę w celach rekompozycji , osiągnął zadowalające efekty , przy czym to doświadczona osoba w dziedzinie dopingu , i swoją kurację zrobiła bardziej efektywną dodając jeszcze inne Sarmy.

Tak więc :

Mk-2866 stosujemy przez okres 6-8 tygodni w dawkach 20mg dziennie. O wiele mocniejsze efekty osiągnął on jednak kiedy połączył Ostarynę z takimi sarmami jak Andaryna i GW-501516 . Dawki tych dwóch sarmów były dawkami z etykiety producenta.

Spalanie tkanki tłuszczowej

Jak pokazała praktyka Ostaryna to również świetny spalacz tkanki tłuszczowej , przy przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej , znacznie przyspieszy walkę z otyłością.

Bezpieczny i sprawdzony sposób użycia to :

Czas stosowania pomiędzy 6 a 8 tygodni , dawka to  15mg dziennie.

Osobiście sam stosowałem takie dawki i powiem szczerze porównując Mk-2866 do innych suplementów na spalanie fatu np: Cuttin Edge , to ten drugi wypadał blado w porównaniu do sarmu 🙂

Ostaryna a kontuzje

Czytając fora internetowe , rozmawiając z kolegami na treningu , faktycznie śmiało można stwierdzić że Ostarine , ma dobre właściwości w celach rehabilitacyjnych po kontuzjach.

Podczas rehabilitacji , warto dorzucić ostarine w dawkach 12,5 mg dziennie , przez okres 6 tygodni.

W celu zmaksymalizowania efektów leczniczych do ostaryny można dodać peptyd TB-500 , w dawce flakon tygodniowo.

sarm-ostrayna-sklep-gwarancja-kup

Podsumowanie

Artykuł nie ma na celu zachęcania do stosowania dopingu , ale uważam że warto wiedzieć jeśli już stosujesz takie środki , jak brać je bezpiecznie i efektywnie. Więcej o Sarmach , ich opisy , właściwości oraz możliwość zakupu znajdziecie na naszej stronie.  Jak widać 1 środek można wykorzystywać na wszelakie sposoby , wszystko zależne jest od dawkowania czy też połączenia z innymi środkami.

Pewne i sprawdzone produkty znajdziecie państwo tutaj.