CYKL STERYDOWY Nr6 „Metamorfoza”

Witam , tym razem to już szósta propozycja ułożonych przez nas cykli sterydowych.

Cykl podesłany przez mojego dobrego kolegę , robił na tym dobrą formę startową , cykl wyglądał następująco:

1-5 tyg- Metanabol

1-10 tyg – Testosteron Enanthate

1-16 tyg – Boldenone Undecylenate

11-20 tyg – Sustanon 250

13-20 tyg –Trenbolone Acetate

21-30 tyg – Testosteron Propionate

21-29 tyg –Stanozolol Depot

Metanabol był w dawkach 50mg dziennie , do tego szły osłonki na wątrobę (dowolne zakupione w aptece) , Testosteron Enanthate przez 10 tygodni bity był w dawce 750mg tygodniowo , Boldenon Undecylenate 500mg tygodniowo przez 16 tygodni. Od 11 tygodnia Testosteron Enanthate został zastąpiony Sustanonem w dawce 750mg tygodniowo , od 13 tygodnia do cyklu został dodany na 7 tygodni Trenbolone Acetate w dawce 100mg co drugi dzień.

Końcowy etap cyklu to praca nad definicją , a więc wskoczył Testosteron Propionat w dawce 100mg co drugi dzień, wspomagany przez 8 tygodni , Stanozolem Depot 50mg co drugi dzień.

Przez cały okres kuracji były wykonywane badania kontrolne hormonów , cyklicznie co 8 tygodni używano HCG (2x 2500 iu co 3dni) . Estrogen jeśli przekraczał około 50pg/ml używano AI ( najczęściej aromasin lub proviron).

PCT został wykonany około tydzień po ostatniej iniekcji Propionatu , wykorzystano do niego ponownie 1 opakowanie HCG oraz  Clomid i Tamoxifen.

Co daje taki cykl?

Jak widać gołym okiem jest to bardzo mocny cykl dla zaawansowanych kulturystów , mimo że dawki jak na kulturystykę są umiarkowane 🙂 to i tak i tak odradza się takie kurację osobą niedoświadczonym . Powiem bez ogródek że CHŁOP KTÓRY TO BRAŁ MA ZA SOBĄ KILKANAŚCIE CYKLI STERYDOWYCH , dodatkowo zna już swój organizm , kontrolował hormony będąc na cyklu jak i podczas PCT , w czasie używania Trenbolonu , stosował Cabaser. W pierwszych 4 miesiącach kuracji zdobył 16 kg masy mięśniowej , w kolejnych miesiącach stracił wodę którą złapał w 1 fazie , i na zakończenie jego sylwetka wyglądała naprawdę imponująco 107kg dobrej jakościowo masy mięśniowej , ogromne przyrosty na sile , a przy tym sporo efektów ubocznych została ograniczone do minimum.

Cykl jest tylko przykładowy

Jeśli spodobało ci się takie rozwiązanie lub podobne do tego , chciałbyś dokonać pewnych modyfikacji , nic nie stoi na przeszkodzie , pamiętaj że ty najlepiej znasz swój organizm , jeśli używanie jakiegoś sterydu , było dla ciebie kłopotliwe np . agresja na trenbolonie , problemy skórne na boldenonie itp , zawsze można coś zmodyfikować , zmniejszyć dawki , zmienić środek itp

Strona e-sterydy.pl  , w istocie swojego funkcjonowanie , ma na celu przede wszystkim edukować , pamiętaj że porady są BEZPŁATNE. Masz pytania wystarczy do nas napisać lub skorzystać z naszego forum.

Nie zachęcamy do stosowania dopingu w żadnej postaci.

Pozdrawiamy

e-sterydy.pl