Bromergon- Bromocriptinum 30tab – 85zł ( środek apteczny)

W czasie cyklu masz problemy z prolaktyną ?

Nie stać cię na Cabaser ? W swojej ofercie mamy coś dla ciebie jest to Bromergon nie jest on sterydem, a antagonistą dopaminy. Wykorzystywany jest w medycynie w leczeniu np.: choroby Parkinsona. Wśród sportowców a zwłaszcza w sportach sylwetkowych, bromergon jest bardzo popularny , jako środek wspomagający i ochronny podczas cyklu. Dodatkową zaletą jest to że efektem przypomina działanie efedryny, ale bez efektów ubocznych , charakterystycznych dla niej jak np. wewnętrzny niepokój.

W czasie zażywania Bromocriptinum odczuwamy zwyżkę energii, lepsze samopoczucie jaki i wzmożoną aktywnością fizyczną. Dla łakomczuchów mogą pojawić się takie efekty jak zmniejszenie apetytu i łaknienia węglowodanów – podczas diety to pożądany efekt.

Pamiętajmy że Bromergon jest antagonistą dopaminy, czyli stymuluje centralny układ nerwowy, dlatego wymaga się aby był brany wcześnie rano. Okres półtrwania bromo to aż ok. 38 godzin, tak więc wystarczy brać raz dziennie. Przy czym na dawkę docelową , wchodzimy powoli stopniowo zwiększając dawkowanie.

Dawkowanie zaczynamy od 1,25mg rano i kolejno zwiększamy co 5-7 dni o kolejne 1,25mg, aż do osiągnięcia docelowego stężenia. Nie zaleca się przekraczać 5mg dziennie.

Dlaczego nie brać większych dawek Bromergonu ? Zaobserwowano podczas większych dawek takie skutki uboczne jak: skurcze mięśni, podwyższone ciśnienie ,depresja, dolegliwości przy oddawaniu moczu.

Bromergon pomoże nam podczas cyklu zbić poziom prolaktyny , specyfiką tego środka jest to że podobnie jak w przypadku efedryny przy ścisłej diecie, utrzymuje on istniejącą masę mięśniową. W połączeniu ze sterydami wykorzystywanymi w cyklach redukcyjnych np. :propionat, winstrolu, itp pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów.

Bromergon podobnie jak Cabaser wpływa na popęd płciowy i erekcję. Dzięki tym właściwością mężczyźni z impotencją mogą znów cieszyć się życiem erotycznym. Lek ten zarówno działa na kobiety u nich zaobserwowano poprawę odczuwania i intensywności orgazmów.

Pamiętajmy że lek Aby należy spożywać w trakcie lub po posiłku , nigdy na czczo.

Na koniec kuracji praktykuje się powolne schodzenie z dawki.

Zapraszamy na sterydy.org.pl