Apteka Signagil Hcg 2000iu

hcg-pct-odblok-sklep-porada
HCG- Human Chorionic Gonadotropin

Czym jest Signagil Hcg 2000iu?

Hcg 2000iu jest hormonem wytwarzanym przez ludzki organizm, który lekarze często przepisują w postaci zastrzyków. Hormon ten znany jest pod komercyjnymi nazwami Pregnyl i Novarel. Signagil HCG 2000iu ma za zadanie w ludzkim ciele zwiększyć płodność. W przypadku mężczyzn usprawnia produkcję nasienia, natomiast w przypadku kobiet stymuluje uwalnianie jajników.

Ze względu na różne możliwości zastosowania, HCG uważane jest zarówno za lek na płodność, jak i suplement hormonalny. Pierwszy raz zaklasyfikowano HCG, jako środek konsumpcyjny w roku 1974.

Stosowanie Signagil hcg 2000iu w celu spalenia tkanki tłuszczowej.

HCG często zostaje wykorzystane w celu utraty wagi. W wielu organizacjach sportowych suplement ten został uznany za nielegalny środek dopingowy. Producent środków, które zawierają w sobie dawki hcg 2000iu nie zapewnia użytkownika o tym, że zapewni on zmniejszenie apetytu i doprowadzi do łatwiejszego procesu odchudzania. Z tego powodu Signagil hcg 2000iu został uznany za kontrowersyjny środek w świecie kulturystyki i atletyki, jednak mimo to sportowcy bardzo chętnie sięgają po niego w okresie redukcyjnym.

Uwagi dotyczące Signagil Hcg 2000iu.

Od roku 2011 badania wykazują, że stosowanie hcg 2000iu może powodować reakcje alergiczne, jak i szereg skutków ubocznych. Niektóre z nich mogą nawet zagrażać życiu. Lekarze alarmują wszystkich użytkowników, którzy w inwazyjny dla organizmu sposób chcą doprowadzić do szybkiej utraty tkanki tłuszczowej.

W jakich przypadkach należy wystrzegać się hcg 2000iu:

 • Ciąża kategorycznie wyklucza użytkowanie suplementu
 • Alergia na jakikolwiek ze składników HCG
 • Nie wolno rozpocząć kuracji za pośrednictwem HCG w zbyt młodym wieku (przed ukończeniem okresu pokwitania)
 • Osoby cierpiące na raka nie mogą zażywać HCG i podobnych mu środków
 • Niewydolność nerek wyklucza tolerancję na HCG
 • Niewydolność serca
 • Astma
 • Migreny
 • Padaczka

Signagil Hcg 2000iu podczas ciąży.

Kobiety zainteresowane użytkowaniem suplementu muszą wystrzegać się go, jeżeli istnieje możliwość zajścia w ciążę. HCG może doprowadzić do wielu defektów płodu. 

Jeżeli doszło do sytuacji, w której kobieta podczas ciąży zażywała hcg 2000iu, należy poinformować o tym lekarza. HCG może przeniknąć do mleka matki i wywołać niepożądane skutki podczas karmienia piersią.

Najczęściej występujące skutki uboczne hcg 2000iu.

HCG jest uważany za jeden z bardziej inwazyjnych suplementów wspomagających sportowców. Nawet jeżeli został wypisany przez lekarza z uwagi na zdrowotne potrzeby, kuracja za jego pośrednictwem zazwyczaj nie trwa długo.

Warto mieć na uwadze to, że HCG może wywoływać efekty uboczne w postaci:

 • Cykliczne bóle głowy
 • Zdenerwowanie
 • Niepokój
 • Depresja
 • Stany lękowe
 • Obrzęk stóp, rąk, łydek
 • Pojawianie się tłuszczu wokół piersi u mężczyzn
 • Bóle w miejscu dokonania zastrzyku
 • Silny ból jajników u kobiet
 • Bardzo silne reakcje alergiczne, które w ekstremalnych sytuacjach mogą zagrażać życiu uzytkownika hcg 2000iu
 • Zakrzepy krwi w organizmie
 • Może powodować ciąże mnogą

Interakcje z HCG.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem podczas stosowania kuracji z Signagil HCG 2000iu jest konsultacja z lekarzem, który pomoże w odpowiedniej kontroli medykamentów. W ostateczności warto zasięgnąć porad od farmaceuty lub innego profesjonalisty posiadającego wiedzę na temat tego suplementu.

Podczas konsultacji ze specjalistą należy poinformować go o wszelkich środkach syntetycznych, które zażywamy, ponieważ hcg 2000iu wchodzi w interakcje z wieloma substancjami niekoniecznie należącymi do grupy leków. Należy wystrzegać się wszelkich używek rekreacyjnych. W reakcję z HCG wchodzą również suplementy takie jak zestawy witaminowe, a nawet szejki proteinowe, które mogą wywoływać alergię.

Czego należy wystrzegać się w szczególności podczas stosowania diet opartych na hcg 2000iu:

 • Narkotyki
 • Leki mogące powodować nadciśnienie
 • Leki zwiększające produkcję czerwonych krwinek w organizmie
 • Należy kategorycznie wystrzegać się spożywania alkoholu w trakcie zażywania HCG

Dawkowanie Signagil Hcg 2000iu.

Podczas cyklu z udziałem HCG należy pamiętać o tym, że stosowanie tego medykamentu przez zbyt długi czas może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w układzie hormonalnym, które doprowadzą do defektów organizmu.

Standardowe dawkowanie zaczyna się od poziomu 250iu, aby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje reakcją alergiczną na substancje czynne. Jeżeli tolerancja na HCG okaże się w normie, dawki podczas iniekcji nie powinny przekraczać 500mcg raz w tygodniu.

Przedawkowanie HCG.

Jeżeli którykolwiek z opisanych efektów ubocznych nasila się po zastrzyku z suplementem, może oznaczać to, że użytkownik przedawkował środek. W takim przypadku należy niezwłocznie udać się do najbliższego szpitala lub skonsultować sytuację ze specjalistą, który kontroluje dawkowanie suplementu podczas cyklu.

Nigdy nie należy zażywać dwukrotnych dawek HCG w ciągu tygodnia. Może doprowadzić to do sytuacji zagrażającej życiu.

Czy zażywanie HCG podczas okresu redukcyjnego lub na czas przed zawodami sportowymi jest bezpieczne?

Badania naukowe nie potwierdzają jednoznacznie, aby HCG doprowadzało do bezpośredniej utraty wagi u użytkowników.

Środek ten posiada jednak wiele korzyści za pośrednictwem, któych zawodnicy związani ze sportem mogą sobie utorować drogę do odchudzania.

Kontrola apetytu.

Podczas okresu redukcyjnego sprzyjający apetyt może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Jak poradzić sobie z wilczym głodem podczas restrykcji kalorycznej? Okazuje się, że stosowanie hcg 2000iu pomaga wielu ludziom w zmianie nawyków żywieniowych. Wszystko za sprawą ingerencji w gospodarkę hormonalną. Każda osoba, która ma w zwyczaju jedzenie pod wpływem impulsu, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że okres redukcyjny może okazać się prawdziwym utrapieniem.

HCG stosowane odpowiedniej ilości może wpłynąć na produkcję serotoniny i greliny, które pomogą przejść okres restrykcji kalorycznej. Należy mieć jednak na uwadze, że nawet dobrze zaplanowany cykl nie zastąpi odpowiedniej diety. Podczas układania diety na podstawie Signagil hcg 2000iu, użytkownik musi wystrzegać się jedzenia bogatego w skrobie, natomiast spożywać dużo pokarmu o wysokiej zawartości białka. Dzięki temu nawet jedząc mniej niż dotychczas, będziemy skłonni czuć sytość przez dłuższy czas i zachować mięśnie rozbudowane przed rozpoczęciem procesu odchudzania.

Bezpieczeństwo?

Dieta oparta na HCG nie jest w pełni bezpieczna. Podczas używania tego środka stosowane są diety o bardzo niskiej podaży kalorycznej, często takie, które nie przekraczają nawet 500 lub 800 kalorii. Praktyki tego rodzaju mają za zadanie zmusić ludzkie ciało do korzystania z energii zgromadzonej w postaci tkanki tłuszczowej. HCG jest dodatkiem, który przyspiesza ludzki metabolizm poprzez ingerencję w gospodarkę hormonalną i znacznie zwiększa naturalne możliwości ludzkiego ciała.

Należy pamiętać o tym, że diety o tak niskiej podaży kalorycznej nie są w stanie zapewnić odpowiedniej do prawidłowego funkcjonowania ilości mikroelementów, witamin i składników odżywczych. Jeżeli doświadczymy nieprzewidzianych defektów zdrowotnych, powinniśmy niezwłocznie przerwać tego rodzaju dietę.

Jaką dokładną wiedzę nauka posiada na temat HCG?

Jest to hormon naturalnie występujący w organizmie. Jego produkcja występuje podczas ciąży. Poziomy HCG mogą zostać łatwi zmierzone poprzez zbadanie próbki moczu lub krwi. W świecie badań naukowych stosowanie HCG w postaci cyklu, który ma za zadanie wspomóc zrzucanie wagi, jest owiane wieloma kontrowersjami.

Atleci, którzy pragną utrzymać sylwetkę na dobrym poziomie estetycznym i zachować wysoką wydajność podczas zawodów stosują cykle Signagil hcg 2000iu w połączeniu ze sterydami anabolicznymi.

Z uwagi na brak wsparcia ze strony badań naukowych istnieje wiele sposobów na łączenie różnych sterydów z hormonem hcg 2000iu. Pewnym jest fakt, że przyczynia się on do rekompozycji metabolizmu ludzkiego, który w dużej mierze jest odpowiedzialny za zrzucenie wagi. Nie jest to jednak skutek bezpośredni.

Jak powinno przebiegać zażywanie HCG oraz w jakiej postaci dostępny jest hormon?

HCG przyjmuje się najczęściej w postaci zastrzyków. Wszelkie niezbędne informacje powinny zostać przedstawione przez lekarza, ponieważ aplikacja tego środka na własną rękę bez specjalistycznej wiedzy może okazać się niebezpieczna. Po konsultacji ze specjalistą należy przestrzegać wyznaczonych dawek, które powinny być rozpisane po uprzedniej kontroli:

 • Krwi użytkownika
 • Stanu nerek
 • Stanu serca
 • Reakcji na składniki HCG, które mogą wywoływać reakcje alergiczne

Optymalnym sposobem iniekcji hormonu jest zastrzyk wykonany domięśniowo.

Higiena podczas konsumpcji HCG.

Należy zachować jak najwyższy możliwy poziom higieny podczas wykonywania zastrzyków. W przeciwnym wypadku niepoprawnie wykonana iniekcja może doprowadzić do obrzęku w okolicach wkłucia, spuchnięcia mięśni, wysypek. W celu uniknięcia potencjalnego zakażenia nigdy nie należy używać tej samej igły do zastrzyku więcej niż jeden raz. Zużyte akcesoria do wykonywania zastrzyków należy przechowywać w pojemnikach odpornych na przebicie aż do czasu utylizacji.

Opinia lekarzy na temat stosowania kuracji odchudzających i redukcyjnych za pośrednictwem HCG.

HCG to hormon, w który natura wyposażyła ciężarne kobiety w celu uwolnienia tłuszczu znajdującego się w organizmie do płodu. Żadne oficjalne administracje badające pożywienie i leki nie aprobują korzystania z syntetycznych metod mających wymusić w organizmie produkcję HCG.

Lekarze zgodnie potwierdzają, że hormon ten, nawet zażywany w dużej ilości szybko buduje w organizmie tolerancję na jego pożądane skutki. Dlatego też nigdy nie zaleca się stosowania kuracji z jego udziałem przez czas dłuższy niż 6 tygodni. Może to poskutkować nasileniem się efektów ubocznych, a nawet nieodwracalnymi zmianami w gospodarce hormonalnej. Tak silny hormon, jak HCG przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla profesjonalistów, którzy mają doprecyzowany odpowiedni plan żywieniowy, treningowy i są pod stałą opieką specjalistów medycznych.

Zaleca się również podejście z dużą rezerwą do zażywania HCG przez kobiety, które nie chcą zajść w ciążę, hormon znacznie zwiększa płodność.