Andarine S4 90tabs – 25mg/tab –160zł

Jak działają sarmy?

Sarmy to tzw. selektywne modulatory receptora androgenowego, czyli związki, które przyłączając się do białka znajdującego się na powierzchni komórki mięśniowej, mogą inicjować jej rozrost. W warunkach normalnych, związkiem, który przyłącza się do tych receptorów, jest testosteron. Niestety, nie u każdego człowieka, testosteron w jednakowy sposób wpływa na mięśnie. Efekt ostateczny, jaki ten jest w stanie wywołać, nie zależy wyłącznie od jego stężenia w organizmie, ale i od tego ile takich receptorów posiadamy i od tego, jaka jest ich budowa. To ona bowiem, w znaczny sposób wpływa na to, czy testosteron będzie potrafił się przyłączyć do przeznaczonego mu receptora. 

Andarine S4

Andarine s4 to preparat, który znalazł zastosowanie również w medycynie. Substancja czynna produktu andarine s4, umożliwia nie tylko szybki przyrost mięśni, ale i zachowanie prawidłowej masy kostnej oraz mineralizację kości. Z uwagi na swe szczególne właściwości znalazł zastosowanie u osób cierpiących z powodu wyniszczającej choroby nowotworowej, sarkopenii i kacheksji. Produkt nie ma skutków ubocznych, takich jak miałby testosteron, przyjmowany w podobnych ilościach.

Substancja czynna przyłącza się do odpowiedniego receptora na komórce mięśniowej i tym samym, inicjuje proces hipertrofii. Komórka dostaje informację o tym, że organizm w ostatnim czasie ma wzmożony wysiłek fizyczny, jego mięśnie ostro pracują, a więc, trzeba przeciwdziałać ich ewentualnemu uszkodzeniu. Komórki poczynają syntezować co raz to większe ilości białka, które należałoby odłożyć w mięśniach, syntezuje co raz to większą ilość organelli komórkowych – aby, sprawnie wytwarzać, przetwarzać, przechowywać, segregować, transportować i przetwarzać poszczególne elementy i enzymy. Jak widzisz, praca komórki mięśniowej jest naprawdę ciężka – wymaga sporych zasobów białkowych, odpowiednich ilości tlenu i związków mineralnych, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Jak już wiesz, budowa mięśni wcale nie jest zadaniem prostym. Wiedz, że istnieje też coś takiego jak katabolizm – w sytuacji przeciążenia mięśni i wysiłku ponad standardowe możliwości mięśni, komórki poczynają się rozpadać. Dzieje się tak, dlatego, że przy wzmożonym wysiłku fizycznym poczyna w końcu brakować tlenu, gdyż komórki nie przyzwyczajone do długich i intensywnych wysiłków, nie umieją go sprawnie gromadzić i dostarczać w odpowiednim tempie. Aby, do sytuacji nie doszło, powinieneś ćwiczyć tak, by z stopniowo zwiększać intensywność ćwiczyć i wydłużać treningi. Tyle, że wtedy, przyrost masy mięśniowej, nie nastąpi tak szybko jakbyś tego chciał. Polecamy zatem, wspomóc się produktem andarine, który spowoduje, że Twoje wysiłki będą mogły trwać o wiele dłużej niż dotychczas, a do katabolizmu nie dojdzie. Aby, wspomóc rozbudowę mięśni, możesz zainwestować w produkt typu kreatyna, który dodatkowo odżywi Twoje mięśnie i będzie stanowił dla nich białko budulcowe. Tym samym, Twoje mięśnie będą miały szansę rozrastać się w naprawdę szybkim tempie. 

Produkt Andarine s4 wspiera rozwój mitochondriów komórkowych – struktur, które odpowiadają za tzw. „oddychanie komórkowe”. To one wykorzystują tlen do tego, by wytworzyć niezbędną nam energię. Oczywiste staje się zatem, że im większa ilość mitochondriów, tym lepiej dla nas – nasz wysiłek jest bardziej wartościowy, bo powstaje większa ilość ATP – energii, którą spożytkujemy na rozwój mięśni. Dobrze wiedzieć, że andarine wpływa też na stabilizację poziomu glukozy i aktywuje nasz tłuszczyk. Wątroba przetwarza go na inne związki, które wysyłane są do mięśni, które nareszcie mają godną pożywkę dla siebie. Po prostu – Twoja masa mięśniowa się zwiększy, a nieładne fałdki tłuszczu, szybko znikną. Komórki mięśniowe staną się w końcu twarde i odporne na wysiłek. Receptory androgenowe rewelacyjnie radzą sobie z wyłapywaniem związku, zawartego w produkcie. Wiadomość wysyłana do komórki jest więc, szybka, konkretna i co bardzo ważne – daje szybki efekt. Niedługo po zażywaniu kapsułek i po intensywnych ćwiczeniach, zauważysz u siebie przyrost tkanki mięśniowej, a Twoja siła maksymalnie wzrośnie. 

Opakowanie zawiera 90 tabletek, a każda ma po 25 mg substancji czynnej.