Helios DB PHARMA 40mcg+5.4mg/1ml 20ml -100zł

Helios Db Pharma

Helios to mix dwóch znanych środków redukcji wagi a mianowicie Clenbuterol Hcl 40mcg + Yohimbine Hcl 5,4mg , produkt db pharma jest środkiem stosowanym wyłącznie w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w okresie natężenia treningów lub startem w zawodach.

Czyli tak w wielkim skrócie to mieszanka dwóch środków o Clenbuterolu i jego właściwościach sporo napisaliśmy już na sterydy.org.pl , dodatkowo można go również zakupić na @ sterydyorg@tutanota.com

Drugi składnik to yohimbina która to jest substancją, która blokuje i wiaże w organizmie receptory alfa-2. Skutkiem takiego działania jest produkcja norepinefryny (norepinefryna jest hormonem który uwalnia kwasy tłuszczowe z tkanki co przyczynia się do ich spalania. W wyniku takiego zjawiska pojawia się ciepło czyli energia).

Yohi podobnie jak inny popularny produkt efedryna stymuluje do działania Centralny Układ Nerwowy co może skutkować takimi objawami jak: podwyższone tętno, drżenie, a nawet poddenerwowanie. Jest jednak pewna wada stosowanie yohimbiny a mianowicie jest to spadek siły i odczucie “rozbicia” na treningu. Osoby które stosowały Helios potwierdzają że odczuwały mniejsze zaangażowanie w trening.

Helios to połączenie dwóch substancji, które podawane razem w tej samej chwili podskórnie znakomicie się uzupełniają i redukują zbędną tkankę tłuszczową. Helios często łączony jest z Efedryną bądź hormonami tarczycy T3 lub T4. Efedryna często jest tylko po to dodawana aby uzyskać pobudzenia treningu i lepsze samopoczucie , aby zredukować efekt yohi.

Środek ten jest coraz bardziej popularny w naszym kraju , stąd poszerzenie naszej oferty o produkt DB Pharma. Sportowcy sięgają po sprawdzone i znane środki jak np. Clenbuterol w tabletkach ze względu na czas jaki jest na runku. Helios to stosunkowo nowy produkt ale z czasem będzie cieszył się niesłabnącą popularnością.

Skoro już wiemy o nim coraz więcej to jak go brać ?

Helios podaje się podskórnie (iniekcja może być insulinówką) w miejsca z których chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Kurację najczęściej zaczynamy od 0,5 ml dziennie przez około tydzień , po tygodniu można zwiększyć dawkę do 1ml tygodniowo. Po 2 tygodniach robimy taki sam czas przerwy i ponownie zaczynamy cykl.

Kolejny propozycja to zaczynamy od 1ml przez 14 dni , a później przez 2 tygodnie przerwa i ponownie . Trochę tak podobnie jak z Clenbuterolem w tabletkach.

Maksymalna dawka Heliosa w ciągu dnia to 3ml dziennie.

13 thoughts on “Helios DB PHARMA 40mcg+5.4mg/1ml 20ml -100zł

 • 12/11/2019 o 08:45
  Permalink

  Witam chciałbym zamówić Heliosa macie dostępny

  Odpowiedz
 • 20/01/2020 o 19:29
  Permalink

  26 stycznia chcę zacząć brać helios A 11 lutego mam operację.
  Czy mogę zacząć brać czy poczekać?

  Odpowiedz
 • 18/02/2020 o 08:53
  Permalink

  Hej mam takie pytanie biore trenabol i dołączyłem do tego helios po zrobieniu zastrzyku w ten sam pośladek co zrobiłem trenabol to po heliosie zrobiła mi się taka mala opuchlizna i jest ciepłe te miejsce to normalnie przejdzie to???

  Odpowiedz
  • 18/02/2020 o 21:20
   Permalink

   Trenabol bij domięśniowo, długa igła 0,7 (40mm)
   Helios nie bijemy domięśniowo, tylko iniekcja podskórna, polecam insulinówki Micro Fine PLus

   Odpowiedz
 • 28/05/2020 o 01:56
  Permalink

  Czy można stosować helios jak ma się żylaki kończyn dolnych?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *