Helios DB PHARMA 40mcg+5.4mg/1ml 20ml -100zł

Helios Db Pharma

Helios to mix dwóch znanych środków redukcji wagi a mianowicie Clenbuterol Hcl 40mcg + Yohimbine Hcl 5,4mg , produkt db pharma jest środkiem stosowanym wyłącznie w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w okresie natężenia treningów lub startem w zawodach.

Czyli tak w wielkim skrócie to mieszanka dwóch środków o Clenbuterolu i jego właściwościach sporo napisaliśmy już na sterydy.org.pl , dodatkowo można go również zakupić na @ sterydyorg@tutanota.com

Drugi składnik to yohimbina która to jest substancją, która blokuje i wiaże w organizmie receptory alfa-2. Skutkiem takiego działania jest produkcja norepinefryny (norepinefryna jest hormonem który uwalnia kwasy tłuszczowe z tkanki co przyczynia się do ich spalania. W wyniku takiego zjawiska pojawia się ciepło czyli energia).

Yohi podobnie jak inny popularny produkt efedryna stymuluje do działania Centralny Układ Nerwowy co może skutkować takimi objawami jak: podwyższone tętno, drżenie, a nawet poddenerwowanie. Jest jednak pewna wada stosowanie yohimbiny a mianowicie jest to spadek siły i odczucie “rozbicia” na treningu. Osoby które stosowały Helios potwierdzają że odczuwały mniejsze zaangażowanie w trening.

Helios to połączenie dwóch substancji, które podawane razem w tej samej chwili podskórnie znakomicie się uzupełniają i redukują zbędną tkankę tłuszczową. Helios często łączony jest z Efedryną bądź hormonami tarczycy T3 lub T4. Efedryna często jest tylko po to dodawana aby uzyskać pobudzenia treningu i lepsze samopoczucie , aby zredukować efekt yohi.

Środek ten jest coraz bardziej popularny w naszym kraju , stąd poszerzenie naszej oferty o produkt DB Pharma. Sportowcy sięgają po sprawdzone i znane środki jak np. Clenbuterol w tabletkach ze względu na czas jaki jest na runku. Helios to stosunkowo nowy produkt ale z czasem będzie cieszył się niesłabnącą popularnością.

Skoro już wiemy o nim coraz więcej to jak go brać ?

Helios podaje się podskórnie (iniekcja może być insulinówką) w miejsca z których chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Kurację najczęściej zaczynamy od 0,5 ml dziennie przez około tydzień , po tygodniu można zwiększyć dawkę do 1ml tygodniowo. Po 2 tygodniach robimy taki sam czas przerwy i ponownie zaczynamy cykl.

Kolejny propozycja to zaczynamy od 1ml przez 14 dni , a później przez 2 tygodnie przerwa i ponownie . Trochę tak podobnie jak z Clenbuterolem w tabletkach.

Maksymalna dawka Heliosa w ciągu dnia to 3ml dziennie.

12 thoughts on “Helios DB PHARMA 40mcg+5.4mg/1ml 20ml -100zł

 • 12/11/2019 o 08:45
  Permalink

  Witam chciałbym zamówić Heliosa macie dostępny

  Odpowiedz
 • 20/01/2020 o 19:29
  Permalink

  26 stycznia chcę zacząć brać helios A 11 lutego mam operację.
  Czy mogę zacząć brać czy poczekać?

  Odpowiedz
 • 18/02/2020 o 08:53
  Permalink

  Hej mam takie pytanie biore trenabol i dołączyłem do tego helios po zrobieniu zastrzyku w ten sam pośladek co zrobiłem trenabol to po heliosie zrobiła mi się taka mala opuchlizna i jest ciepłe te miejsce to normalnie przejdzie to???

  Odpowiedz
  • 18/02/2020 o 21:20
   Permalink

   Trenabol bij domięśniowo, długa igła 0,7 (40mm)
   Helios nie bijemy domięśniowo, tylko iniekcja podskórna, polecam insulinówki Micro Fine PLus

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *