SUSTABOL-250 (Testosteron mix) 250mg/ml 10ml- 120zł

Sustanon 250- kup online

Sustanon 250 czyli mix testosteronów w 1ml! Sklep ze sterydami online!
Sustabol 250

Co należy wiedzieć o środku wspomagającym Sustanon 250?

Jeżeli właśnie jesteś w nastroju, aby przybrać trochę na wadze, a poprzez słowa “trochę” masz na myśli solidną ilość mięśni w relatywnie krótkim czasie, Sustanon 250 to środek dopingujący, który jest skierowany właśnie do ciebie. Jeżeli jesteś zdecydowany na to, aby naprawdę odmienić swoje ciało, to na co jeszcze czekasz? Pamiętaj, że sterydy są jedynie dodatkiem, który ma za zadanie doprowadzić cię do celu jak najkrótszą drogą. Nie zrobią za ciebie roboty. Dlatego też decydując się na cykl za pośrednictwem Sustanonu, musisz być gotowy na niezwykle wyczerpujące treningi i trzymanie solidnej diety. Podstawą będzie odpowiednio wysoka podaż białka i zapewnienie twojemu organizmowi dużej ilości wypoczynku po sesji treningowej.

Jeżeli prowadzisz już zdrowy tryb życia, dużą część roboty masz za sobą. W takim wypadku dobrym pomysłem będzie zastanowienie się nad specyfikacjami, które oferuje Sustanon 250. Jest on przede wszystkim przeznaczony dla osób, które poszukują spalacza tłuszczu umożliwiającego zbudować imponujące mięśnie. Jeżeli należysz do grona osób, które na poważnie chcą się wziąć za cykl ze środkiem, jakim jest Sustanon 250, musisz zasięgnąć informacji na temat przebiegu cyklu, możliwości, które oferuje i co najważniejsze rozważyć potencjalne skutki uboczne.

Pamiętaj, że różne sterydy oferują różne benefity i różne od siebie niepożądane efekty, dlatego też warto dowiedzieć się więcej na temat konkretnego środka, za który się zabieramy. W poniższym wpisie przyjrzymy się temu, czym dokładnie jest Sustanon.

Czym dokładnie jest Sustabol 250?

Testosteron Sustanon 250 to niewątpliwie jeden z najsilniejszych środków wspomagających wśród dostępnych na rynku. Z pewnych powodów jest również substancją, po którą niezwykle chętnie sięgają kulturyści. Nawet amatorzy cenią sobie sposób działania tego środka dopingującego. Steryd jest pochodną od testosteronu i to właśnie, dzięki tym wiązaniom zawdzięcza swoją niezwykłą funkcjonalność. Steryd ten należy do grupy środków, które zażywane są za pośrednictwem iniekcji. Różni się jednak od zastrzyków testosteronu tym, że po wstrzyknięciu Sustanon uwalniany jest w różnym tempie w zależności od dawki i organizmu użytkownika, który jest na cyklu.

Sustanon250 czyli sustabol w sklepie sterydy.org.pl
Susta w sklepie ze sterydami online

Można jednak śmiało powiedzieć, że dostarcza do organizmu testosteron w równie silny sposób, co środki takie jak testosteron propionate lub enanthate. Testosteron to jeden z najważniejszych hormonów w sportach siłowych. Pozwala mięśniom nie tylko przekroczyć swoje naturalne bariery, ale także zapewnia im o wiele szybszą i lepszą regenerację, dzięki czemu użytkownik sterydu jest w stanie powrócić na kolejny trening ze zdwojoną siłą. Zatem jeżeli masa mięśniowa i wygląd przypominający Hulka to twój główny cel, Sustanon, jest środkiem, którego szukasz.

Cykl za pośrednictwem Sustanonu.

Wiemy już, że Sustanon jest niezwykle silny, dzięki czemu zawdzięcza swoją efektywność oraz podaje się go za pośrednictwem iniekcji. Omówmy zatem pokrótce przykładowy cykl, aby przybliżyć, w jaki sposób osoby podchodzące do tego sterydu powinny zazwyczaj zaczynać swoją przygodę. Oto najczęściej podawane sugestie cyklu z tym środkiem biorąc pod uwagę cotygodniowe zastrzyki:

 • Tydzień 1-12 zastrzyk 500mg
 • Tydzień 13-16 przerwa
 • Tydzień 16-18 terapia posterydowa

Jeżeli jednak jesteś zainteresowany czymś więcej i planujesz rozwinąć cykl o dodatkowe środki, warto wiedzieć o tym, że Sustanon bardzo dobrze łączy się z Deką i Dianobolem.

Mix testosteronu czyli sustanon
Sustanon to mix testosteronu

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo środków, aby dokończyć pełny cykl sterydowy!

Z całą pewnością każda osoba, która podejdzie do zakupów ze zdrowym rozsądkiem, upewni się, że ma wystarczająco dużo środków. Niestety bardzo wielu nowicjuszy popełnia ten powszechny błąd i zapomina o tym, aby naradzić się osób bardziej doświadczonych lub zasięgnąć informacji w celu bliższego zapoznania się ze specyfikacjami danego cyklu sterydowego. Warto zabezpieczyć się na pełny cykl z góry, ponieważ często zdarza się tak, że osoby kupują sterydy zaledwie na kilka tygodni z myślą o tym, aby ewentualnie uzupełnić zapasy. Jeżeli nie otrzymają ich na stanie, plan może doprowadzić do pewnych kłopotów. Pamiętajmy o tym, że nie zawsze można uzyskać konkretne sterydy akurat wtedy, gdy są nam potrzebne.

Z tego powodu bardzo wielu początkujących kończy swój cykl w połowie. Zakłóca to cały cykl i faktycznie naraża użytkownika na ogromne niebezpieczeństwo. Nie możemy rozpocząć cyklu sterydowego i rozmyślić się w trakcie, ponieważ może to doprowadzić do zaburzeń hormonalnych w ciele. Zawsze starannie zaplanuj z góry, ile zastrzyków będziesz potrzebował i zakup dostateczną ilość środków.

Upewnij się, że jesteś przygotowany na terapię po sterydową czyli Odblok (PCT).

Terapia po sterydowa to niezwykle istotny element każdego cyklu sterydowego, który jest oparty na silnych środkach. Sustanon bez dwóch zdań właśnie do takich należy. Niektórzy z lekarzy przypominają o tym, że odpowiednio przygotowana terapia po silnym cyklu sterydowym może stanowić w ekstremalnych przypadkach nawet różnicę między życiem a śmiercią.

Terapia po sterydowa powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić organizmowi reset hormonów. Hormony w ciele osoby, która przeszła długi cykl, mogą działać w nieprawidłowy sposób. Zatem w celu przywrócenia ich do stanu wyjściowego, aby wszystko działało jak dawniej, niezbędna jest terapia. Terapia posterydowa, którą należy zastosować bezpośrednio po cyklu. Odpowiedzialna jest też za inną ważną funkcję. Mianowicie pozwala zredukować skutki uboczne, które wywołuje wykorzystany przez nas steryd.

Terapia po sterydowa musi zostać przeprowadzona bezpośrednio 3 tygodnie po zakończeniu cyklu Sustanonem. W celu wyregulowania pracy hormonów zazwyczaj będziesz musiał zażywać środki takie jak Nolvadex lub Clomid. Pamiętaj o tym, aby zagwarantować sobie dostęp do odpowiednich leków na czas, ponieważ stawką jest twoje własne zdrowie. Zakup leki jeszcze w momencie, w którym wyposażysz się w dawkę sterydów przeznaczoną na cały cykl.

Zadbaj o odpowiednią dietę w trakcie zażywania Sustanonu.

Sustanon jest niezwykle silnym środkiem, dlatego też kluczowym elementem samego cyklu jest zbilansowana i dobrze ułożona dieta, która nie będzie obarczała dodatkowo organizmu i pozwoli jak najlepiej się zregenerować. Mimo tego, że Sustanonu przede wszystkim pozwoli na znaczne zwiększenie rozmiaru mięśni, nie zapominajmy o tym, że celem jest zbudowanie estetycznej sylwetki. Pośrednim celem tego sterydu jest umożliwienie organizmowi czerpania energii z tkanki tłuszczowej. Znacznie przyspieszy to proces odtłuszczenie sylwetki przy równoczesnej rozbudowie mięśni.

W przypadku cyklu z silnymi środkami dopingującymi, wbrew pozorom to nie sam trening będzie najtrudniejszym elementem. Trudniejszą część będzie stanowiło utrzymanie restrykcyjnej diety przez tak długi czas. Pamiętajmy o tym, że nawet w przypadku tak efektywnego środka, gdy dieta będzie do kitu, nie tylko rozbudowa mięśni może się nie udać. Narażone będzie też nasze zdrowie, a z całą pewnością nie spalimy zadowalającej ilości tkanki tłuszczowej w celu wyszczuplenia sylwetki.

Jeżeli pominiesz element związany z dietą, nadal będziesz robić pewne postępy, jednak nie wykorzystasz w optymalny sposób zażywanego środka. Zatem dlaczego miałbyś robić tylko trochę postępów, gdy zdecydujesz się na trwałą zmianę sylwetki?

Potencjalne skutki uboczne Sustanonu.

Skutki uboczne sterydów mogą dotknąć różne osoby na innej płaszczyźnie. Pamiętajmy o tym, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na zaburzenia pracy hormonów. Oto jedne z potencjalnych skutków ubocznych, które mogą pojawić się w trakcie zażywania środka, którym jest Sustanon:

 • Możliwe opuchlizny w miejscach iniekcji
 • Bóle głowy
 • Katar, grypa
 • Zwiększona liczba czerwonych krwinek w trakcie przyjmowania sterydu
 • Zmniejszona ilość nasienia u użytkownika
 • Bóle mięśni i stawów
 • Wysypka
 • Zwiększony poziom cholesterolu
 • Zwiększone ryzyko utraty włosów u osób z predyspozycją do wypadania
 • Swędzenie w miejscach zastrzyku