Sprawdzony producent: Alpha-Pharma

Drugi już artykuł z serii sprawdzony producent przedstawi w szerszym świetle nam dobrze znanego na rynku polskim producenta jakim jest Alpha-Pharma.

Strona producenta którą odwiedziliśmy pokazuje nam pełną ofertę jaką ta Indyjska firma ma w sprzedaży. Główna siedziba firmy znajduje się w Chandivali (prowincja Mumbai). Patrząc na stronę internetową widzę że gama produktów jest coraz większa , szczególnie moje zainteresowanie wzbudziły hormony , sterydy  czy środki na potencję.

Polityka firmy

Tak jak większość producentów , tak i ta Indyjska firma zaznacza że celem jest poprawa jakości życia swoich klientów , dodatkowo dosyć jasno pokazują że się rozwijają i planują ekspansje na rynek globalny. Polityka firmy pokazuje że atrakcyjna cena + wysoka jakość to zabójcze połączenie , pamiętając jak mocno popularne ich środki były w naszym kraju , śmiało można powiedzieć że idą w dobrym kierunku.

Weryfikacja produkty

Jak zweryfikować czy mamy oryginalny produkt? Bardzo prosto wystarczy wejść w ten link ALPHA-PHARMA

Po weryfikacji jeśli produkt jest zaakceptowany , śmiało możemy używać bo mamy 100% pewność że produkty będą działać.  Weryfikacja jest bardzo ważna ponieważ , wielu nieuczciwych producentów , chciało by się podpiąć pod owoc ciężkiej pracy całego koncernu.

Dodatkowe zalety producenta

Aplha-Pharma to duży gracz na rynku farmaceutycznym , posiada ogromne centrum naukowo-badawcze które posiada wszelkie licencje i atesty które pozwalają im na dystrybucje na cały świat. Kolejną działalnością firmy jest tzw.outsourcing seryjnej produkcji leków , czyli to nic innego jak mając duży budżet finansowy można zlecić produkcję własnego labu:)

Ważne jest że nawiązując współpracę z Alpha-Pharma , masz zapewnioną wszelką dokumentację która pozwoli ci wprowadzić dany produkt na dowolny krajowy rynek.  Duży atut to łatwość nawiązania kontaktu , z ciekawości napisałem w ich formularzu kontaktowym i o dziwo, otrzymałem bardzo szybko odpowiedz na zadane pytania, to pokazuje że zależy in na każdym kliencie. Indie to prawdziwe sterydowe eldorado , Hinduscy producenci wcale już nie odbiegają od renomowanych europejskich marek.

Sterydy na życzenie

Portal e-sterydy.pl jako jedyny w naszym kraju wpadł na pewien innowacyjny pomysł , a mianowicie obserwując nasz lokalny rynek , widać jak dużo trafia w ręce detalicznych klientów podróbek i sterydów o zaniżonych stężeniach.

Stąd nasz pomysł na rozwiązanie tej irytującej kwestii , zawsze służymy pomocą w doborze odpowiednich środków , jak i proponujemy pewny i sprawdzony środek dopingujący. W naszej ofercie znajdą państwo tylko renomowanych producentów o dobrej opinii , jeśli nie interesuje cię nasza oferta , masz już producenta z którego jesteś zadowolony a  my nie mamy go w ofercie , napisz do nas , a postaramy się dostarczyć ci kontakt do sprawdzonego dystrybutora tego środka.

Pamiętaj że nie zachęcamy ani nie namawiamy do używania wszelkich dostępnych na rynku sterydów , misją portalu e-sterydy.pl przede wszystkim edukacja.