Remi Bloston 2020 efekty działanie

Choroby krążenia to przekleństwo dwudziestego pierwszego wieku.

Stanowią one nadal największe zagrożenie zdrowia i życia Polaków oraz są jedną z głównych przyczyn zgonów w naszym kraju, zaraz obok nowotworów oraz urazów. Być może Ty również zmagasz się z zaburzeniami w układzie krążeniowym. A może pragniesz zadbać o profilaktykę, póki nie jest za późno, co zresztą jest słuszną i mądrą postawą. A może chcesz maksymalnie zmniejszyć ryzyko zachorowania? Na szczęście, z pomocą przychodzi nam Remi Bloston – doskonały preparat zarówno do zapobiegania, jak i wspomagania leczenia chorób krążenia. 

Choroby krążenia w Polsce

Niestety, choroby krążenia w Polsce wciąż zbierają swoje żniwo. Mowa tu między innymi o miażdżycy, chorobie wieńcowej, nadciśnieniu tętnicze, chorobie zakrzepowo-zatorowej czy niewydolności serca. Szacuje się, że w przyszłości przyczyną zgonów około trzydziestu procent Polaków będą właśnie choroby układu krążeniowego. Pozytywnym aspektem jest jednak fakt, że umieralność i tak zmniejszyła się na przestrzeni lat, co prawdopodobnie nastąpiło dzięki wzroście świadomości w aspekcie profilaktyki zdrowotnej oraz łatwiejszemu dostępowi do właściwego leczenia. Wciąż jednak można zrobić więcej, aby pomóc tysiącom osób chorującym na choroby układu krążenia. 

Na pewno ogromny wpływ na zapobieganie chorobom krążenia ma dbanie o kondycję fizyczną. Ma to niebywałe znaczenie, ponieważ nadwaga oraz otyłość niemal zawsze wiążą się z zaburzeniami układu krążenia. Ruch jest potrzebny, a warto zaczynać od niewielkich jego dawek i stopniowo je zwiększać, tak aby przyzwyczaić organizm. Potrzebne jest również coraz większe uświadamianie w zakresie zmiany nawyków żywieniowych. Edukacja żywieniowa powinna skupiać się na wpajaniu wartości diety bogatej w błonnik, warzywa i owoce. Specjaliści są zgodni, że to, co jemy, ma fundamentalny wpływ nie tylko na układ krążenia, ale na nasze zdrowie w pojęciu ogólnym.

Na wystąpienie chorób układu krążenia duży wpływ ma też stres, a także stany depresyjne. Przyczynia się do nich również nadmierne spożywanie alkoholu, palenie papierosów oraz zażywanie innych używek. Wszystkie wymienione czynniki sprawiają, że większość ludzi znajduje się w grupie ryzyka, jeśli chodzi na zachorowanie na którąś z chorób krążenia. Inne osoby już chorują na którąś z nich. W tym momencie zachodzi pytanie: jak ustrzec się przed zachorowaniem? Czy można temu w jakiś sposób zapobiec? Dobrym sposobem na profilaktykę jest Remi Bloston.

Czym jest suplement Remi Bloston?

Remi Bloston to suplement diety cechujący się w stu procentach naturalnym składem. Może być zażywany zarówno przez osoby zdrowe, które chcą zadbać o odpowiednią profilaktykę, jak również przez osoby cierpiące na którąś z chorób krążenia. Skład preparatu Remi Bloston został starannie opracowany przez specjalistów w zakresie dietetyki, a jego działanie poparte zostało badaniami, dlatego preparat ten jest tak skuteczny. 

Jaki jest skład suplementu Remi Bloston?

Skład preparatu Remi Bloston został tak dobrany, aby zarówno działać profilaktycznie, jak i wspomóc leczenie chorób układu krążenia. Składniki preparatu są w stu procentach naturalne. Wśród nich znajdziemy takie składniki, jak:

  • winorośl właściwa – to dokładnie ta sama roślina, z której pozyskuje się wino. Nie trzeba jednak pić alkoholu, by skorzystać z korzystnego działania, jakie oferuje nam winorośl właściwa. Roślina ta jest bogactwem minerałów, witamin i składników odżywczych. Winorośl zawiera między innymi witaminę A, C, PP oraz witaminy z grupy B. Jest również źródłem wartościowych kwasów organicznych, flawonów oraz antycyjanów, które w pozytywny sposób wpływają na układ krążenia. Oprócz tego winorośl to bogactwo minerałów, takich jak potas, magnez, wapń, żelazo czy jod. Winorośl właściwa obniża ciśnienie krwi, zapobiega tworzeniu się złogów oraz wykazuje działanie przeciwzapalne.
  • karczoch zwyczajny – roślina na pochodzi z okolic Morza Śródziemnego, skąd rozpowszechniła się na dalsze tereny. Karczoch to naturalny środek obniżający poziom złego cholesterolu (dzięki substancji o nazwie cynaryna), o którym twierdzi się, że przyczynia się do wystąpienia chorób układu krążenia. Wspomaga leczenie miażdżycy, poprawia krążenie oraz wykazuje działanie oczyszczające na organizm. Karczoch to również bogactwo cennych witamin i minerałów. Roślina ta znajduje zastosowanie w profilaktyce chorób krążenia, cukrzycy, nowotworów, polecana jest również na odchudzanie.
  • dzika róża – roślina ta znana jest przede wszystkim z wyjątkowo wysokiej zawartości bardzo dobrze przyswajalnej witaminy C. Dzika róża posiada jej nawet czterdzieści razy więcej niż cytrusy! Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowanie układu odpornościowego oraz krwionośnego. Wzmacnia naczynia krwionośne oraz zmniejsza ich kruchość. Dzika róża to źrodło też wielu innych cennych substancji, w tym witaminy A, E, K oraz witamin z grupy B. Oprócz tego zawiera kwas foliowy, pektyny, garbniki oraz flawonoidy. Wszystkie te naturalne substancje sprawiają, że dzika róża to doskonały suplement na wszelkie problemy układu krwionośnego i nie tylko.
  • rokitnik zwyczajny – to krzew, nazywany przez Rosjan „złotem Syberii”, ponieważ uprawiany jest właśnie tam. Rokitnik to kolejne doskonałe źródło witaminy C. W bogatym składzie rośliny znajdują się też mikroelementy, aminokwasy, kwasy tłuszczowe, antyoksydanty oraz zdrowe lipidy. Owoce rokitnika naturalnie obniżają ciśnienie tętnicze a także ochraniają przed odkładaniem się złego cholesteroli. Ponadto wzmacnia siły obronne organizmu. Rokitnik zwyczajny to świetny wybór dla tych, którzy pragną profilaktycznie zadbać o zdrowie oraz tych, którzy leczą swój układ krążenia.
  • liściokwiat garbnikowy – ta mniej znana roślina uprawiana jest w Indiach i przypomina trochę polski agrest. Roślina od wieków wykorzystywana jest w medycynie ludowej Chin, a jest tak dzięki jej działaniom antywirusowym oraz antybakteryjnym. Redukuje stężenie we krwi złego cholesterolu, a zwiększa zawartość dobrego, dzięki czemu znajduje zastosowanie w profilaktyce choroby miażdżycowej. 
  • herbata chińska – nikogo nie trzeba przekonywać, jak cennym naparem jest herbata, która jest najpopularniejszym napojem świata. Dokładnie chodzi tu o krzew Camellia sinensis. Roślina ta jest niezwykle bogatym źródłem antyoksydantów, witamin i minerałów. Picie herbaty zapobiega zachorowaniu na miażdżycę czy chorobę wieńcową, sprzyja odchudzaniu, a także jest cennym naparem w przebiegu cukrzycy. 

Preparat Remi Bloston zawiera wszystkie wyżej wymienione składniki w wysokich dawkach, a dodatkowo przeszło kilkanaście innych wyciągów, minerałów oraz witamin. Wszystkie poszczególne składniki Remi Bloston pochodzą z naturalnego źródła. Bogaty skład preparatu sprawia, że jest on idealny zarówno w przeznaczeniach profilaktycznych, jak i sprzyjających leczeniu.

Jak działa Remi Bloston?

Skoro wiemy już, jakie cenne składniki zawarte są w każdej pojedynczej kapsułce Remi Bloston, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: W jaki sposób działa? Przede wszystkim należy wspomnieć o tym, że skład Remi Bloston jest w stu procentach naturalny, a co za tym idzie, bezpieczny. W porównaniu z klasycznie stosowanymi w chorobach krążenia lekami, stosowanie preparatu Remi Bloston jest bezpieczne i komfortowe. Nie zaobserwowano dotychczas żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Działanie Remi Bloston to wspieranie ochronnych sił organizmu od wewnątrz. Obserwuje się pozytywne oddziaływanie na ciśnienie krwi, które ulega obniżeniu. Preparat zapobiega odkładaniu się złego cholesterolu w tętnicach, a także usuwa złogi wapienne, które ponoszą największą odpowiedzialność za miażdżycę. Na uwagę zasługuje fakt, że korzystne działanie Remi Bloston obserwuje się już po miesiącu stosowania, czego na pewno nie można powiedzieć o lekach, które stosowane są zazwyczaj.

Jakich efektów można się spodziewać?

Jakich efektów można się spodziewać dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementu Remi Bloston? Stosowanie preparatu pomoże uzyskać zdumiewające efekty, które będzie można potem potwierdzić stosownymi badaniami, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Przede wszystkim, dzięki stosowaniu Remi Bloston, wzmacniają się naczynia krwionośne. Stają się one bardziej odporne i wytrzymałe. Znikają też takie defekty kosmetyczne, jak żylaki, będące efektem słabych, popękanych naczynek.

Co więcej, preparat wyrównuje poziom cukru we krwi. Osoby, które regularnie go przyjmują, obserwują u siebie zmniejszoną ochotę na słodkie jedzenie, zwiększony metabolizm, a nawet spadek wagi! Innym efektem przyjmowania preparatu Remi Bloston jest obniżenie poziomu cholesterolu, co można potem potwierdzić dzięki wykonaniu badań, aby udokumentować korzystne działanie preparatu. 

Jak stosować preparat Remi Bloston?

Stosowanie Remi Bloston jest łatwe i naprawdę komfortowe. Ponadto preparat nie wchodzi w żadne interakcje z innymi lekami czy suplementami diety, dlatego można go stosować, będąc pozbawionym wszelkich obaw związanych ze zmniejszonym lub zdublowanym działaniem. 

Prawidłowe dawkowanie suplementu Remi Bloston to przyjmowanie kapsułek dwa razy dziennie, rano przed spożyciem pierwszego posiłku, a także około godzinę przed obiadem. Jak długo należy przyjmować preparat, by zauważyć korzystne efekty? Tak naprawdę już po miesiącu stosowania można dostrzec poprawę samopoczucia i zdrowia, jednak zaleca się zażywać preparat przez cztery miesiące, ponieważ tyle wynosi optymalna długość kuracji.  

Czym wyróżnia się Remi Bloston?

No dobrze, ale na rynku istnieje przecież wiele podobnych preparatów, które również obiecują pozytywne działanie na układ krążenia. Co takiego wyjątkowego ma w sobie preparat Remi Bloston? Co go wyróżnia na tle innych suplementów diety?

W przeciwieństwie do wielu, na pozór podobnych suplementów, Remi Bloston charakteryzuje się wieloma badaniami, które potwierdzają jego skuteczność. Badania, które rozpoczęły proces powstawania tego preparatu rozpoczęły się już w 2009 roku w Chinach, kiedy to doktor Zhao Wang z Uniwersytetu w Szanghaju wybrał się w podróż po Azji i Europie w poszukiwaniu inspiracji i znalezienia odpowiedzi na swoje pytania. Zastanawiało go przede wszystkim jakie substancje naturalne przyczynią się do uregulowania ciśnienia krwi. W każdym kraju, który odwiedzał, zbierał potrzebne informacje na temat roślin, które od wieków były stosowane w medycynie ludowej różnych narodów. 

Kilka lat później doktor rozpoczął badania, angażując w to kilkanaście tysięcy osób będących w średnim wieku. Grupa badanych ochotników składała się zarówno z osób zdrowych, jak i chorujących na choroby układu krążenia, takie jak nadciśnienie, zakrzepicę, miażdżycę czy cierpiących na żylaki. Zdrowi ochotnicy nie odczuwali na tamten czas objawów ze strony układu krążenia, jednak byli w pewnym stopniu obarczeni ryzykiem, jako że cierpieli na otyłość, niezdrowo się odżywiali czy nie zażywali potrzebnego ruchu.

W trakcie badania grupę podzielona na dwie części. Pierwsza dostawała preparat przez miesiąc i miała go stosować codziennie rano. Druga część grupy dostawała kapsułki będące placebo, zawierające nic innego jak barwiony cukier. Jak przedstawiały się wyniki przeprowadzonego eksperymentalnego badania? Rezultaty były naprawdę zdumiewające!

Wyniki pokazały, że osoby przyjmujące przez miesiąc preparat doktora Wanga wykazały znaczącą ogólną poprawę sprawności ruchowej oraz kondycji psychicznej. Znacząca większość badanych odczuła ustąpienie objawów chorób, takich jak miażdżyca czy nadciśnienie. Prawie wszyscy uzyskali widocznie lepsze wyniki próby wysiłkowej. Jednocześnie grupa osób zażywających placebo zauważyła niewielkie zmiany lub nie zanotowała wręcz żadnych efektów.

Kto może zażywać Remi Bloston?

Preparat Remi Bloston przede wszystkim sprawdzi się jako forma profilaktyki. Jest to suplement diety i należy pamiętać, że nie może być stosowany zamiast leczenia farmakologicznego, przepisanego przez lekarza. Jest zalecane natomiast, aby stosować go razem z lekami, ponieważ nie wpływa on na ich działanie oraz nie wchodzi z nimi w interakcję.

Jeśli tak jak wiele Polaków, znajdujesz się w grupie ryzyka chorób krążenia, suplement Remi Bloston będzie dla Ciebie. Nie tylko zadba o kondycję fizyczną, wzmocni naczynia krwionośne, ale też pomoże zadbać o odpowiednią wagę ciała. Oczywiście razem ze stosowaniem suplementu niezbędne jest zachowanie zdrowej, zrównoważonej diety, zażywanie odpowiedniej dawki ruchu oraz w miarę możliwości unikanie stresu. 

Jak w przypadku każdego leku czy suplementu diety, istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania suplementu Remi Bloston. Wymienić tu należy ciążę, karmienie piersią, a także młody wiek, ponieważ w kwestiach tych nie wykonano wystarczających badań, które mówiłyby o bezpieczeństwie suplementu. Preparatu nie powinny również stosować osoby, które są uczulone na jakikolwiek jego składnik.

Opinie o Remi Bloston

W internecie znajdziemy mnóstwo pozytywnych opinii na temat suplementu Remi Bloston. Większość ludzi zauważa, że suplement wpłynął na poprawę wyników badań. Osoby borykające się z żylakami zaobserwowały ich stopniowe zaniknięcie, co tłumaczyć można ich wzmocnieniem. Niektórzy ze stosowaniem preparatu powiązali spadek wagi, a także mniejszy apetyt na słodycze. Osoby starsze zauważyły ogólną poprawę kondycji i samopoczucia, więcej sił witalnych oraz zwiększoną energię. Wiele osób stosujących suplement zanotowało spadek ciśnienia oraz zwiększoną tolerancję na stres.

Gdzie kupię suplement Remi Bloston?

Zażywając jakikolwiek lek czy suplement diety, najważniejszą kwestią jest pozyskanie go ze sprawdzonego, zaufanego źródła. Tak samo jest w przypadku Remi Bloston. Najpewniejszym źródłem jest strona producenta, na której można zakupić preparat. Czy warto skusić się na obiecujące oferty w internecie, które oferują preparat w niskiej cenie, niższej niż na stronie producenta? Na pewno nie, ponieważ tym samym nie będziemy mieć gwarancji, że dany egzemplarz jest autentyczny. Chodzi tutaj o nasze zdrowie, dlatego warto poważnie podejść do tematu.