Jak używać Peptydów ?

Jak używać peptydów ?

Jeśli spotkałeś się z peptydami pierwszy raz to ten artykuł jest dla ciebie .

Zakładam że masz już peptydy w lodówce 🙂

Iniekcje odbywają się podskórnie , strzykawkami insulinowymi. Podczas wstrzykiwania peptydu pamiętajmy aby zachować szczególną ostrożność, przestrzegajmy podstawowych zasad higieny. Sama iniekcja nie należy do skomplikowanych , należy jednak zachować ostrożność .

Zacznijmy od początku 🙂 Odwiedziłeś stronę sterydy.org.pl , zakupiłeś wybrany przez siebie peptydy , kurier dostarczył go do ciebie …

Co dalej ?

Najważniejsze że przed jak i po rozrobieniu peptydy przechowujemy w lodówce. Dzięki niskim temperaturą peptyd przez dłuższy czas zachowuje swoje właściwości.

Jak przygotować peptyd do iniekcji ?

Do przygotowania roztworu potrzebna nam jest woda iniekcyjna bądź też sterylizowana ( może być również sól fizjologiczna). Kiedy już wymieszamy peptyd z wodą , mamy gotowy roztwór do iniekcji, odczekajmy jeszcze około dziesięciu minut, a następnie ponownie delikatnie wymieszajmy , możemy przejść do procesu wstrzykiwania.

Iniekcja

Iniekcję robimy strzykawką insulinową , czyli może nie jest do końca przyjemna ale jest na pewno bezbolesna. Co do miejsca wstrzykiwania dobrze jest wybrać obszar naszego brzucha (prawa , lewa strona pod pępkiem). Ważne jest aby miejsce iniekcji nie było zbyt blisko pępka!!!

Po iniekcji może pojawić się obrzęk lub mały guz, nie panikujmy to normalne. Guz stopniowo zacznie znikać , kiedy wstrzyknięty przez nas roztwór peptydowy wchłonie się do naszego organizmu.

Nie lubię iniekcji w brzuch !!!!

Ok, kolejnym miejscem do wstrzykiwań oprócz brzucha , są też uda, to równie popularna metoda , wygląda to tak samo jak w przypadku brzucha , poniższy obrazek pokazuję nam strefy do iniekcji na naszym ciele .Jeżeli nie jesteś pewny to bazą wiedzy jest popularny serwis internetowy youtube.com ,wystarczy wpisać peptydy- peptides-iniekcja a na filmach znajdziecie państwo dokładną instrukcję krok po kroku jak bezpiecznie korzystać z peptydów.

Moja rada jest taka że podczas kuracji peptydowej niestety ale będziemy musieli wykonywać do kilku iniekcji dziennie , pamiętajmy aby zmieniać miejsce wstrzykiwań !!!

Dawkowanie peptydów ?

Dawkowanie peptydów zależne jest od środka jaki wybraliśmy i jest ono opisane w kolejnych artykułach , jeżeli czegoś nie rozumiesz , zawsze możesz napisać do nas na sterydyorg@tutanota.com

Pozdrawiamy sterydy.org.pl