Heparegen 100mg tab/100tabs

Jak wiemy podczas cykli z użyciem mocnych sterydów, czy też zbyt dużej ilości sterydów oralnych, mogą wystąpić problemy z wątrobą. Sam tak miałem w przypadku nadużywania winstrolu🙂 Na naszej stronie kupujesz produkt apteczny.

Jak zaradzić problemom wątrobowym biorąc sterydy w tabletkach?

Rozwiązaniem jest użycie podczas cyklu takiego środka jak Heparegen.

Substancją czynną Heparegen jest kwas tiazolidynokarboksylowy.

Lek jest podawany jako środek pomocniczy w przewlekłych i ostrych chorobach wątroby, jak i toksycznym uszkodzeniu wątroby spowodowanym sterydami, lekami, alkoholem i innymi substancjami chemicznymi.

Heparegen to jeden z najlepszych środków dostępnych na rynku wykorzystywany przez kulturystów.

Dawkowanie

Heparegen jest w postaci tabletek. Przeznaczony jest wyłącznie do stosowania doustnego. Zaleca się nie przekraczać zaleconych dawek, nawet jeśli będziemy brać więcej nie poprawi to jego skuteczności a wręcz może zaszkodzić zdrowiu a nawet życiu. Jeśli masz jakieś wątpliwości jak stosować ten lek, natychmiast skonsultuj się z lekarzem.
Dawki dla dorosłych jak i młodzieży po 15. roku życia: to początkowo 2 tabletki do 2–3 razy dziennie, po ustąpieniu ostrych objawów problemów z wątroba schodzimy na dawkę 1 tabletki , dwa razy dziennie. Lek należy przyjmować tylko i wyłącznie przed posiłkiem.

Efekty uboczne

Występuję niezmiernie rzadko, a jeśli już miały by wystąpić to można się spodziewać nudności lub wysypki na skórze.

Podsumowanie

Dla sportowców którzy biorą mocne środki, w cyklach biorą po kilka sterydów na raz, zaleca się stosowanie Heparegen podczas cyklu jak i po kuracji sterydowej. Heparegen to mocny środek który będzie osłaniał nasze narządy a po cyklu pomagał wrócić im do prawidłowego funkcjonowania. Po sprawdzone produkty w atrakcyjnych cenach zapraszamy do naszego sklepu.