Clenbulase- Clenbuterol 40mcg/tab 100 tabs

Walka o wymarzoną sylwetkę kosztuje wiele samozaparcia, wysiłku i motywacji.

Aby zwiększyć efekty swojej pracy, warto sięgnąć po preparaty, które sprawią, że szybciej cieszyć się będziesz mógł pożądanym efektem. Właśnie takie produkty oferujemy w naszym sklepie. W trosce o różnorodne potrzeby naszych klientów, na naszej stronie znaleźć można preparaty o różnym działaniu. Jednym z nich jest Clenbuterol 40mcg.

Czym właściwie jest Clenbuterol?

Clenbuterol to szeroko znany środek, cieszący się dużą popularnością. Jego działanie doceniają osoby, którym zależy na szybkim przyroście masy mięśniowej oraz na utrzymaniu efektów ćwiczeń. Po preparat sięgają zwłaszcza zawodowi kulturyści, którym zależy, aby podczas zawodów prezentować idealną sylwetkę. Bywa również, że tabletki zażywają również zawodniczki bikini fitness. Warto tutaj podkreślić, że po ten środek chętnie sięgają kobiety, bowiem nie wiąże się on z maskulinizacją, która ma miejsce podczas zażywania pochodnych testosteronu. Osoby, które zaliczają się do wyżej wymienionych grup zażywają preparat, gdy pracują nad rzeźbą swojego ciała, bowiem sprawia, że efekty ich trudów są szybciej widoczne – zauważalna jest większa definicja mięśni. Fakt, że efekty są widoczne prawie natychmiast to jeden z głównych atutów tej substancji. Nie trzeba czekać długo, aby cieszyć się bardziej zdefiniowanymi mięśniami i atrakcyjniejszą, dopracowaną sylwetką. Trudno wiec dziwić się kulturystom – jeśli zażywa się go regularnie oraz w odpowiednich dawkach, może przynieść spektakularne efekty. Ten spalacz tłuszczu (bo tak właśnie często jest nazywany) zalicza się do grupy sympatykomimetyków, a więc substancji, które pobudzają współczulny układ nerwowy (dokładniej – uznawany jest za beta-2-sympatykomimetyk).

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Regularne zażywanie preparatu przyspiesza proces lipolizy. Polega on na rozpadzie komórek tłuszczowych do postaci glicerolu i kwasów tłuszczowych. Aktywowany jest przez określone hormony, np. adrenalinę lub glukagon. Dodatkowo preparat widocznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Pozwala się jej pozbyć stosunkowo szybko. Stosuje się go nie tylko, aby spalić już istniejącą tkankę tłuszczową. To rozwiązanie sprawdzi się również wtedy, gdy zależy nam, żeby zapobiec odkładaniu się tłuszczu na przyszłość. Preparat pozwala więc z większym sukcesem „utrzymać” rzeźbę, zrobioną w pocie czoła i przy wielu wyrzeczeniach.

Zażywając oferowany przez nas preparat możesz spodziewać się, że tempo twojej przemiany materii widocznie wzrośnie. Substancja uważana jest również za środek pobudzający – sprawia, że w twoim organizmie uwalnia się więcej dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny, która zwiększa utlenianie tłuszczów. Clenbuterol pobudza również zachodzące w organizmie procesy termogenezy. W efekcie masz szansę w większym stopniu wydatkować energię pochodzącą z tłuszczów. Termogeneza to proces, który ma istotne znaczenie podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na wytwarzaniu ciepła w organizmie po spożyciu pokarmu. Wykorzystywane są przy tym kalorie pochodzące z pożywienia. Jest więc naturalnym procesem o charakterze metabolicznym i fizjologicznym, podczas którego organizm korzysta z zapasów tkanki tłuszczowej, aby pozyskać dla swojego funkcjonowania odpowiednią liczbę kalorii.

Clenbuterol jest antykatabolikiem. Oznacza to, że hamuje katabolizm mięśniowy, do którego dochodzi podczas intensywnych ćwiczeń (lub intensywnej diety). Ta funkcja preparatu również jest ważna – jeśli procesy katabolityczne zaczną przeważać nad tymi anabolicznymi, dochodzi do ubytków w tkance mięśniowej. To z kolei prowadzi do tego, że zdolności wysiłkowe ciała stopniowo będą słabnąć. Przyjmując oferowany przez nas preparat zabezpieczysz się przed tym szkodliwym procesem. Clenbuterol pozwala zablokować szkodliwy wpływ kortyzolu na mięśnie. To jego istotna funkcja, bowiem wzrost kortyzolu daje początek procesowi zwanemu rozpadem mięśni – dochodzi do niszczenia tkanek, a komórki mięśniowe rozpadają się na aminokwasy i glukozę. Preparat zwiększa również syntezę białek. Ów synteza jest niezwykle ważna dla budowy tkanki mięśniowej, bowiem to ona gwarantuje, że mikrouszkodzenia mięśni, które powstają podczas intensywnego treningu, zostają naprawione, a włókna mięśni wzmocnione. W uproszczeniu można więc stwierdzić, że synteza białek naprawia białka mięśniowe, które zostały uszkodzone podczas treningu siłowego. Nowe białka, które pojawiają się w miejscu tych „zużytych” mają między sobą silniejsze wiązania. Bez syntezy białek nie byłaby możliwa budowa masy mięśniowej. Warto podkreślić, że im intensywniej ćwiczymy, tym więcej czasu potrzebujemy, aby białka się zregenerowały (czyli zsyntezowały). Dlatego właśnie warto wspomóc ten proces i zdecydować się na substancję, która go przyspieszy.

Clenbuterol 40mcg w tabletkach to preparat, który znacznie przyspieszy efekty twoich ćwiczeń. Stosując go, tak jak w przypadku każdego preparatu, zachowaj odpowiednie dawkowanie. Jeśli masz jakieś pytania, skonsultuj się z nami – chętnie odpowiemy na twoje pytania i pomożemy w zakupach,