Biostenix Sensi Oil – 2020 opinie działanie efekty

1. Czym jest Biostenix Sensi Oil?

biostenix-oil-dzialanie-sklep-kup-opis

Narząd słuchu pozwala na poznanie jednego z najważniejszych zmysłów. Oprócz możliwości postrzegania bodźców że świata zewnętrznego, umożliwia nam komunikację z innymi ludźmi, a także odbieranie sygnałów zagrożenia z naszego otoczenia.

Współcześnie, praktycznie każde urządzenie wydaje jakiś dźwięk. Słuchanie muzyki za pomocą słuchawek, również przynosi negatywne skutki. Wszystkie czynniki generujące uszkodzenia słuchu powodują, że nasze uszy są poważnie zaniedbane i nie działają tak, jak powinny. Rezultatem tego jest uszkodzony słuch, a prawidłowe funkcjonowanie centrum odbioru dźwięku jest zakłócone. Na ogół jest on polepszany jedynie poprzez zastosowanie protez z wykorzystaniem aparatów ortodontycznych albo implantów. Jednak nawet najlepsze aparaty słuchowe i implanty dostępne obecnie na rynku, nie oferują naturalnej jakości słyszenia, a ponadto, zniekształcają lub tłumią niskie lub wysokie dźwięki.

Na szczęście, nie jest to obecnie jedyne możliwe rozwiązanie tego typu problemów. Zapewnienie uszom dobrego stanu zdrowia jest kwestią bardzo ważną. W przypadku wystąpienia problemów, należy jak najszybciej wdrożyć odpowiednie działania naprawcze, aby się ich pozbyć.

Niestety, często higiena narządu słuchu jest pomijana. Traktujemy ją pobieżnie, nie dbając o odpowiednie oczyszczenie uszu. Używamy popularnych pałeczek, które zamiast odpowiednio oczyścić kanał słuchowy, powodują przesuwanie się woskowiny wgłąb kanalika. Wiele badań na ten temat potwierdziło, że jej namiar może doprowadzić do różnych chorób narządu słuchu, np. infekcji kanału usznego, czy zapalenia ucha. Należy pamiętać, że patyczki służą jedynie do higieny zewnętrznej części ucha. Natomiast jego wewnetrzną część, najlepiej oczyszczać za pomocą specjalnie przeznaczonego preparatu do higieny uszu. Jak jednak wybrać odpowiedni? Tego typu produkt, powinien cechować się wysoką skutecznością, ale także bezpieczeństwem stosowania.

Te wszystkie cechy łączy w sobie Biostenix Sensi Oil. To preparat, który bardzo dokładnie i w przyjemny sposób oczyści uszy z zalegającej woskowiny. Ma postać olejku i jest w 100% produktem naturalnym. Warto zapoznać się z jego właściwościami i samemu zdecydować, czy warto wdrożyć go do codziennej pielęgnacji. 

2. Skład preparatu Biostenix Sensi Oil

Wadliwie działający narząd słuchu nie jest już tylko domeną osób w podeszłym wieku. Bardzo często problemy ze słuchem występują u młodych ludzi. Przyczyną może być właśnie nieprawidłowa pielęgnacja kanału słuchowego. Biostenix Sensi Oil nie tylko dba o czystość narządu słuchu, ale także działa profilaktycznie, zapobiegając jego wadom w przyszłości.

Receptura produktu została stworzona w Szwajcarii. W jego skład wchodzi:

 • olejek migdałowy, który stanowi bazę preparatu i zapewnia najlepszą wchanialność składników aktywnych zawartych w produkcie,
 • olejek goździkowy posiada właściwości dezynfekujące, dzięki czemu niszczy wszelkie bakterie, pasożyty i drobnoustroje bytujące na skórze, a także tworzy na jej powierzchni warstwę ochronną.
 • wyciąg z kwiatów gardenii tahitańskiej, który posiada właściwości silnie  gojące. Wykorzystuje się go również do opatrywania ran,
 • ekstrakt z liści szałwi lekarskiej, która charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym, ściągającym oraz antyoksydacyjnym. Szałwia zawiera wiele składników mineralnych oraz witaminę C i A.
 • olej z orzechów makadamia, który łagodzi podrażnienia oraz przeciwdziała procesom starzenia.
 • olejek z trawy cytrynowej, który doskonale dezynfekuje, ale nie wysusza skóry. Ponadto posiada właściwości oczyszczające oraz bakteriobójcze.
 • olejek z nasion słonecznika -wspomaga regenerację komórek skóry.
 • olej arganowy, który posiada właściwości uśmieżające ból, ale również chroni przed bakteriami i pasożytami, tworząc niewidzialny film na skórze. Wpływa także pozytywnie na ukrwienie skóry oraz usuwa stan zapalny. Efektem tego jest to, że nabłonek w naszych uszach staje się mniej podatny na uszkodzenia, a lepsze ukrwienie poprawia ich wrażliwość, co powoduje, że lepiej słyszymy.

Warto zauważyć, że w składzie znajdują się składniki tylko pochodzenia naturalnego. Nie stosujemy więc żadnych substancji chemicznych, które niosą ze sobą wiele działań niepożądanych, a także mogą powodować różnego rodzaju stany alergiczne. W ten sposób, produkt opiera się wyłącznie na wieloletnich, sprawdzonych mechanizmach działania i sprowadzony jest do najniższych możliwych niepożądanych efektów ubocznych, a także jest wysoce opłacalny.

Dokładna analiza składu produktu wskazuje, że jest to środek o złożonym działaniu, który działa na poziomie komórkowym oraz regeneruje słuch w niemal wszystkich jego aspektach. Kolejny raz proste rozwiązanie, pochodzące bezpośrednio z natury, okazuje się być tym najlepszym dla człowieka. Ponadto, cały zakup jest poufny – bez recepty, a do tego produkt zakupiony jest w sieci –  gdzie oczywiście zapewnione są wszystkie standardy (tajemnica SSL, prywatność itd.).

3. Wskazania do stosowania produktu Biostenix Sensil Oil:

 • problemy z przewodem słuchowym,
 • smog akustyczny,
 • zapalenie ucha zewnętrznego,
 • szumy w uszach,
 • namiar woskowiny, tzw. korki woskowe,
 • używanie słuchawek, czy aparatów słuchowych,
 • podatność na zasychanie i zaleganie woskowiny usznej,
 • zatkane uszy, np. u osób często korzystających z basenu.

W przypadku chorób narządu słuchu albo problemów z błoną bębenkową, producent nie zaleca stosowania preparatu.

4. Działanie Biostenix Sensi Oil:

 • usuwa wszystkie złogi woskowiny zalegające w uszach, nawet przy ich systematycznym czyszczeniu. Dodatkowo krople wspomagają funkcje samoczyszczenia, które ucho posiada naturalnie,
 • udrożnienie kanałów słuchowych, 
 • poprawia naturalne odbieranie fal dźwiękowych z otoczenia,
 • regeneruje błonę śluzową oraz suchą skórę ucha,
 • wyrabia czułość na dźwięki o niskich tonach,
 • prowadzi do regeneracji komórek słuchowych, co znacznie wpływa na zmniejszenie uszkodzenia narządu słuchu oraz działa zapobiegająco,
 • ochrania narząd słuchu przed różnymi infekcjami, których można nabawić się  podczas zwykłych czynności, np. podczas brania prysznica czy pływania w basenie,
 • większa o ponad 50% czułość odbieranych dźwięków,
 • w składzie zawiera 100% naturalne substancje,
 • poprawia słyszalność szeptów, a także niskich tonów.

Już nie musisz stać w długich kolejkach do laryngologa i płacić za wizyty, a następnie drogie leki na receptę, które nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty.

5. Sposób użycia produktu.

Preparat znany jest na całym świecie i jest o nim coraz głośniej, a to głównie za sprawą swojej wysokiej skuteczności. Produkt skierowany jest do osób, które mają problemy ze słuchem wynikające z nieprawidłowej higieny kanału słuchowego lub biologicznego procesu stępienia słuchu. 

Sposób stosowania tego produktu zależy w dużej mierze od tego, na ile poważne mamy problemy z narządem słuchu. W zależności od zaawansowania problemu, produkt należy stosować 2 – 3 razy dziennie, najlepiej w dłuższych odstępach czasu. W przypadku, kiedy mamy delikatne problemy ze słuchem, albo kiedy chcemy uchronić go przed uszkodzeniami, spokojnie można pozostać przy 2 kroplach.

Buteleczka z kroplami posiada specjalny dozownik, który dość precyzyjnie odmierza jedną dawkę preparatu. Opakowanie z olejkiem zawiera pipetę, dzięki czemu sposób użycia jest banalnie prosty. Działanie kropli można odczuć już po 2 – 3 dniach stosowania.

Należy pamiętać, że jest to środek do higieny osobistej, zatem powinna używać go tylko jedna osoba.

6. Do kogo skierowany jest preparat?

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, na całym świecie problemy ze słuchem ma już ponad 320 milionów tylko osób dorosłych. Do tego, ponad 30 milionów dzieci. Chociaż przy populacji liczącej ponad 7 miliardów osób może wydawać się to niewiele, to jednak nie są to dane ostateczne. Szacuje się jednak, że w początkowej fazie problemów z narządzem słuchu, może znajdować się obecnie nawet miliard ludzi, a to już wynik niepokojący.

Po wielu latach intensywnych badań, udało się wprowadzić na rynek rozwiązanie, które pozwala w prosty sposób skorygować problemy ze słuchem. Nie tylko poprzez całkowite oczyszczenie naszych uszu, ale również w wielu przypadkach, poprzez regenerację tego narządu. Warto po niego sięgnąć już po odnotowaniu pierwszych zaburzeń słuchowych, ale także aby zadziałać profilaktycznie. Należy jednak pamiętać, że najważniejsza jest systematyczność stosowania. Nie jest możliwe użycie preparatu raz i od razu uzyskania świetnych efektów. Jak każdy proces odnowy, także ten potrzebuje czasu, aby efekty były zauważalne.

Biostenix Sensi Oil mogą prewencyjnie stosować nawet dzieci, ponieważ brak jest ryzyka przedawkowania preparatu lub pojawienia się działań niepożądanych. Produkt przeznaczony jest także dla osób pracujących w bardzo dużym hałasie, ale także żyjących w środowisku, które generuje ciągły hałas, np. mieszkanie w metropoliach.

Niekorzystnie na narząd słuchu działa także zanieczyszczenie środowiska, a nie oszukujmy się, żyjemy w czasach, gdy jest ono bardzo duże. Smog, zanieczyszenie wód, a także powietrza nie wypływają korzystnie na nasze zdrowie. Jakby tego było mało, często źle się odżywiamy. Produkty żywnościowe nie są tak wartościowe, jak to było kiedyś. Jemy w pośpiechu, żyjemy w ciągłym biegi, nie zwracając uwagi na nasz słuch. Wszystko to negatywnie odbija się na naszym zdrowiu. Niestety, nie mamy możliwości wyeliminować wszystkich czynników pogarszających nasz słuch. Jedyne co możemy zmienić, to na pewno sposób odżywiania się. Nie każdy jest jednak w stanie wyprowadzić się z miasta na wieś po to, aby zaznać trochę spokoju i ciszy.

Wtedy pozostają nam aparaty słuchowe, które często nie działają odpowiednio, są kosztowne, a i szybko się psują. Sam aparat nie jest jedynym kosztem, należy doliczyć do niego baterie, które trzeba co jakiś czas wymieniać. Aparaty słuchowe są także często krępujace dla osoby użytkującej. Ludzie korzystający z takich urządzeń, zawsze będą się wyróżniać z tłumu. Mało tego, zdarza się, że tego typu urządzenia generują nieprzyjemne szumy oraz piski. Powodują dyskomfort w życiu codziennym i co ważne, nie ma możliwości użytkowania ich 24 godziny na dobę.

7. Opinie o produkcie

Warto przekonać się o skuteczności Biostenix Sensi Oil na własnej skórze, gdyż opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Szereg osób, które zdecydowały się na zakup, są zadowolone i szczerze polecają ten środek. Jedna z klientek pisze: “Przez wiele lat wierzyłam, że zwykłe patyczki do uszu wystarczą… Człowiek uczy się jednak przez całe życie. Produkt polecił mi zaprzyjaźniony laryngolog. Nie zastanawiałam się zatem długo nad jego kupnem. Był to strzał w 10! Preparat posiada oleistą, przyjemną konsystencję. Jest bardzo wydajny. Do tego oprócz dokładnego oczyszczenia uszu, produkt pozostawia przyjemne odświeżenie uszu. Mało tego, mam wrażenie, że słuch mi się wyostrzył! Biostenix Sensi Oil na stałe zagościł w mojej pielęgnacji uszu”.

Inny, także zadowolny klient twierdzi, że “odkąd pamiętam, miałem delikatne problemy ze słuchem. Raz było gorzej, raz lepiej, ale jednak ciągle coś było nie tak. Nie mogłem dojść do tego, skąd u mnie tak słaby słuch. Dopóki nie trafiłem na Biostenix Sensi Oil. Pomimo tego, że nie jestem już najmłodszy, słuch mam jak 20 – latek. Problemem okazała się nieprawidłowa pielęgnacja uszu. Już po kilku dniach od użycia produktu, poczułem że z moim słuchem jest coraz lepiej“.

Pozytywnych opinii na temat Biostenix Sensi Oil, można znaleźć wiele. Jedna z nich brzmi: “Szczerze mówiąc, nigdy nie wierzyłem w tego typu preparty. Uważałem je raczej za zbędne. Nie miałem też jakichś zaawansowanych problemów ze słuchem, a jednak był on trochę przytłumiony. BIOSTENIX używała moja żona i bardzo go sobie chwaliła. Któregoś dnia, z czystej ciekawości go użyłem. A teraz szczerze mogę go polecić. W naszym domu nie ma już tradycyjnych szpatułek do czyszczenia uszu”.

 I jeszcze jedna zadowolona klientka: “Często zdarzały mi się infekcje uszu, co było bardzo bolesne i uciążliwe. Dodatkowo ciągłe przyjmowanie antybiotyków nie wpływało dobrze na mój organizm. Od kiedy stosuję Biostenix Sensi Oil, wszystko się zmieniło. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz cierpiałam z powodu zapalenia ucha. Do tego sporo zaoszczędziłam na wizytach lekarskich oraz ciągłym wykupywaniu leków, które działały tylko doraźnie”.

Inny klient uważa, że: “Krople Biostenix Sensi Oil odmieniły moje życie. Z czystym sumieniem mogę je polecić. Jestem już w podeszłym wieku, kiedy wiele narządów zaczyna powoli szwankować. Problemy ze słuchem nasiliły się do tego stopnia, że mało co słyszałem, bedąc w towarzystwie. Zakupiłem aparat słuchowy, jednak krępowało mnie jego noszenie w miejscach publicznych i używałem go tylko w domu. Szukałem jakiegoś innego rozwiązania i tak trafiłem na ten wspaniały produkt. Poprawę zauważyłem już po kilku dniach stosowania. Biostenix Sensi Oil używam do dziś i ani myślę się z nim rozstawać”.

8. Gdzie zakupić Biostenix Sensi Oil?

Biostenix Sensi Oil można zakupić tylko na stronie producenta. Mamy wtedy pewność, że produkt nie jest podróbką, a 100% oryginalnym preparatem. Należy uważać na podróbki, które bardzo często pojawiają się w inernecie. Ich niska cena może kusić, jednak nie mają one nic wspólnego z omawianym preparatem.

Jak widać, to niezwykle skuteczny produkt, oferujący niekonwencjonalne podejście do regeneracji słuchowej oraz działający naturalnie, bez skutków ubocznych, co spowodowane jest występującymi bezpośrednio w naturze składnikami aktywnymi. Biostenix Sensi Oil działa absolutnie w prosty sposób i jest naprawdę niezawodny. 

Powyższe, wyczerpujące informacje oraz pozytywne opinie, powinny przekonać każdą wahającą się osobę, do wypróbowania Biostenix Sensi Oil. Skuteczność działania oraz bezpieczeństwo gwarantowane.