African Mango 2020-opinie, działanie, efekty

African Mango 2020- Szukasz sposobu na schudnięcie?

African Mango 2020- opis, działanie, efekty

Jeśli tak, to nie jesteś w swoich poszukiwaniach samotny. Wiele osób od lat stawia sobie taki sam cel. Jesteśmy więc tutaj, aby zaproponować rozwiązanie. Spokojnie, nie będziemy starać Ci się wcisnąć kolejnego „cudownego” suplementu diety, którego opis nie ma żadnego pokrycia w prawdziwym życiu. Przedstawiamy African Mango. Mimo tego, że egzotyczna nazwa może sprawiać wrażenie, że to kolejny „wynalazek”, który nie pomoże w utracie wagi, to w tym przypadku mamy niezaprzeczalne dowody na to, że naprawdę warto spróbować osiągnąć swój cel jeszcze raz. Tym razem z tym niesamowitym suplementem

Co to jest dieta z African Mango?

Krótko mówiąc, nowa dieta opiera się na spożywaniu suplementu odchudzającego stworzonego z ekstraktu z nasion tropikalnego owocu mango. Dieta stała się bardzo popularna w ciągu ostatnich kilku lat po aprobatach wielu celebrytów, programów telewizyjnych o zdrowiu oraz społeczności medycznej, w tym bardzo popularnego dr. Oz.  Suplement był także opisywany w popularnych programach typu talk show, takich jak np. Oprah Show i wielu innych. African Mango to tropikalny owoc, który ma bardzo jasny kolor i wyjątkowy specyficzny smak. Owoce te można znaleźć tylko w lasach tropikalnych w zachodnim wybrzeżu Afryki, głównie w Kamerunie. Ten szczególny rodzaj mango wytwarza nasiona, które rdzenni mieszkańcy Kamerunu nazywają „orzechami Dikka”. Ziarno, znane również jako Irvingia Gabonensis lub IGOB131, było używane przez tubylców od wieków ze względu na jego szerokie właściwości lecznicze. Miejscowi używają tego ziarna od tysięcy lat do szerokiej gamy korzyści leczniczych – przede wszystkim do przyśpieszenia metabolizmu, zapobiegania chorobom, zrzucania zbędnych kilogramów i tłumienia apetytu podczas podróży na duże odległości. Co ciekawe korzystny wpływ na utratę wagi i ogólny stan zdrowia do niedawna był niedoceniany. Od tego czasu w kilku badaniach klinicznych oceniano ekstrakt Irvingia Gabonensis w leczeniu otyłości i innych problemów zdrowotnych.

African Mango 2020- nowy skład, super efekty, dobre opinie
African Mango 2020

Składniki suplementu African Mango

Cóż, podstawowy składnik w tym przypadku jest dość oczywisty i będziemy o nim mówić w tym artykule, ponieważ wszystko otacza ten konkretny produkt. Jest to w zasadzie ekstrakt z nasion afrykańskiego mango Irvingia Gabonesis lub w jego naukowym znaczeniu: IGOB131. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że każdy zakupiony suplement zawiera co najmniej od 125 mg do 150 mg Irvingia Gabonesis na porcję. Potrzebujesz odpowiedniej ilości, aby była skuteczna, więc upewnij się, że otrzymujesz wskazaną ilość, aby uzyskać najlepsze korzyści. Każdy inny składnik odchudzający w butelce to dodatkowy bonus. 

Czym różni się African Mango od innych popularnych suplementów odchudzających dostępnych na rynku?

Wydaje się, że ekstrakt z afrykańskiego mango generuje niespotykane wyniki odchudzania i jest naturalnym rozwiązaniem.  Zawierający wyłącznie naturalne składniki, a nie farmaceutyczne chemikalia, ma niewielkie lub żadne negatywne skutki uboczne i jest łatwy w spożyciu dla użytkownika, nadal wydaje się być w stanie stworzyć środowisko w ciele, aby zwiększyć energię i uzyskać szybkie wyniki odchudzania.

Po drugie, afrykańskie mango zmusza mózg do wytwarzania dużej ilości hormonu zwanego leptyną, o wiele więcej niż inne suplementy. Oznacza to, że twój mózg będzie generował dużo tych hormonów, a twoje ciało nie będzie odczuwało głodu przez długi czas. Nie będziesz doświadczać pilnego pragnienia jedzenia, a twój organizm będzie mieć wrażenie, że jest najedzone przez większość czasu. To zdecydowanie pomoże w sprzeciwieniu się pokusie pójścia i złapania czegoś do jedzenia i ciągłego oszukiwania w diecie. African Mango poprawia także ogólny stan zdrowia: rozpuszczalny składnik wiąże się z kwasami żółciowymi w jelitach i wydala je z organizmu. Zmusza to wątrobę do przyśpieszenia metabolizmu tłuszczów i cholesterolu w celu wytworzenia większej ilości kwasów żółciowych, spalania tłuszczy i obniżenia poziomu złego cholesterolu.

Jak działa African Mango?

Ekstrakt z afrykańskiego mango wspomaga odchudzanie poprzez przyśpieszenie metabolizmu tłuszczów i hamowanie magazynowania tłuszczu, wpływając na poziom dwóch hormonów zwanych leptyną i adiponektyną. Według badań klinicznych opublikowanych w Lipids in Health and Disease ekstrakt Irvingia Gabonensis trzykrotnie zwiększył poziom hormonu adiponektyny w porównaniu z grupą placebo. Zwiększony poziom adiponektyny może zwiększyć tempo spalania tłuszczu bez wpływu na apetyt, co prowadzi do poprawy tempa metabolizmu i utraty wagi. Pozwala także utrzymać spalanie kalorii między posiłkami. Innymi słowy – twoje ciało zaczyna spalać więcej tłuszczu i kalorii, bez potrzeby zmiany diety lub rutyny ćwiczeń, jeśli będziesz zażywać wysokiej jakości suplement afrykańskiego mango dwa razy dziennie. Według użytkowników African Mango, efekty te są namacalne i można je odczuć już po pierwszych dniach przyjmowania suplementu zawierającego Irvingia Gabonensis.

Główne zalety stosowania African Mango:

Spalanie tłuszczu

African Mango ma wiele właściwości wspomagających spalanie tłuszczu, ale główną zaletą jest zdolność owocu do przyśpieszenia metabolizmu. Metabolizm działa poprzez wytwarzanie energii ze spożywanego pokarmu, a większość osób z nadwagą zwykle ma bardzo powolny metabolizm. Oznacza to, że ich ciała zużywają mniej pokarmu, który spożywają, aby zamienić je w energię, co oznacza, że nadmiar jedzenia zamienia się w tłuszcz.

Ci, którzy jedzą o wiele więcej kalorii, niż ich organizm może spalać dziennie, sprawiają, że następuje nagromadzenie tłuszczu, ponieważ ciało nie ma innego wyboru, jak zmienić je w tłuszcz, aby mieć więcej na następny dzień – a codziennie dodaje się jeszcze więcej jedzenia. Jeśli jednak możesz odwrócić proces i przyspieszyć metabolizm, jednocześnie zmniejszając zużycie tłuszczu i węglowodanów, będziesz w stanie bardzo skutecznie spalać tłuszcz. I to jest, zdaniem ekspertów, podwód, dlaczego African Mango jest tak skuteczny w procesie odchudzania i spalaniu tłuszczu. 

Wzrost poziomu energii:

Chociaż African Mango nie zawiera żadnych składników pobudzających, jednak wiele osób odczuwało wzrost poziomu energii, poprawę nastroju i stale lepsze samopoczucie. Pamiętasz, jak powiedzieliśmy powyżej, że afrykańskie mango poprawia metabolizm? Jeśli twój metabolizm zostanie przyspieszony, przekonasz się, że twoje ciało wytwarza więcej energii ze spożywanego jedzenia. Kalorie nie są tak naprawdę miarą masy ani wielkości, ale są miarą potencjalnej energii, którą twoje ciało może spalić ze składników odżywczych, które spożywasz. Im więcej kalorii zjesz, tym więcej energii ciało może wytworzyć. I odwrotnie, jeśli twój metabolizm jest bardzo wolny, twoje ciało zwykle działa jeszcze wolniej, ponieważ nie potrzebujesz dużo energii. Nadmiar jedzenia lub energii zamienia się w tłuszcz. Przyspieszając metabolizm, zmuszasz swoje ciało, aby wytworzyło więcej energii, którą możesz wykorzystać do napędzenia mózgu w ciągu dnia. Dzięki temu będziesz bardziej czujny, bardziej skupiony i będziesz mógł przeznaczyć dodatkową ilość energii na codzienne ćwiczenia, co jeszcze lepiej wpłynie na organizm. 

Tłumienie apetytu:

Badania laboratoryjne wykazały, że afrykańskie mango ma niesamowite naturalne właściwości tłumiące apetyt. Po rozpoczęciu stosowania suplementu szybko przekonasz się, że ułatwi ci to unikanie pokus. Kiedy przyjmujesz suplement, twój mózg jest zmuszony do produkcji większej ilości hormonu zwanego leptyną, o którym mówiliśmy wcześniej. Ten specjalny hormon jest właściwie odpowiedzialny za twoje uczucie głodu i bycia pełnym, a im więcej leptyny jest w twoim ciele, tym bardziej będziesz zadowolony. To nie tylko uczucie, że żołądek jest pełny, ale bardziej uczucie zadowolenia po dobrym posiłku. Normalny poziom leptyny u zdrowego człowieka jest zwykle wystarczająco dobry, aby nie był głodny, ale osoby z nadwagą zwykle mają bardzo wysoki poziom czegoś zwanego białkami C-reaktywnymi. Białka te wiążą się z leptynami i sprawiają, że twoje ciało jest znacznie mniej wrażliwe na leptynę. Oznacza to, że przesłanie wiadomości do twojego mózgu o najedzeniu się potrwa dłużej, a organizm będzie musiał wygenerować dużo leptyny, aby powiadomić całe ciało, że jesteś już pełny. Po szeroko zakrojonych badaniach możemy śmiało stwierdzić, że zdolność ekstraktu z afrykańskiego mango do generowania leptyny jest jednym z najbardziej naturalnych, bardzo skutecznych środków hamujących apetyt, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Obniżenie poziomu cholesterolu:

Badania wykazały, że poziom złego cholesterolu zmniejszył się znacznie. Osoby, które stosowały Africian Mango, zgodnie potwierdzały zmiany w poziomie ich cholesterolu po wykonaniu badań.

Źródło błonnika pokarmowego:

Błonnik pokarmowy jest jednym z najważniejszych składników odżywczych, które może uzyskać twoje ciało, ponieważ pomaga zwiększyć metabolizm, zapobiega wchłanianiu tłuszczu i cholesterolu oraz odfiltrowuje toksyny z jedzenia. Spożycie dobrego błonnika pomaga również lepiej pracować układowi trawiennemu, upewniając się, że wchłaniasz wystarczającą ilość składników odżywczych ze spożywanej żywności. Błonnik zapobiega wchłanianiu zbyt dużej ilości wody, co często prowadzi do zaparć i zapobiega zatrzymywaniu wody i biegunek. Podsumowując, błonnik jest prawdopodobnie jednym z najlepszych składników odżywczych, które można spożywać, aby mieć zdrowy układ trawienny, a tym samym bardziej wydajny system spalania tłuszczu.

African Mango – skutki uboczne

Jeśli mówimy o wszystkich pozytywach związanych z afrykańskim mango, należy również wspomnieć o wszelkich negatywnych skutkach ubocznych, na które możemy się natknąć. Na szczęście nie mamy jednak wielu podstaw, aby o nich pisać. Z racji tego, że suplement afrykańskiego mango opiera się głównie na owocach mango, nie odnotowano wielu negatywnych skutków ubocznych, czego możemy się spodziewać po całkowicie naturalnym suplemencie.

Jednak w rzadkich przypadkach niektóre osoby zgłaszały sporadyczne bóle głowy, pewne trudności z zasypianiem, suchość w ustach, a w niektórych bardzo rzadkich przypadkach objawy grypopodobne. Mogły one jednak wynikać również z nagłych zmian, które nasz organizm doświadcza, gdy rozpoczynamy nową dietę, programy ćwiczeń lub wprowadzamy pozytywne i porzucamy negatywne zmiany w naszym codziennym życiu i rutynie żywieniowe. Nie zgłoszono żadnych ofiar śmiertelnych związanych ze stosowaniem afrykańskiego mango, więc możemy śmiało powiedzieć, że ekstrakt z afrykańskiego mango jest bezpiecznym, zdrowym i bardzo korzystnym suplementem diety.

Opinie o African Mango

Przedstawiamy tutaj dwie opinie, które jasno opisują skuteczność działania African Mango. Specjalnie wybraliśmy osoby prowadzące różniące się wiekiem, płcią oraz stylem życia.

Adam 37 lat:

Jestem zachwycony działaniem nowego suplementu African Mango! Od ponad 10 lat, a właściwie, odkąd zacząłem pracę w biurze, miałem problem z nadwagą. Próbowałem trzymać różne diety, regularnie ćwiczyć oraz zmniejszać ilość kalorii, jednak nic nie działało. Zazwyczaj wszystko psuł stres i brak czasu spowodowany pracą. Z African Mango było jednak znacznie lepiej. Nawet kiedy zdarzało mi się opuszczać ćwiczenia, cały czas odnotowywałem poprawy w mojej sylwetce. To niesamowite!”

Maria 23 lata:

African Mango sprawiło, że znów mam ochotę do życia i dobrze czuję się w swoim ciele! Jeszcze jakiś czas temu zastanawiałam się, dlaczego nie mogłam wrócić do formy sprzed ciąży. Ciągle czułam się głodna i pomimo silnych postanowień, często łamałam się i sięgałam po słodycze. African Mango wszystko zmieniło. Nie czuła już potrzeby odżywiania, a dodatkowa energia sprawiła, że znów nabrałam ochoty do ćwiczeń. Dziś waga pokazuje już kilkanaście kilo mniej, a ja znów jestem szczęśliwa!”

Badania kliniczne African Mango

Przeprowadzono wiele badań dotyczących wpływu produktów afrykańskiego mango, które pokazują, że jest to naprawdę skuteczny suplement. W przeciwieństwie do wielu innych produktów na rynku, które mają niewielkie lub żadne wyniki potwierdzające ich działanie, African Mango było wielokrotnie testowane i ma wyniki, które udowodnią ponad wszelką wątpliwość, że jest skuteczne. Jak pokazują liczne badania kliniczne, ekstrakt z afrykańskiego mango może być bardzo skutecznym suplementem odchudzającym, przyśpieszającym metabolizm i tempo spalania tłuszczu w organizmie. Badanie kliniczne opublikowane w czasopiśmie Lipids in Health and Disease w 2009 r. Wykazało, że uczestnicy badania, którzy przyjmowali ekstrakt Irvingia Gabonensis w porcji 150 miligramów dwa razy dziennie, stracili ponad 6 procent masy ciała w ciągu zaledwie 10 tygodni.

Badanie przeprowadził także Wydział Zdrowia i Żywienia w Kameruńskim Uniwersytecie Yaounde. Przez miesiąc przeprowadzono badanie wśród 40 osób. Dwadzieścia osiem otrzymało afrykańskie mango, a dwunastu pozostałych placebo. Osoby otrzymujące afrykańskie mango otrzymywały dawki 110 miligramów trzy razy dziennie przez trzydzieści dni. Masę ciała ponownie zmierzono po zakończeniu badania. Osoby otrzymujące African Mango odnotowały zmniejszenie o 5,26 +/- 2,37 procent, podczas gdy osoby otrzymujące placebo odnotowały zmniejszenie o 1,32 +/- 0,41 procent. Różnica między dwiema grupami jest więc znacząca. Inną odnotowaną statystyką było to, że poziom trójglicerydów i złego cholesterolu u osób stosujących suplement z afrykańskiego mango również ulegał znacznemu zmniejszeniu.

Oto nasz wniosek o African Mango:

Podsumowując, jeśli jesteś zmęczony brakiem rezultatów na diecie odchudzającej, naprawdę wierzymy, że African Mango pomoże. Pamiętaj jednak, że nie jest to cudowny dodatek; ci, którzy nie przestrzegają właściwego planu diety i schematu ćwiczeń, mogą nie schudnąć w tak szybkim tempie, jak tego oczekują. African Mango przyspiesza metabolizm, ale nie rozpuszcza codziennie setek kalorii pochodzących z niezdrowych potraw, których i tak nie powinieneś spożywać. Na szczęście połączenie zdrowej diety, regularne ćwiczenia i African Mango pozwalają na bardzo szybkie osiągnięcie celu. African Mango to najszybszy sposób na schudnięcie raz na zawsze.